Collection: Personal Care

  • Everyday - Sensitive Cotton / Maxi Night - 10pcs
    Everyday Sensitive Cotton - Maxi Night - 10pcs
    Regular price
    2,65€
    Sale price
    2,65€
    Regular price
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Everyday - Sensitive Cotton / Normal - 10pcs
    Everyday Sensitive Cotton - Normal - 10pcs
    Regular price
    3,10€
    Sale price
    3,10€
    Regular price
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • AIM - Toothpaste Family Protection White - 75ml
    AIM - Toothpaste Family Protection White - 75ml
    Regular price
    2,25€  (30,00€ / L)
    Sale price
    2,25€
    Regular price
    (30,00€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Everyday - Hyperdry / Maxi Night - 10pcs
    Everyday Hyperdry - Maxi Night - 10pcs
    Regular price
    3,10€
    Sale price
    3,10€
    Regular price
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Liposan Cherry - 4,8g
    Liposan Cherry
    Regular price
    2,50€  (62,50€ / kg)
    Sale price
    2,50€
    Regular price
    (62,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
    Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
    Regular price
    5,10€  (6,80€ / L)
    Sale price
    5,10€
    Regular price
    (6,80€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Liposan Original
    Liposan Original
    Regular price
    2,50€
    Sale price
    2,50€
    Regular price
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Spira - Green Anti-mosquito Body Spray - 100ml
    Spira - Green Anti-mosquito Body Spray - 100ml
    Regular price
    3,50€  (35,00€ / L)
    Sale price
    3,50€
    Regular price
    (35,00€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Syoss - Color Shampoo - 750ml
    Syoss - Color Shampoo - 750ml
    Regular price
    5,10€  (6,80€ / L)
    Sale price
    5,10€
    Regular price
    (6,80€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
    Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
    Regular price
    2,65€
    Sale price
    2,65€
    Regular price
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
    Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
    Regular price
    2,65€
    Sale price
    2,65€
    Regular price
    Unit price
    per 
    Out of Stock
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Products can be bought at Bakaliko at competitive prices, and the products can be delivered throughout the Netherlands (Amsterdam, Rotterdam, The Hague, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, etc.). In our Greek food store, we have a big selection of Greek food. Our fleet of refrigerated trucks and our trusted partners both deliver Greek products to our customers. Our mission is to provide the best Greek products on the market, with the best customer service.