Συλλογή: Μυρωδικά

  • Thalassa Spices - Ρίγανη Ελληνική - 50g
    Thalassa Spices - Greek Oregano - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,30€  (66,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,30€
    Κανονική τιμή
    (66,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κάλας - Αλάτι (Κλασικό) - 400g
    Kalas - Salt (Classic) - 400g
    Exp. date: 10-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,40€  (6,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,40€
    Κανονική τιμή
    (6,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Θυμάρι - 50g
    Thalassa Spices - Thyme - 50g
    Exp. date: 31-12-2026
    Κανονική τιμή
    3,40€  (68,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,40€
    Κανονική τιμή
    (68,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Φύλλα δάφνης - 15g
    Thalassa Spices - Bay Leaves in a Jar (Fylla Dafnis) - 18g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,30€  (220,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,30€
    Κανονική τιμή
    (220,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Χίον - Θαλασσινό Αλάτι - 400γρ
    Chion - Salt Fine - 400g
    Κανονική τιμή
    1,95€  (4,88€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,95€
    Κανονική τιμή
    (4,88€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Δυόσμος - 50g
    Thalassa Spices - Spearmint (Diosmos) - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,55€  (71,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,55€
    Κανονική τιμή
    (71,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Δενδρολίβανο - 60g
    Thalassa Spices - Rosemary - 60g
    Exp. date: 30-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,75€  (62,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,75€
    Κανονική τιμή
    (62,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μπαχάρι - 30g
    Thalassa Spices - Piment Whole (Mpaxari) - 30g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,80€  (93,33€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,80€
    Κανονική τιμή
    (93,33€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Knorr - Έξτρα Γεύση λαχανικών - 147g
    Knorr - Extra Flavor of Vegetables - 147g
    Exp. date: 31-05-2027
    Κανονική τιμή
    4,00€  (27,21€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,00€
    Κανονική τιμή
    (27,21€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για κρέατα - 60g
    Thalassa Spices - Pork Seasoning - 60g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,59€  (43,17€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,59€
    Κανονική τιμή
    (43,17€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για φέτα και μπουγιουρντί - 40g
    Thalassa Spices - Feta Cheese Seasoning - 40g
    Κανονική τιμή
    2,55€  (63,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,55€
    Κανονική τιμή
    (63,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Γαρύφαλλο - 30g
    Thalassa Spices - Clove Whole (Garyfallo) - 30g
    Κανονική τιμή
    3,00€  (100,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (100,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Knorr - Έξτρα γεύση κότας - 88g
    Knorr - Extra Flavor of Chicken - 88g
    Κανονική τιμή
    4,00€  (45,45€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,00€
    Κανονική τιμή
    (45,45€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για μοσχαράκι και λαδερά - 60g
    Thalassa Spices - Beef Stew Seasoning - 60g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,55€  (42,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,55€
    Κανονική τιμή
    (42,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για ψάρια και θαλασσινά - 50g
    Thalassa Spices - Fish & Seafood Seasoning - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,55€  (51,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,55€
    Κανονική τιμή
    (51,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Καγιά - Γαρύφαλλο Ολόκληρο - 10g
    Kagia - Clove Whole (Garyfallo) - 10g
    Exp. date: 31-12-2031
    Κανονική τιμή
    1,50€  (150,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,50€
    Κανονική τιμή
    (150,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών πικάντικο - 50g
    Thalassa Spices - Spicy Seasoning - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,59€  (51,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,59€
    Κανονική τιμή
    (51,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Knorr - Έξτρα γεύση βοδινού - 132g
    Knorr - Extra Flavor of Beef - 132g
    Exp. date: 31-12-2026
    Κανονική τιμή
    4,00€  (30,30€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,00€
    Κανονική τιμή
    (30,30€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Sto Chorafi - Sage (Faskomilo) - 25g
    Κανονική τιμή
    3,95€  (158,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,95€
    Κανονική τιμή
    (158,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Sto Chorafi - Echinacea - 25g
    Κανονική τιμή
    3,95€  (158,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,95€
    Κανονική τιμή
    (158,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Land's Treasure - Fine Salt - 500g
    Land's Treasure - Fine Salt - 500g
    Exp. date: 21-03-2028
    Κανονική τιμή
    2,50€  (5,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,50€
    Κανονική τιμή
    (5,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Sto Chorafi - Tarragon (Estragkon) - 40g
    Κανονική τιμή
    3,95€  (98,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,95€
    Κανονική τιμή
    (98,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Η ελληνική κουζίνα είναι γνωστή για τα ιδιαίτερα και έντονα αρώματά της. Αυτό οφείλεται στα πολυάριθμα βότανα και μπαχαρικά που χρησιμοποιούνται σχεδόν σε κάθε γεύμα. Στο ελληνικό μας σούπερ μάρκετ μπορείτε να προμηθευτείτε οποιοδήποτε από τα βασικά μπαχαρικά, όπως αλάτι και πιπέρι, αλλά και τα πιο σύνθετα που είναι δύσκολο να βρείτε, όπως η ελληνική μαστίχα και το σαφράν, μαχλέπι. Το ηλεκτρονικό μας κατάστημα προσφέρει επίσης μείγματα που μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως καρυκεύματα σε ελληνικές συνταγές.


Το Bakaliko προσφέρει μια ποικιλία προϊόντων σε ανταγωνιστικές τιμές και τα προϊόντα του παραδίδονται στις κύριες πόλεις της Ολλανδίας (Άμστερνταμ, Χάγη, Ρότερνταμ, Λάιντεν, Αϊντχόφεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόγκενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα ελληνικών τροφίμων, μπορείτε να βρείτε μια ευρεία επιλογή παραδοσιακών ελληνικών τροφίμων. Εκτός από τον στόλο των ψυγείων φορτηγών μας Bakaliko, συνεργαζόμαστε επίσης με διάφορους αξιόπιστους συνεργάτες για την παράδοση ελληνικών προϊόντων. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών που διατίθεται στην αγορά σήμερα μαζί με τα υψηλότερης ποιότητας ελληνικά προϊόντα.