Συλλογή: Αλμυρά Σνακ

  • Jumbo Snacks - Βρύκολες - 85g
    Jumbo Snacks - Vrykoles - 85g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,90€
    Κανονική τιμή
    (22,35€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Jumbo Snacks - Γαριδάρες - 85g
    Jumbo Snacks - Garidares - 85g
    Κανονική τιμή
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,90€
    Κανονική τιμή
    (22,35€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Bake Rolls Κλασικά - 150g
    Exp. date: 21-01-2027
    Κανονική τιμή
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,70€
    Κανονική τιμή
    (18,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Bake Rolls Σκόρδο - 160g
    Κανονική τιμή
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,70€
    Κανονική τιμή
    (18,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Μερικά αλμυρά σνακ που αγαπούν τόσο τα παιδιά όσο και οι ενήλικες! Πατατάκια με ρίγανη και αλάτι, Bake Rolls σε διάφορες γεύσεις, και μερικά σνακ με ονόματα που σχετίζονται έντονα με την παιδική ηλικία στην Ελλάδα: Πακοτίνια, Φουντούνια και Βρικόλες, τώρα διαθέσιμα σε ένα ελληνικό σούπερ μάρκετ στην Ολλανδία. Απολαύστε με τους διεθνείς φίλους σας και βοηθήστε τους να ανακαλύψουν νέες απολαύσεις!

Μπορείτε να αγοράσετε όλα τα αγαπημένα σας ελληνικά προϊόντα στο Bakaliko σε φανταστικές τιμές και να τα παραλάβετε στις μεγαλύτερες ολλανδικές πόλεις (Άμστερνταμ, Χάγη, Ρότερνταμ, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντουρν, Ζβόλε κ.λπ.). Το ηλεκτρονικό μας κατάστημα προσφέρει εκατοντάδες ελληνικά τρόφιμα υψηλής ποιότητας. Εκτός από τον δικό μας στόλο ψυγείων φορτηγών του Bakaliko, συνεργαζόμαστε με άλλους αξιόπιστους συνεργάτες για την παράδοση ελληνικών προϊόντων. Στόχος μας είναι να παρέχουμε άριστη εξυπηρέτηση πελατών και τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα.