Συλλογή: Γλυκά Σνακ

  • 7 Days - Μίνι Κρουασάν με Γέμιση Κρέμα Κακάο - 103g
    7 Days - Mini Croissants w/ Cocoa Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,80€  (27,18€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,80€
    Κανονική τιμή
    (27,18€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Mίνι Κρουασάν με γέμιση μιλφέιγ - 103g
    7 Days - Mini Croissants w/ Millefeuille Flavor Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,85€  (27,67€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,85€
    Κανονική τιμή
    (27,67€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Molto - Κρουασάν με γέμιση πραλίνα φουντουκιού - 98g
    Molto - Croissant Hazelnut Praline - 80g
    Exp. date: 04-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,00€  (25,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (25,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Μίνι Κρουασάν με Γέμιση Κρέμα Κακάο - 300g
    7 Days - Mini Croissants w/ Cocoa Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Κανονική τιμή
    6,95€  (23,17€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,95€
    Κανονική τιμή
    (23,17€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Mίνι Κρουασάν με γέμιση μιλφέιγ - 300g
    7 Days - Mini Croissants w/ Millefeuille Flavor Filling - 300g
    Κανονική τιμή
    6,95€  (23,17€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,95€
    Κανονική τιμή
    (23,17€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Ανακαλύψτε τα πιο απολαυστικά ελληνικά γλυκά σνακ που μπορούν να αποτελέσουν το πρωινό σας ή το καθημερινό σας διάλειμμα από τη δουλειά. Κρουασάν από δημοφιλείς μάρκες (όπως Champion, Molto και 7Days) με διαφορετικές γεμίσεις, σοκολατένιες βάφλες Amaretti και το πιο αγαπημένο Caprice σε συσκευασίες διαφόρων μεγεθών.


Στο Bakaliko, τα προϊόντα μπορούν να αγοραστούν σε ανταγωνιστικές τιμές και μπορούν να παραδοθούν σε ολόκληρη την Ολλανδία (Άμστερνταμ, Ρότερνταμ, Χάγη, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Στο ελληνικό μας κατάστημα τροφίμων, το οποίο διαθέτει μεγάλη ποικιλία ελληνικών τροφίμων, μπορείτε να βρείτε μια ποικιλία παραδοσιακών ελληνικών τροφίμων. Παραδίδουμε ελληνικά προϊόντα στους πελάτες μας τόσο μέσω του δικού μας στόλου ψυγείων φορτηγών όσο και μέσω των αξιόπιστων συνεργατών μας. Με την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών και τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα στην αγορά, η αποστολή μας είναι να σας παρέχουμε τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα διαθέσιμα.