Συλλογή: Προσφορές

  • Χασιώτης - Πίτα Κλασική 18εκ. - 10τεμ.
    Chasiotis - Pita Bread 18cm - 10pcs
    Κανονική τιμή
    3,95€  (2,95€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,95€
    Κανονική τιμή
    (2,95€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Λουκανικοπιτάκια - 450g
    Giannioti - Mini Sausage Pies (Loukanikopitakia) - 450g
    Κανονική τιμή
    4,75€  (9,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (9,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Λουμίδης Παπαγάλος - Ελληνικός καφές - 194g
    Loumidis Papagalos - Traditional Greek Coffee - 194g
    Exp. date: 30-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,90€  (25,26€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,90€
    Κανονική τιμή
    (25,26€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Μακαρόνια Παστίτσιο Νο2 - 500g
    Melissa - Ziti No2 Pastitsio - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Τυροπιτάκια - 500g
    Giannioti - Mini Cheese Pies (Tyropitakia) - 500g
    Κανονική τιμή
    4,55€  (10,11€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,55€
    Κανονική τιμή
    (10,11€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Μπουγάτσα με τυρί - 460g
    Giannioti - Bougatsa Cheese - 460g
    Κανονική τιμή
    4,50€  (9,78€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (9,78€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με σοκολάτα - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Chocolate - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Στριφτή ατομική σπανακοτυρόπιτα - 3 x 220g
    Giannioti - Small Spinach & Cheese Pies (Strifti) - 3 x 220g Pack
    Κανονική τιμή
    4,65€  (7,05€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,65€
    Κανονική τιμή
    (7,05€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Megas Yeeros - Γύρος χοιρινός - 330g
    Megas Yeeros - Gyros Pork - 330g
    Κανονική τιμή
    7,40€  (22,42€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,40€
    Κανονική τιμή
    (22,42€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κριθαράκι Μέτριο - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Medium) - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Κανονική τιμή
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,80€
    Κανονική τιμή
    (3,60€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Megas Yeeros - Γύρος Κοτόπουλο - 330g
    Megas Yeeros - Gyros Chicken - 330g
    Κανονική τιμή
    7,95€  (24,09€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,95€
    Κανονική τιμή
    (24,09€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Χωριάτικη Τυρόπιτα - 850g
    Giannioti - Traditional Round Cheese Pie (Tyropita) - 850g
    Κανονική τιμή
    9,75€  (11,47€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    9,75€
    Κανονική τιμή
    (11,47€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χώτος - Ανθότυρο - 420g
    Hotos - Anthotyro Cheese - 470g
    Κανονική τιμή
    6,80€  (16,19€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,80€
    Κανονική τιμή
    (16,19€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ελιές Καλαμών - 1kg
    Zanae Kalamon Olives Whole PET - 1kg
    Exp. date: 07-11-2027
    Κανονική τιμή
    11,50€  (11,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    11,50€
    Κανονική τιμή
    (11,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Λουμίδης Παπαγάλος - Ελληνικός καφές - 96g
    Loumidis Papagalos - Traditional Greek Coffee - 96g
    Exp. date: 28-09-2027
    Κανονική τιμή
    2,45€  (25,52€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,45€
    Κανονική τιμή
    (25,52€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Κριτσίνια πολύσπορα - 250g
    Tsatsakis - Multigrain Breadsticks (Kritsinia) - 250g
    Exp. date: 27-01-2027
    Κανονική τιμή
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,45€
    Κανονική τιμή
    (13,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Βιοσάλ - Τυροσαλάτα - 200g
    Viosal - Cheese Spread (Tyrosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,75€  (13,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,75€
    Κανονική τιμή
    (13,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Πτι-μπερ - 225g
    Papadopoulou - Petit Beurre - 225g
    Exp. date: 30-05-2027
    Κανονική τιμή
    2,50€  (11,11€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,50€
    Κανονική τιμή
    (11,11€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Ντολμαδάκια Γιαλαντζί - 200g
    Zanae - Vine Leaves Stuffed With Rice (Dolmadakia) - 200g
    Exp. date: 21-01-2029
    Κανονική τιμή
    2,95€  (14,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,95€
    Κανονική τιμή
