Συλλογή: Παξιμάδια & Μπισκότα

  • Παπαδοπούλου - Πτι Μπερ με Επικάλυψη Σοκολάτα Γάλακτος - 8τμ/89g
    Papadopoulou - Petit Beurre coated w/ Milk Chocolate - 200g
    Κανονική τιμή
    3,25€  (16,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (16,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Κριτσίνια με ηλιόσπορο - 400g
    Tsatsakis - Breadsticks with Sunflower Seed (Kritsinia) - 400g
    Κανονική τιμή
    5,30€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,30€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Κριτσίνια πολύσπορα - 250g
    Tsatsakis - Multigrain Breadsticks (Kritsinia) - 250g
    Exp. date: 27-01-2027
    Κανονική τιμή
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,45€
    Κανονική τιμή
    (13,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Cream Crackers σίτου - 215g
    Papadopoulou - Cream Crackers Wheat (Sitou) - 140g
    Exp. date: 28-10-2026
    Κανονική τιμή
    2,70€  (19,29€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,70€
    Κανονική τιμή
    (19,29€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Cream Crackers ολικής άλεσης - 175g
    Papadopoulou - Cream Crackers Wholegrain (Olikis) - 175g
    Exp. date: 31-04-2027
    Κανονική τιμή
    3,25€  (18,57€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (18,57€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με γεύση φράουλα - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Strawberry - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με γεύση μπανάνα - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Banana - 200g
    Exp. date: 27-02-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με γεύση λεμόνι - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Lemon - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Παξιμαδάκι Eλαιόλαδου Tύπου Κυθήρων - 400g
    Exp. date: 27-11-2026
    Κανονική τιμή
    4,90€  (12,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,90€
    Κανονική τιμή
    (12,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Φρυγανιές σίκαλης - 160g
    Papadopoulou - Rye Rusks (Fryganies Sikalis) - 160g
    Exp. date: 30-06-2027
    Κανονική τιμή
    0,90€  (5,63€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    0,90€
    Κανονική τιμή
    (5,63€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Κριθαροκούλουρα - 600g
    Tsatsakis - Barley Rusks Rolls (Kritharokouloura) - 600g
    Exp. date: 27-11-2027
    Κανονική τιμή
    5,25€  (8,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,25€
    Κανονική τιμή
    (8,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Τσατσάκης - Μπουκίτσες Κρίθινες με Ελαιόλαδο - 400g
    Tsatsakis - Barley Bites w/ Olive Oil - 400g
    Κανονική τιμή
    5,25€  (13,13€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    5,25€
    Κανονική τιμή
    (13,13€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με σοκολάτα - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Chocolate - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (10,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Πτι-μπερ - 225g
    Papadopoulou - Petit Beurre - 225g
    Exp. date: 30-05-2027
    Κανονική τιμή
    2,50€  (11,11€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,50€
    Κανονική τιμή
    (11,11€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Σε αυτή τη συλλογή μπορείτε να βρείτε προϊόντα για οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας σας. Παραδοσιακά ελληνικά παξιμάδια που μπορούν να καταναλωθούν κατά το πρωινό, παξιμάδια που αποτελούν ένα από τα βασικά συστατικά της συνταγής "ντάκος", διάφορα κριτσίνια και πολλά γλυκά μπισκότα σε νόστιμες γεύσεις. Τυπικά μπισκότα Παπαδοπούλου όπως Μιράντα, Γεμιστά και Petit Beurre, είναι τώρα μόνο ένα κλικ μακριά από την κουζίνα σας!


Με την ευρεία επιλογή του Bakaliko, θα βρείτε προϊόντα στις πιο ανταγωνιστικές τιμές, και θα μπορείτε να τα παραγγείλετε για παράδοση στις κύριες ολλανδικές πόλεις (Άμστερνταμ, Χάγη, Ρότερνταμ, Λέιντεν, Αϊντχόφεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Το ηλεκτρονικό μας ελληνικό κατάστημα τροφίμων παρέχει μια ευρεία γκάμα ελληνικών τροφίμων. Δεν χρησιμοποιούμε μόνο τον δικό μας στόλο από ψυγεία φορτηγά του Bakaliko για να παραδίδουμε ελληνικά προϊόντα, αλλά συνεργαζόμαστε επίσης με μια ποικιλία αξιόπιστων συνεργατών. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε τα προϊόντα ελληνικής υψηλής ποιότητας και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών που είναι διαθέσιμη στην αγορά σήμερα.