Συλλογή: Μέλι & Spreads
-
Μελοδικό - Μέλι - 450g
Exp. date: 28-02-2027- Κανονική τιμή
- 8,50€  (18,89€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,89€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μελοδικό - Θυμαρίσιο Μέλι (ανθόμελο) - 400g
Exp. date: 31-05-2027- Κανονική τιμή
- 8,75€  (21,88€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,88€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παυλίδης - Μερέντα - 360g
Exp. date: 07-11-2026- Κανονική τιμή
- 4,75€  (13,19€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,19€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παυλίδης - Μερέντα - 570g
- Κανονική τιμή
- 7,25€  (12,72€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,72€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Όλυμπος - Φυστικοβούτυρο - 200g
Exp. date: 08-12-2026- Κανονική τιμή
- 2,90€  (14,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Όλυμπος - Superspread φυστικοβούτυρο απαλό - 350g
Exp. date: 06-04-2027- Κανονική τιμή
- 4,05€  (11,57€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,05€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,57€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Όλυμπος - Superspread φυστικοβούτυρο τραγανό - 350g
Exp. date: 11-04-2027- Κανονική τιμή
- 3,00€  (8,57€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,57€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
Exp. date: 09-11-2026- Κανονική τιμή
- 4,25€  (21,25€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,25€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Filia Crete - Thyme Pine Honey - 500g
- Κανονική τιμή
- 13,50€  (27,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(27,00€ / kg)Εκτός αποθέματος
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Αυτή είναι μια συλλογή από μέλι και αλείμματα που χρησιμοποιούνται συνήθως στην Ελλάδα ως πρωινό ή ως επιδόρπιο. Ορισμένα από αυτά, όπως μαρμελάδες διαφόρων γεύσεων, μπορούν να προστεθούν στο γιαούρτι για να δώσουν επιπλέον γλυκύτητα και γεύση. Μπορείτε να αγοράσετε Merenda, Nucrema, Nut Butters και άλλα θρεπτικά και γευστικά γλυκά αλείμματα.
Στο Bakaliko, τα προϊόντα μπορούν να αγοραστούν σε ανταγωνιστικές τιμές και τα προϊόντα μπορούν να παραδοθούν σε όλη την Ολλανδία (Άμστερνταμ, Ρότερνταμ, Χάγη, Λέιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόγκενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Στο ελληνικό μας κατάστημα τροφίμων, που διαθέτει μεγάλη ποικιλία ελληνικών τροφίμων, μπορείτε να βρείτε μια ποικιλία από παραδοσιακά ελληνικά τρόφιμα. Παραδίδουμε ελληνικά προϊόντα στους πελάτες μας τόσο μέσω του δικού μας στόλου ψυγείων φορτηγών όσο και μέσω των αξιόπιστων συνεργατών μας. Με την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών και τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα στην αγορά, η αποστολή μας είναι να σας παρέχουμε τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα που διατίθενται.
Απευθείας μετάβαση στο περιεχόμενο