    (14,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάρμπα Στάθης - Ραδίκια - 600g
    Barba Stathis - Chicory (Radikia) - 600g
    Κανονική τιμή
    5,75€  (9,58€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,75€
    Κανονική τιμή
    (9,58€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Νηστίσιμη Χορτόπιτα - 850g
    Giannioti - Round Veggie Pie (Nistisimi Xortopita) - 850g
    Κανονική τιμή
    8,50€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,50€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Φίνο - Κόκκινο ξύδι - 390ml
    Fino - Red Vinegar - 390ml
    Κανονική τιμή
    0,90€  (2,31€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    0,90€
    Κανονική τιμή
    (2,31€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Φάρμα Φωτιάδη - Λουκάνικο μαύρου χοίρου με πράσο - 340g
    Farma Fotiadi - Wild Boar Smoked Sausage & Leek - 340g
    Κανονική τιμή
    6,49€  (19,09€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,49€
    Κανονική τιμή
    (19,09€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Κοτόπιτα - 850g
    Giannioti - Rounded Chicken Pie (Kotopita) - 850g
    Κανονική τιμή
    10,45€  (12,29€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    10,45€
    Κανονική τιμή
    (12,29€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Megas Yeeros - Γύρος χοιρινός - 1kg
    Megas Yeeros - Gyros Pork - 1kg
    Κανονική τιμή
    19,95€  (19,95€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    19,95€
    Κανονική τιμή
    (19,95€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάφας - Γραβιέρα Ηπείρου - 300γρ
    Bafas - Graviera from Epirus - 300g
    Κανονική τιμή
    7,95€  (26,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,95€
    Κανονική τιμή
    (26,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάρμπα Στάθης - Αρακάς λαδερός "Ας Μαγειρέψουμε" - 1kg
    Barba Stathis - Peas
    Κανονική τιμή
    6,40€  (6,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,40€
    Κανονική τιμή
    (6,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Βιοσάλ- Μελιτζανοσαλάτα - 200g
    Viosal - Eggplant Salad (Melitzanosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Κριτσίνια με ηλιόσπορο - 400g
    Tsatsakis - Breadsticks with Sunflower Seed (Kritsinia) - 400g
    Κανονική τιμή
    5,30€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,30€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάρμπα Στάθης - Αρακάς - 450g
    Barba Stathis - Peas (Arakas) - 450g
    Κανονική τιμή
    3,45€  (7,67€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,45€
    Κανονική τιμή
    (7,67€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Nescafe - Στιγμιαίος καφές - 200g
    Nescafe - Instant Coffee Classic - 200g
    Exp. date: 30-01-2028
    Κανονική τιμή
    11,25€  (56,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    11,25€
    Κανονική τιμή
    (56,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάρμπα Στάθης - Φασολάκια πλατιά - 450g
    Barba Stathis - Flat Beans (Fasolakia Platia) - 450g
    Κανονική τιμή
    3,35€  (7,44€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,35€
    Κανονική τιμή
    (7,44€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μελοδικό - Μέλι - 450g
    Melodiko - Honey - 450g
    Exp. date: 28-02-2027
    Κανονική τιμή
    8,50€  (18,89€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,50€
    Κανονική τιμή
    (18,89€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κριθαράκι Χονδρό - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Thick) - 500g
    Exp. date: 28-07-2028
    Κανονική τιμή
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,80€
    Κανονική τιμή
    (3,60€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάρμπα Στάθης - Φασολάκια Γιαχνί "Ας Μαγειρέψουμε" - 1kg
    Barba Stathis - Flat Beans
    Κανονική τιμή
    6,45€  (6,45€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,45€
    Κανονική τιμή
    (6,45€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Παξιμαδάκι Eλαιόλαδου Tύπου Κυθήρων - 400g
    Exp. date: 27-11-2026
    Κανονική τιμή
    4,90€  (12,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,90€
    Κανονική τιμή
    (12,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Jumbo Snacks - Βρύκολες - 85g
    Jumbo Snacks - Vrykoles - 85g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,90€
    Κανονική τιμή
    (22,35€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανάκης - Φύλλο κρούστας - 450g
    Kanakis - Phyllo Dough Kroustas - 450g
    Κανονική τιμή
    5,50€  (12,22€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,50€
    Κανονική τιμή
    (12,22€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Amita Motion - 330ml
    Amita Motion - 330ml
    Κανονική τιμή
