Collection: Olympos Promo

  • Olympos - Halva Cocoa - 250g
    Olympos - Halva Cocoa - 250g
    Exp. date: 28-06-2027
    Regular price
    3,55€  (14,20€ / kg)
    Sale price
    3,55€
    Regular price
    (14,20€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos -Tahini Whole Grain - 300g
    Olympos -Tahini Whole Grain - 300g
    Exp. date: 29-03-2027
    Regular price
    3,60€  (12,00€ / kg)
    Sale price
    3,60€
    Regular price
    (12,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Tahini Orange - 300g
    Olympos - Tahini Orange - 300g
    Exp. date: 28-09-2027
    Regular price
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Sale price
    4,25€
    Regular price
    (14,17€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Halva Vanilla - 250g
    Olympos - Halva Vanilla - 250g
    Exp. date: 28-12-2027
    Regular price
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Sale price
    3,45€
    Regular price
    (13,80€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Peanut Butter - 200g
    Olympos - Peanut Butter - 200g
    Exp. date: 08-12-2026
    Regular price
    2,90€  (14,50€ / kg)
    Sale price
    2,90€
    Regular price
    (14,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Superspread Peanut Butter (Smooth) -350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Smooth) -350g
    Exp. date: 06-04-2027
    Regular price
    4,05€  (11,57€ / kg)
    Sale price
    4,05€
    Regular price
    (11,57€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Tahini Stevia - 300g
    Olympos - Tahini Stevia - 300g
    Exp. date: 28-07-2027
    Regular price
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Sale price
    4,25€
    Regular price
    (14,17€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Glucose Syrup (Glykozi) - 400g
    Olympos - Glucose Syrup (Glykozi) - 400g
    Exp. date: 28-03-2028
    Regular price
    2,51€  (6,28€ / kg)
    Sale price
    2,51€
    Regular price
    (6,28€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Superspread Peanut Butter (Crunchy) -350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Crunchy) -350g
    Exp. date: 11-04-2027
    Regular price
    3,00€  (8,57€ / kg)
    Sale price
    3,00€
    Regular price
    (8,57€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Tahini with Carob - 280g
    Olympos - Tahini with Carob - 280g
    Exp. date: 29-09-2027
    Regular price
    4,00€  (14,29€ / kg)
    Sale price
    4,00€
    Regular price
    (14,29€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Exp. date: 09-11-2026
    Regular price
    4,25€  (21,25€ / kg)
    Sale price
    4,25€
    Regular price
    (21,25€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
🔝 Back to Top