Συλλογή: Τουρσί & Κονσέρβες

  • ΖΑΝΑΕ - Ντολμαδάκια Γιαλαντζί - 200g
    Zanae - Vine Leaves Stuffed With Rice (Dolmadakia) - 200g
    Exp. date: 21-01-2029
    Κανονική τιμή
    2,95€  (14,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,95€
    Κανονική τιμή
    (14,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Κόκκινες Πιπεριές Ψητές - 450g
    Zanae - Roasted Red Peppers (Florinis) - 450g
    Exp. date: 14-10-2029
    Κανονική τιμή
    3,99€  (8,87€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,99€
    Κανονική τιμή
    (8,87€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Αμπελόφυλλα σε άλμη - 430g
    Zanae - Vine Leaves in Brine - 430g
    Exp. date: 18-03-2029
    Κανονική τιμή
    4,95€  (11,51€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (11,51€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Ραδίκια - 280g
    Zanae - Radikia (Chicory) - 280g
    Exp. date: 08-11-2027
    Κανονική τιμή
    3,85€  (13,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,85€
    Κανονική τιμή
    (13,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Λαχανοντολμάδες -280g
    Zanae - Cabbage Leaves Stuffed Rice & Meat (Laxanodolmades) - 280g
    Exp. date: 08-03-2027
    Κανονική τιμή
    6,40€  (22,86€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,40€
    Κανονική τιμή
    (22,86€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Zanae - Χρυσές πιπεριές - 300g
    Zanae - Golden Peppers
    Exp. date: 11-11-2028
    Κανονική τιμή
    3,35€  (10,15€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,35€
    Κανονική τιμή
    (10,15€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Μπάμιες - 280g
    Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
    Κανονική τιμή
    4,10€  (14,64€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,10€
    Κανονική τιμή
    (14,64€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Γεμιστά με ρύζι - 280g
    Zanae - Tomatoes & Peppers Stuffed With Rice (Gemista) - 280g
    Exp. date: 02-07-2028
    Κανονική τιμή
    4,45€  (15,89€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,45€
    Κανονική τιμή
    (15,89€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Μελιτζάνες - 280g
    Zanae - Eggplants Imam (Melitzanes) - 280g
    Exp. date: 16-10-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (12,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (12,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Φασολάκια μαγειρεμένα - 280g
    Zanae - Fresh Green Beans - 280g
    Exp. date: 09-01-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (12,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (12,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Καυτερές, τουρσί και κόκκινες ψητές πιπεριές (Φλωρίνης) περιλαμβάνονται σε αυτή τη συλλογή, αλλά και μια μεγάλη ποικιλία από έτοιμα παραδοσιακά ελληνικά γεύματα, όπως ρεβίθια, γίγαντες και φρέσκα φασόλια, ιμάμ και, τέλος, γεμιστά και ντολμαδάκια. Μπορείτε τώρα εύκολα να φέρετε την ελληνική κουζίνα στο σπίτι σας.


Τα προϊόντα μπορούν να αγοραστούν στο Bakaliko σε ανταγωνιστικές τιμές, και τα προϊόντα μπορούν να παραδοθούν σε όλη την Ολλανδία (Άμστερνταμ, Ρότερνταμ, Χάγη, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Στο ελληνικό μας κατάστημα τροφίμων, έχουμε μια μεγάλη επιλογή από ελληνικά τρόφιμα. Ο στόλος μας από φορτηγά ψυγεία και οι αξιόπιστοι συνεργάτες μας παραδίδουν ελληνικά προϊόντα στους πελάτες μας. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα στην αγορά, με την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.