    1,75€  (5,30€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    1,75€
    Κανονική τιμή
    (5,30€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Voion - Ρεβύθια Χοντρά - 500g
    Voion - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 16-07-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (7,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Ρίγανη Ελληνική - 50g
    Thalassa Spices - Greek Oregano - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,30€  (66,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,30€
    Κανονική τιμή
    (66,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κοφτό Μακαρόνι - 500g
    Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Κανονική τιμή
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,80€
    Κανονική τιμή
    (3,60€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Χαλβάς με κακάο - 250g
    Olympos - Halva Cocoa - 250g
    Exp. date: 28-06-2027
    Κανονική τιμή
    3,55€  (14,20€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,55€
    Κανονική τιμή
    (14,20€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΙΟΝ - Μίνι σοκοφρέτα - Συσκευασία 210g
    Ion - Mini Sokofreta Chocolate Classic - pack 210g
    Exp. date: 11-05-2027
    Κανονική τιμή
    4,90€  (23,33€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,90€
    Κανονική τιμή
    (23,33€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χώτος - Μανούρι (ΠΟΠ) - 150g
    Hotos - Manouri Cheese (P.D.O) - 150g
    Exp. date: 08-01-2027
    Κανονική τιμή
    3,55€  (23,67€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,55€
    Κανονική τιμή
    (23,67€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Κριθαροκούλουρα - 600g
    Tsatsakis - Barley Rusks Rolls (Kritharokouloura) - 600g
    Exp. date: 27-11-2027
    Κανονική τιμή
    5,25€  (8,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,25€
    Κανονική τιμή
    (8,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Μπουκίτσες Κρίθινες με Ελαιόλαδο - 400g
    Tsatsakis - Barley Bites w/ Olive Oil - 400g
    Κανονική τιμή
    5,25€  (13,13€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,25€
    Κανονική τιμή
    (13,13€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Φάρμα Φωτιάδη - Λουκάνικο Χωριάτικο με Αγριογούρουνο - 440g
    Farma Fotiadi - Wild Boar Sausage (Agrioxoiros) - 440g
    Κανονική τιμή
    8,00€  (18,18€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,00€
    Κανονική τιμή
    (18,18€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κάλας - Αλάτι (Κλασικό) - 400g
    Kalas - Salt (Classic) - 400g
    Exp. date: 10-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,40€  (6,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,40€
    Κανονική τιμή
    (6,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Voion - Φασόλια Μέτρια - 500g
    Voion - Medium Beans (Fasolia) - 500g
    Exp. date: 23-10-2026
    Κανονική τιμή
    3,25€  (6,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (6,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χαβέλας - Ζαγορίσιο παραδοσιακό φύλλο - 750g
    Havelas - Handmade Greek Fillo 'Zagorisio' - 750g
    Κανονική τιμή
    6,50€  (8,67€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,50€
    Κανονική τιμή
    (8,67€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ήπειρος - Ταλαγάνι - 180g
    Epirus - Talagani Grill Cheese - 180g
    Κανονική τιμή
    5,95€  (29,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,95€
    Κανονική τιμή
    (29,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Στειακάκης - Γραβιέρα Κρήτης - 250g
    Steiakakis - Cretan Graviera Cheese - 250g
    Exp. date: 07-04-2027
    Κανονική τιμή
    7,95€  (31,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,95€
    Κανονική τιμή
    (31,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Μίνι Κρουασάν με Γέμιση Κρέμα Κακάο - 103g
    7 Days - Mini Croissants w/ Cocoa Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,80€  (27,18€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,80€
    Κανονική τιμή
    (27,18€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάρμπα Στάθης - Μπριάμ "Ας Μαγειρέψουμε"- 1kg
    Barba Stathis - Mixed Vegetables
    Κανονική τιμή
    7,20€  (7,20€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,20€
    Κανονική τιμή
    (7,20€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ευβοϊκή Ζύμη - Χωριάτικο Φύλλο - 500g
    Evoiki Zimi - Country Style Pastry Sheet (Choriatiko Fillo) - 500g
    Κανονική τιμή
    5,25€  (10,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,25€
    Κανονική τιμή
    (10,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Φαρίνα - 500g
    Giotis - Farina - 500g
