Συλλογή: Γλυκά

  • Γιώτης - Φρουί ζελέ φράουλα - 200g
    Giotis - Jelly Strawberry (Zele) - 200g
    Exp. date: 30-01-2028
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Κακάο - 125g
    Giotis - Cacao Powder - 125g
    Exp. date: 30-03-2028
    Κανονική τιμή
    4,50€  (36,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (36,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Βύσσινο - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Sour Cherry (Vyssino) - 250g
    Exp. date: 04-03-2027
    Κανονική τιμή
    5,10€  (20,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,10€
    Κανονική τιμή
    (20,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Φρουί ζελέ κεράσι - 200g
    Giotis - Jelly Cherry (Zele) - 200g
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού σύκο - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Fig (Syko) - 250g
    Exp. date: 22-04-2028
    Κανονική τιμή
    4,50€  (18,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (18,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Κεράσι - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Cherry (Kerasi) - 250g
    Exp. date: 24-01-2028
    Κανονική τιμή
    4,50€  (18,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (18,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Περγαμόντο - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Bergamot (Pergamonto) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,75€  (19,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (19,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Κυδώνι - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Quince (Kydwni) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Κανονική τιμή
    5,10€  (20,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,10€
    Κανονική τιμή
    (20,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Φρουί ζελέ μούρο - 200g
    Giotis - Jelly Berries (Zele) - 200g
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Φρουί ζελέ μπανάνα - 200g
    Giotis - Jelly Banana (Zele) - 200g
    Exp. date: 30-07-2027
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Nεράντζι - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Bitter Orange (Nerantzi) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,75€  (19,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (19,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Άνθος αραβοσίτου Σοκολάτα - 160g
    Giotis - Corn Cream Pudding (Chocolate) - 160g
    Exp. date: 30-11-2026
    Κανονική τιμή
    3,00€  (18,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (18,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Άνθος αραβοσίτου Βανίλια - 160g
    Giotis - Corn Cream Pudding Vanilla - 160g
    Exp. date: 30-10-2026
    Κανονική τιμή
    3,00€  (18,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (18,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Chrisanthidis - Baklava - 580g
    Chrisanthidis - Baklava - 580g
    Exp. date: 13-02-2027
    Κανονική τιμή
    9,95€  (17,16€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    9,95€
    Κανονική τιμή
    (17,16€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Chrisanthidis - Kataifi - 580g
    Chrisanthidis - Kataifi - 580g
    Exp. date: 13-02-2027
    Κανονική τιμή
    9,95€  (17,16€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    9,95€
    Κανονική τιμή
    (17,16€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Μαρμελάδα κεράσι - 370g
    Kandylas - Cherry Jam (Kerasi) - 370g
    Exp. date: 22-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,50€  (12,16€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (12,16€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Μια ακαταμάχητη συλλογή με πολλές παραδοσιακές ελληνικές γλυκές λιχουδιές. Μπορείτε να παραγγείλετε ελληνικά "σιροπιαστά", τσουρέκι σκέτο ή γεμιστό με σοκολάτα, "γλυκά του κουταλιού" σε πολλές γεύσεις. Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τα μείγματα της εταιρείας Γιώτης για ρεβανί, κέικ, ζελέ, παννακότα και ακόμη και ελληνικό "ρυζόγαλο", και να ετοιμάσετε μόνοι σας φρέσκα γλυκά ή ακόμη και τούρτες γενεθλίων στο σπίτι.


Με την ευρεία επιλογή του Bakaliko, θα βρείτε προϊόντα στις πιο ανταγωνιστικές τιμές και θα μπορείτε να τα παραγγείλετε για παράδοση στις κύριες ολλανδικές πόλεις (Άμστερνταμ, Χάγη, Ρότερνταμ, Λέιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντοορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Το ηλεκτρονικό μας κατάστημα ελληνικών τροφίμων προσφέρει μια ευρεία γκάμα ελληνικών προϊόντων. Δεν χρησιμοποιούμε μόνο τον δικό μας στόλο από ψυγεία του Bakaliko για την παράδοση ελληνικών προϊόντων, αλλά συνεργαζόμαστε επίσης με μια ποικιλία αξιόπιστων συνεργατών. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε τα προϊόντα ελληνικής υψηλής ποιότητας και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών που διατίθεται στην αγορά σήμερα.