Συλλογή: Γαλακτοκομικά

  • Χώτος - Ανθότυρο - 420g
    Hotos - Anthotyro Cheese - 470g
    Κανονική τιμή
    6,80€  (16,19€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,80€
    Κανονική τιμή
    (16,19€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάφας - Γραβιέρα Ηπείρου - 300γρ
    Bafas - Graviera from Epirus - 300g
    Κανονική τιμή
    7,95€  (26,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,95€
    Κανονική τιμή
    (26,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χώτος - Μανούρι (ΠΟΠ) - 150g
    Hotos - Manouri Cheese (P.D.O) - 150g
    Exp. date: 08-01-2027
    Κανονική τιμή
    3,55€  (23,67€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,55€
    Κανονική τιμή
    (23,67€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ήπειρος - Ταλαγάνι - 180g
    Epirus - Talagani Grill Cheese - 180g
    Κανονική τιμή
    5,95€  (29,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,95€
    Κανονική τιμή
    (29,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Στειακάκης - Γραβιέρα Κρήτης - 250g
    Steiakakis - Cretan Graviera Cheese - 250g
    Exp. date: 07-04-2027
    Κανονική τιμή
    7,95€  (31,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,95€
    Κανονική τιμή
    (31,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χώτος - Φέτα Π.Ο.Π. Θεσσαλία - 200g
    Hotos - Feta Cheese P.D.O. - 200g
    Κανονική τιμή
    4,35€  (21,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,35€
    Κανονική τιμή
    (21,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
    Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
    Κανονική τιμή
    4,45€  (19,78€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,45€
    Κανονική τιμή
    (19,78€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Σε αυτή τη συλλογή μπορείτε να βρείτε νόστιμα παραδοσιακά τυροκομικά προϊόντα από την Ελλάδα. Το ταλαγάνι, το μανούρι, η γραβιέρα και το κεφαλοτύρι είναι μόνο τέσσερις από τις πολλές ελληνικές ποικιλίες τυριών που διατίθενται στο ηλεκτρονικό κατάστημα Bakaliko και στο σούπερ μάρκετ Bakaliko. Προφανώς, η φέτα δεν θα μπορούσε να λείπει από τη λίστα! Επιπλέον, μπορείτε να προμηθευτείτε και άλλα γαλακτοκομικά προϊόντα που είναι δημοφιλή στην ελληνική αγορά, όπως συμπυκνωμένο γάλα για ενήλικες ή παιδιά, καθώς και κρέμες για το μωρό σας για τα πρώτα διατροφικά του βήματα.

Τα προϊόντα του Bakaliko διατίθενται σε ανταγωνιστικές τιμές και παραδίδονται σε όλη την Ολλανδία (Άμστερνταμ, Ρότερνταμ, Χάγη, Λέιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νιμέχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.) καθώς και σε υπερπόντιους προορισμούς. Μπορείτε να βρείτε μια μεγάλη ποικιλία από παραδοσιακά ελληνικά τρόφιμα στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα ελληνικών τροφίμων, το οποίο προσφέρει μια ευρεία επιλογή ελληνικών τροφίμων. Η Ομάδα Bakaliko διαθέτει τόσο τον δικό της στόλο ψυγείων φορτηγών όσο και συνεργάζεται με αρκετούς αξιόπιστους συνεργάτες για να παραδώσει ελληνικά προϊόντα στους πελάτες μας. Στόχος μας είναι να σας παρέχουμε τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα που διατίθενται στην αγορά σήμερα, μαζί με την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.