    Exp. date: 30-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (4,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Voion - Φάβα - 500g
    Voion - Fava - 500g
    Exp. date: 04-09-2027
    Κανονική τιμή
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (7,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Μπεσαμέλ - 162g
    Giotis - Bechamel Sauce - 162g
    Exp. date: 30-07-2027
    Κανονική τιμή
    2,95€  (18,21€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,95€
    Κανονική τιμή
    (18,21€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΙΟΝ - Derby - 38g
    Ion - Derby - 38g
    Exp. date: 17-02-2027
    Κανονική τιμή
    0,95€  (25,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    0,95€
    Κανονική τιμή
    (25,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Mίνι Κρουασάν με γέμιση μιλφέιγ - 103g
    7 Days - Mini Croissants w/ Millefeuille Flavor Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,85€  (27,67€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,85€
    Κανονική τιμή
    (27,67€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Jumbo Snacks - Γαριδάρες - 85g
    Jumbo Snacks - Garidares - 85g
    Κανονική τιμή
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,90€
    Κανονική τιμή
    (22,35€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Σπαγγέτι No6 - 500g
    Melissa - Spaghetti No6 - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Amita - Χυμός Βύσσινο - 1L
    Amita - Sour Cherry Juice (Vyssino) - 1L
    Exp. date: 02-02-2027
    Κανονική τιμή
    2,99€  (2,99€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,99€
    Κανονική τιμή
    (2,99€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Τσάι του Βουνού - 15g
    Thalassa Spices - Mountain Tea - 15g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,45€  (230,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,45€
    Κανονική τιμή
    (230,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Megas Yeeros - Χοιρινό Σουβλάκι - 900g
    Megas Yeeros - Pork Souvlaki - 900g
    Κανονική τιμή
    15,95€  (17,72€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    15,95€
    Κανονική τιμή
    (17,72€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χασιώτης - Πίτες από χαρουπάλευρο - 10τεμ.
    Chasiotis - Carob Pitas (Xaroupaleuro) - 10pcs
    Κανονική τιμή
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (9,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μελοδικό - Θυμαρίσιο Μέλι (ανθόμελο) - 400g
    Melodiko - Thyme Honey - 400g
    Exp. date: 31-05-2027
    Κανονική τιμή
    8,75€  (21,88€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,75€
    Κανονική τιμή
    (21,88€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Σπαγγετίνη Νο10 - 500g
    Melissa - Spaghettini No10 - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με γεύση λεμόνι - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Lemon - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παυλίδης - Μερέντα - 360g
    Pavlidis - Merenda - 360g
    Exp. date: 07-11-2026
    Κανονική τιμή
    4,75€  (13,19€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (13,19€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μύλοι Αγ.Γεωργίου - Σιμιγδάλι λεπτό - 500g
    Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Psilo (semolina fine) - 500g
    Exp. date: 31-07-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (4,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Μαγιά στιγμής - 24g (3x8g)
    Giotis - Yeast / Magia stigmis / Gist - 24g (3x8g)
    Exp. date: 25-01-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (833,33€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (833,33€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με γεύση φράουλα - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Strawberry - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Mr.Croket - Κολοκυθοκεφτέδες - 1kg
    Mr.Croket - Zucchini croquettes (Kolokythokeftedes) - 1kg
    Κανονική τιμή
    8,75€  (8,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,75€
    Κανονική τιμή
    (8,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Σπιτικά Εδέσματα - Μουσακάς - 400g
    Spitika Edesmata - Mousakas - 400g
    Κανονική τιμή
    7,75€  (19,38€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,75€
    Κανονική τιμή
    (19,38€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Κόκκινες Πιπεριές Ψητές - 450g
    Zanae - Roasted Red Peppers (Florinis) - 450g
    Exp. date: 14-10-2029
    Κανονική τιμή
    3,99€  (8,87€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,99€
    Κανονική τιμή
    (8,87€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Φρυγανιές σίκαλης - 160g
    Papadopoulou - Rye Rusks (Fryganies Sikalis) - 160g
    Exp. date: 30-06-2027
