Collection: Ready Meals
-
Spitika Edesmata - Tomatoes and Peppers Stuffed with Rice (Gemista) - 400g
- Regular price
- 7,00€  (17,50€ / kg)
- Sale price
- 7,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(17,50€ / kg)Out of Stock -
Spitika Edesmata - Mousakas Vegeterian - 400g
- Regular price
- 6,95€  (17,38€ / kg)
- Sale price
- 6,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(17,38€ / kg)Out of Stock
Skip to content