Συλλογή: Έτοιμα γεύματα
-
Σπιτικά Εδέσματα - Γεμιστά με ρύζι - 400g
- Κανονική τιμή
- 7,00€  (17,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Σπιτικά Εδέσματα - Μουσακάς Χορτοφαγικός - 400g
- Κανονική τιμή
- 6,95€  (17,38€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,38€ / kg)Εκτός αποθέματος
Απευθείας μετάβαση στο περιεχόμενο