    Κανονική τιμή
    0,90€  (5,63€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    0,90€
    Κανονική τιμή
    (5,63€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Molto - Κρουασάν με γέμιση πραλίνα φουντουκιού - 98g
    Molto - Croissant Hazelnut Praline - 80g
    Exp. date: 04-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,00€  (25,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (25,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Αλεύρι για όλες τις χρήσεις - 1kg
    Giotis - All Purpose Flour - 1kg
    Exp. date: 30-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,75€  (2,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,75€
    Κανονική τιμή
    (2,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μύλοι Αγ.Γεωργίου - Σιμιγδάλι χονδρό - 500g
    Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (semolina thick) - 500g
    Exp. date: 31-12-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (4,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιαννιώτη - Μπουγάτσα με κιμά - 460g
    Giannioti - Bougatsa Minced meat (Kimas) - 460g
    Κανονική τιμή
    6,20€  (13,78€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,20€
    Κανονική τιμή
    (13,78€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Baking Powder - 60g (3x20g)
    Giotis - Baking Powder - 60g (3x20g)
    Exp. date: 30-04-2027
    Κανονική τιμή
    0,95€  (15,83€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    0,95€
    Κανονική τιμή
    (15,83€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Sellas - Εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο Maraska - 1L
    Κανονική τιμή
    16,49€  (16,49€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    16,49€
    Κανονική τιμή
    (16,49€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Voion - Ρύζι Νυχάκι - 500g
    Voion - Long Grain Rice (Nichaki) - 500g
    Exp. date: 11-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (4,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Cream Crackers σίτου - 215g
    Papadopoulou - Cream Crackers Wheat (Sitou) - 140g
    Exp. date: 28-10-2026
    Κανονική τιμή
    2,70€  (19,29€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,70€
    Κανονική τιμή
    (19,29€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Cream Crackers ολικής άλεσης - 175g
    Papadopoulou - Cream Crackers Wholegrain (Olikis) - 175g
    Exp. date: 31-04-2027
    Κανονική τιμή
    3,25€  (18,57€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (18,57€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Βιοσάλ - Ρώσικη Σαλάτα - 200g
    Viosal - Russian (Rossiki) Salad - 200g
    Κανονική τιμή
    2,80€  (14,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,80€
    Κανονική τιμή
    (14,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Botanico Παλαιωμένο Βαλσάμικο 1ος Έτους - 250ml
    Domaine Costa Lazaridi - 1 Year Aged Botanico Balsamic - 250ml
    Exp. date: 30-12-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (14,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (14,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Φρουί ζελέ φράουλα - 200g
    Giotis - Jelly Strawberry (Zele) - 200g
    Exp. date: 30-01-2028
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χώτος - Φέτα Π.Ο.Π. Θεσσαλία - 200g
    Hotos - Feta Cheese P.D.O. - 200g
    Κανονική τιμή
    4,35€  (21,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,35€
    Κανονική τιμή
    (21,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Lacta - Σοκολάτα Γάλακτος - 85g
    Lacta - Milk Chocolate - 100g
    Exp. date: 02-03-2027
    Κανονική τιμή
    3,25€  (38,24€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (38,24€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Ταχίνι ολικής άλεσης - 300g
    Olympos -Tahini Whole Grain - 300g
    Exp. date: 29-03-2027
    Κανονική τιμή
    3,60€  (12,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,60€
    Κανονική τιμή
    (12,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παυλίδης - Μερέντα - 570g
    Pavlidis - Merenda - 570g
    Κανονική τιμή
    7,25€  (12,72€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,25€
    Κανονική τιμή
    (12,72€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μάννα - Αλεύρι για όλες τις χρήσεις - 1kg
    Manna - All-Purpose Flour - 1kg
    Κανονική τιμή
    2,75€  (2,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,75€
    Κανονική τιμή
    (2,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Αμπελόφυλλα σε άλμη - 430g
    Zanae - Vine Leaves in Brine - 430g
    Exp. date: 18-03-2029
    Κανονική τιμή
    4,95€  (11,51€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (11,51€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ευβοϊκή Ζύμη - Φύλλο σφολιάτας - 700g
