Collection: Other

  • Fino - Lemon Dressing - 350ml
    Fino - Lemon Dressing - 350ml
    Regular price
    0,90€  (2,57€ / L)
    Sale price
    0,90€
    Regular price
    (2,57€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Halls - Cough Drops with Cherry Flavour
    Halls - Cough Drops with Cherry Flavour
    Exp. date: 17-11-2026
    Regular price
    1,25€
    Sale price
    1,25€
    Regular price
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Halls - Original Cough Drops
    Halls - Original Cough Drops
    Regular price
    1,25€  (37,88€ / kg)
    Sale price
    1,25€
    Regular price
    (37,88€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Mashed Potatoes - 125g
    Giotis - Mashed Potatoes - 125g
    Regular price
    2,15€  (17,20€ / kg)
    Sale price
    2,15€
    Regular price
    (17,20€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Kandylas - Petimezi (Grape juice syrup) - 370g
    Kandylas - Petimezi (Grape juice syrup) - 370g
    Exp. date: 29-06-2027
    Regular price
    5,50€  (14,86€ / kg)
    Sale price
    5,50€
    Regular price
    (14,86€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Kagia - Pine Nuts - 10g
    Kagia - Pine Nuts - 10g
    Exp. date: 31-12-2028
    Regular price
    3,50€  (350,00€ / kg)
    Sale price
    3,50€
    Regular price
    (350,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Fysi - Choco Rico - 375g
    Fisi - Choco Rico - 375g
    Exp. date: 12-02-2027
    Regular price
    3,85€  (10,27€ / kg)
    Sale price
    3,85€
    Regular price
    (10,27€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Products can be bought at Bakaliko at competitive prices, and the products can be delivered throughout the Netherlands (Amsterdam, Rotterdam, The Hague, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, etc.). In our Greek food store, we have a big selection of Greek food. Our fleet of refrigerated trucks and our trusted partners both deliver Greek products to our customers. Our mission is to provide the best Greek products on the market, with the best customer service.