Collection: Pavlidis
-
Pavlidis - Dark Chocolate (Ygeias) - 100g
Exp. date: 11-12-2026- Regular price
- 3,35€  (33,50€ / kg)
- Sale price
- 3,35€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(33,50€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Dark Chocolate with Almonds - 100g
Exp. date: 04-04-2026- Regular price
- 3,35€  (33,50€ / kg)
- Sale price
- 3,35€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(33,50€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Dark Chocolate with Cappuccino Cream - 100g
Exp. date: 09-04-2026- Regular price
- 3,35€  (33,50€ / kg)
- Sale price
- 3,35€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(33,50€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Kiss Chocolate - 26g
-15%Exp. date: 12-02-2026- Regular price
- 1,11€  (42,69€ / kg)
- Sale price
- 1,11€
- Regular price
-
1,30€ - Unit price
- per
(42,69€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Merenda - 360g
Exp. date: 20-06-2026- Regular price
- 4,75€  (13,19€ / kg)
- Sale price
- 4,75€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(13,19€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Merenda - 570g
Exp. date: 11-03-2026- Regular price
- 7,25€  (12,72€ / kg)
- Sale price
- 7,25€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(12,72€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - 3bit Chocolate Bar - 65g
- Regular price
- 1,90€  (29,23€ / kg)
- Sale price
- 1,90€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(29,23€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Dark Chocolate with Hazelnuts - 100g
- Regular price
- 3,35€  (33,50€ / kg)
- Sale price
- 3,35€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(33,50€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Dark Chocolate with Orange - 100g
- Regular price
- 3,35€  (33,50€ / kg)
- Sale price
- 3,35€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(33,50€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Merenda - 1kg
- Regular price
- 11,85€  (11,85€ / kg)
- Sale price
- 11,85€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(11,85€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Milk Chocolate Filled with Cherry Cream - 100g
- Regular price
- 3,35€  (33,50€ / kg)
- Sale price
- 3,35€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(33,50€ / kg)Out of Stock -
Pavlidis - Milk Chocolate Filled with Strawberry Cream - 100g
- Regular price
- 4,00€  (40,00€ / kg)
- Sale price
- 4,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(40,00€ / kg)Out of Stock
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.
Skip to content