    Evoiki Zimi - Fillo Sfoliatas (Puff Pastry) - 700g
    Κανονική τιμή
    6,75€  (9,64€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,75€
    Κανονική τιμή
    (9,64€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Ψιλοκομμένες αποφλοιωμένες ντομάτες (Κονκασέ) - 400g
    Zanae - Crushed Peeled Tomatoes (Concasse) - 400g
    Exp. date: 31-12-2027
    Κανονική τιμή
    1,90€  (4,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,90€
    Κανονική τιμή
    (4,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Βιοσάλ - Μουστάρδα - 530g
    Viosal - Mustard - 530g
    Κανονική τιμή
    3,85€  (7,26€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,85€
    Κανονική τιμή
    (7,26€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Tuboflo - Αποφρακτικό Σκόνη (κρύο νερό) - 60g
    Tuboflo - Drainpipe unclogging powder (cold water) - 60g
    Κανονική τιμή
    1,29€  (21,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,29€
    Κανονική τιμή
    (21,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάρμπα Στάθης - Μπάμιες Λαδερές "Ας Μαγειρέψουμε" - 1κg
    Barba Stathis - Okra
    Κανονική τιμή
    9,25€  (9,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    9,25€
    Κανονική τιμή
    (9,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Ταχίνι με πορτοκάλι - 300g
    Olympos - Tahini Orange - 300g
    Exp. date: 28-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,25€
    Κανονική τιμή
    (14,17€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Ραδίκια - 280g
    Zanae - Radikia (Chicory) - 280g
    Exp. date: 08-11-2027
    Κανονική τιμή
    3,85€  (13,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,85€
    Κανονική τιμή
    (13,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με γεύση μπανάνα - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Banana - 200g
    Exp. date: 27-02-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Θυμάρι - 50g
    Thalassa Spices - Thyme - 50g
    Exp. date: 31-12-2026
    Κανονική τιμή
    3,40€  (68,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,40€
    Κανονική τιμή
    (68,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Φύλλα δάφνης - 15g
    Thalassa Spices - Bay Leaves in a Jar (Fylla Dafnis) - 18g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,30€  (220,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,30€
    Κανονική τιμή
    (220,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χίον - Θαλασσινό Αλάτι - 400γρ
    Chion - Salt Fine - 400g
    Κανονική τιμή
    1,95€  (4,88€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,95€
    Κανονική τιμή
    (4,88€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Χαλβάς βανίλια - 250g
    Olympos - Halva Vanilla - 250g
    Exp. date: 28-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,45€
    Κανονική τιμή
    (13,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μάννα - Χρυσό αλεύρι - 1kg
    Manna - Golden Flour - 1kg
    Κανονική τιμή
    3,00€  (3,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (3,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κουσκουσέ - 500g
    Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
    Exp. date: 28-05-2028
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Κορν Φλάουρ - 200g
    Giotis - Corn Flour - 200g
    Exp. date: 30-10-2026
    Κανονική τιμή
    1,60€  (8,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,60€
    Κανονική τιμή
    (8,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream Classic - 250ml
    Exp. date: 03-02-2028
    Κανονική τιμή
    2,95€  (11,80€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    2,95€
    Κανονική τιμή
    (11,80€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Φίνο - Χυμός λεμονιού - 360ml
    Fino - Lemon Dressing - 350ml
    Κανονική τιμή
    0,90€  (2,57€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    0,90€
    Κανονική τιμή
    (2,57€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Κακάο - 125g
    Giotis - Cacao Powder - 125g
    Exp. date: 30-03-2028
    Κανονική τιμή
    4,50€  (36,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (36,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Megas Yeeros - Χορτοφαγικός Γύρος - 330g
    Megas Yeeros - Meatless Gyros - 330g
    Κανονική τιμή
    8,25€  (25,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,25€
    Κανονική τιμή
    (25,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Chasiotis - * 16 * cm
    Chasiotis - Pita Bread 18cm - 10pcs
    Κανονική τιμή
    3,95€  (3,95€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,95€
    Κανονική τιμή
    (3,95€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Σπιτικά Εδέσματα - Γεμιστά με ρύζι - 400g
