Collection: Plats prêts
-
Spitika Edesmata - Mousakas - 400g
- Prix normal
- 7,75€  (19,38€ / kg)
- Prix réduit
- 7,75€
- Prix normal
-
- Prix unitaire
- par
(19,38€ / kg)Épuisé -
Spitika Edesmata - Tomatoes and Peppers Stuffed with Rice (Gemista) - 400g
- Prix normal
- 7,00€  (17,50€ / kg)
- Prix réduit
- 7,00€
- Prix normal
-
- Prix unitaire
- par
(17,50€ / kg)Épuisé -
Spitika Edesmata - Mousakas Vegeterian - 400g
- Prix normal
- 6,95€  (17,38€ / kg)
- Prix réduit
- 6,95€
- Prix normal
-
- Prix unitaire
- par
(17,38€ / kg)Épuisé
Passer au contenu