Συλλογή: Παραδοσιακές Πίτες

  • Mr.Crocket - Τυροκροκέτες 4 τυριών - 1kg
    Mr.Crocket - Cheese Balls with 4 Cheeses (Tyrokroketes) - 1kg
    Κανονική τιμή
    11,50€  (11,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    11,50€
    Κανονική τιμή
    (11,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Μπουγάτσα με κιμά - 460g
    Giannioti - Bougatsa Minced meat (Kimas) - 460g
    Κανονική τιμή
    6,20€  (13,78€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,20€
    Κανονική τιμή
    (13,78€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Mr.Croket - Κολοκυθοκεφτέδες - 1kg
    Mr.Croket - Zucchini croquettes (Kolokythokeftedes) - 1kg
    Κανονική τιμή
    8,75€  (8,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,75€
    Κανονική τιμή
    (8,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Νηστίσιμη Χορτόπιτα - 850g
    Giannioti - Round Veggie Pie (Nistisimi Xortopita) - 850g
    Κανονική τιμή
    8,50€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,50€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Μπουγάτσα με τυρί - 460g
    Giannioti - Bougatsa Cheese - 460g
    Κανονική τιμή
    4,50€  (9,78€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (9,78€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Στριφτή ατομική σπανακοτυρόπιτα - 3 x 220g
    Giannioti - Small Spinach & Cheese Pies (Strifti) - 3 x 220g Pack
    Κανονική τιμή
    4,65€  (7,05€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,65€
    Κανονική τιμή
    (7,05€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Κοτόπιτα - 850g
    Giannioti - Rounded Chicken Pie (Kotopita) - 850g
    Κανονική τιμή
    10,45€  (12,29€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    10,45€
    Κανονική τιμή
    (12,29€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Χωριάτικη Τυρόπιτα - 850g
    Giannioti - Traditional Round Cheese Pie (Tyropita) - 850g
    Κανονική τιμή
    9,75€  (11,47€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    9,75€
    Κανονική τιμή
    (11,47€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Τυροπιτάκια - 500g
    Giannioti - Mini Cheese Pies (Tyropitakia) - 500g
    Κανονική τιμή
    4,55€  (10,11€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,55€
    Κανονική τιμή
    (10,11€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Λουκανικοπιτάκια - 450g
    Giannioti - Mini Sausage Pies (Loukanikopitakia) - 450g
    Κανονική τιμή
    4,75€  (9,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (9,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Σε αυτή τη συλλογή θα βρείτε τα βασικά προϊόντα ενός ελληνικού φούρνου: καλτσόνε, παραδοσιακό ελληνικό πεϊνιρλί, κροκέτες και ρολά, διάφορες τυρόπιτες και σπανακόπιτες, χορτοφαγικές πίτες και πολλές άλλες, σε οικογενειακά και ατομικά μεγέθη. Δεν θα μπορούσαμε να αφήσουμε έξω την παραδοσιακή ελληνική μπουγάτσα με γλυκιά κρέμα, τυρί ή κιμά! Αποθηκεύστε στην κατάψυξή σας και απολαύστε στο πρωινό σαν να ήσασταν στην Ελλάδα.


Ανάμεσα στην ευρεία επιλογή ελληνικών προϊόντων του Bakaliko, μπορείτε να βρείτε τις πιο υπέροχες τιμές, και μπορείτε να τα παραλάβετε στις μεγάλες ολλανδικές πόλεις (Άμστερνταμ, Χάγη, Ρότερνταμ, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόγενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Απελντόρν, Ζβόλε, κ.λπ.). Προσφέρουμε μια μεγάλη επιλογή ελληνικών προϊόντων online. Για την παράδοση ελληνικών προϊόντων, συνεργαζόμαστε με διάφορους αξιόπιστους συνεργάτες εκτός από τον δικό μας στόλο από ψυγεία φορτηγά του Bakaliko. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε την υψηλότερη ποιότητα ελληνικών προϊόντων και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.