    Spitika Edesmata - Tomatoes and Peppers Stuffed with Rice (Gemista) - 400g
    Κανονική τιμή
    7,00€  (17,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,00€
    Κανονική τιμή
    (17,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Βύσσινο - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Sour Cherry (Vyssino) - 250g
    Exp. date: 04-03-2027
    Κανονική τιμή
    5,10€  (20,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,10€
    Κανονική τιμή
    (20,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χαβέλας - Φύλλο Καταΐφι - 450g
    Havelas - Kataifi Pastry Sheet - 500g
    Κανονική τιμή
    6,00€  (12,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,00€
    Κανονική τιμή
    (12,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Φρουί ζελέ κεράσι - 200g
    Giotis - Jelly Cherry (Zele) - 200g
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Σπιτικά Εδέσματα - Μουσακάς Χορτοφαγικός - 400g
    Spitika Edesmata - Mousakas Vegeterian - 400g
    Κανονική τιμή
    6,95€  (17,38€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,95€
    Κανονική τιμή
    (17,38€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Voion - Ρύζι μπασμάτι - 500g
    Voion - Basmati Rice - 500g
    Exp. date: 08-09-2027
    Κανονική τιμή
    3,00€  (6,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (6,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Λουκουμάδες - 225g
    Giotis - Loukoumades Mix - 225g
    Exp. date: 30-07-2027
    Κανονική τιμή
    2,65€  (11,78€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (11,78€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού σύκο - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Fig (Syko) - 250g
    Exp. date: 22-04-2028
    Κανονική τιμή
    4,50€  (18,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (18,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Χιλοπιτάκι - 500g
    Exp. date: 21-10-2028
    Κανονική τιμή
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,55€
    Κανονική τιμή
    (9,10€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μαχλέπι πούδρα - 5g
    Thalassa Spices - Machleb Grated (Maxlepi) - 5g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    2,35€  (470,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,35€
    Κανονική τιμή
    (470,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Κεράσι - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Cherry (Kerasi) - 250g
    Exp. date: 24-01-2028
    Κανονική τιμή
    4,50€  (18,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (18,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Botanico Λευκό - 250ml
    Domaine Costa Lazaridi - Botanico Balsamic White - 250ml
    Exp. date: 30-06-2030
    Κανονική τιμή
    3,75€  (15,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    3,75€
    Κανονική τιμή
    (15,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο με σύκο - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream with Fig (Syko) - 250ml
    Exp. date: 29-11-2026
    Κανονική τιμή
    3,20€  (12,80€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    3,20€
    Κανονική τιμή
    (12,80€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Τοματοπολτός (Πάστα ντομάτας) - 200g
    Zanae - Tomato Paste - 200g
    Κανονική τιμή
    1,75€  (8,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,75€
    Κανονική τιμή
    (8,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Bake Rolls Κλασικά - 150g
    Exp. date: 21-01-2027
    Κανονική τιμή
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,70€
    Κανονική τιμή
    (18,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Sellas - Εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο Dorica - 500ml
    Sellas - Extra Virgin Olive Oil Dorica - 500ml
    Κανονική τιμή
    9,50€  (19,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    9,50€
    Κανονική τιμή
    (19,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Δυόσμος - 50g
    Thalassa Spices - Spearmint (Diosmos) - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,55€  (71,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,55€
    Κανονική τιμή
    (71,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Bake Rolls Σκόρδο - 160g
    Κανονική τιμή
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,70€
    Κανονική τιμή
    (18,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Πέννες Ριγέ - 500g
    Melissa - Penne Rigate - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Κανονική τιμή
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (4,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Χιλοπίτες με αυγό και γάλα - 500g
    Exp. date: 26-03-2027
    Κανονική τιμή
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,55€
    Κανονική τιμή
    (9,10€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ωμέγα - Ρεβύθια - 500g
    Omega - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 31-01-2027
    Κανονική τιμή
    3,00€  (6,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (6,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Λαχανοντολμάδες -280g
    Zanae - Cabbage Leaves Stuffed Rice & Meat (Laxanodolmades) - 280g
    Exp. date: 08-03-2027
    Κανονική τιμή
    6,40€  (22,86€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,40€
    Κανονική τιμή
    (22,86€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Zanae - Χρυσές πιπεριές - 300g
    Zanae - Golden Peppers
    Exp. date: 11-11-2028
    Κανονική τιμή
    3,35€  (10,15€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,35€
    Κανονική τιμή
    (10,15€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Mr.Crocket - Τυροκροκέτες 4 τυριών - 1kg
    Mr.Crocket - Cheese Balls with 4 Cheeses (Tyrokroketes) - 1kg
    Κανονική τιμή
    11,50€  (11,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    11,50€
    Κανονική τιμή
    (11,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο με ρόδι - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream with Pomegranate - 250ml
    Κανονική τιμή
    3,25€  (13,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (13,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Περγαμόντο - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Bergamot (Pergamonto) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,75€  (19,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (19,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Μακαρόνια τρυπητά No5 - 500g
    Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
    Exp. date: 28-01-2028
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Φυστικοβούτυρο - 200g
    Olympos - Peanut Butter - 200g
    Exp. date: 08-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,90€  (14,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,90€
    Κανονική τιμή
    (14,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Μπάμιες - 280g
    Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
    Κανονική τιμή
    4,10€  (14,64€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,10€
    Κανονική τιμή
    (14,64€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Λουμίδης - Ντεκαφεϊνέ - 143g
    Loumidis - Decaffeinated Greek Coffee - 143g
    Κανονική τιμή
    4,95€  (34,62€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (34,62€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Της Γιαγιάς - Χιλόπιτες - 500γρ
    Tis Giagias - Hilopites - 500g
    Exp. date: 04-08-2027
    Κανονική τιμή
    3,25€  (6,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (6,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Κυδώνι - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Quince (Kydwni) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Κανονική τιμή
    5,10€  (20,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,10€
    Κανονική τιμή
    (20,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Φρουί ζελέ μούρο - 200g
    Giotis - Jelly Berries (Zele) - 200g
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Δενδρολίβανο - 60g
    Thalassa Spices - Rosemary - 60g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,75€  (62,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,75€
    Κανονική τιμή
    (62,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Πέτουρα - 500g
    Agrozimi - Petoura - 500g
    Exp. date: 23-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (9,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Καλώς ήρθατε στο Bakaliko, το μοναδικό σας ηλεκτρονικό κατάστημα για premium ελληνικά προϊόντα σε ασυναγώνιστες τιμές! Είμαστε περήφανοι που προσφέρουμε μια ποικιλία από αυθεντικά και νόστιμα ελληνικά προϊόντα, προερχόμενα από αξιόπιστους προμηθευτές από όλη την Ελλάδα.

Στο Bakaliko, πιστεύουμε ότι όλοι πρέπει να μπορούν να απολαύσουν τις γεύσεις της Ελλάδας, γι' αυτό προσφέρουμε συχνές προσφορές και εκπτώσεις στα προϊόντα μας. Οι προσφορές μας ανανεώνονται κάθε λίγες ημέρες, ώστε να μπορείτε πάντα να βρείτε κάτι νέο και συναρπαστικό για να δοκιμάσετε.

Είτε ψάχνετε για παραδοσιακό ελληνικό ελαιόλαδο, χειροποίητα τυριά, αρωματικά βότανα και μπαχαρικά, ή λαχταριστά γλυκά και αρτοσκευάσματα, η επιλογή των προϊόντων μας σας καλύπτει. Και με τις συνεχιζόμενες προσφορές και εκπτώσεις μας, μπορείτε να απολαύσετε αυτά τα προϊόντα σε ακόμη πιο προσιτές τιμές.

Γιατί λοιπόν να περιμένετε; Περιηγηθείτε στην ιστοσελίδα μας σήμερα για να ανακαλύψετε τις τελευταίες προσφορές και εκπτώσεις μας, και να ζήσετε τις γεύσεις της Ελλάδας όπως ποτέ άλλοτε. Ψωνίστε τώρα στο Bakaliko!