Συλλογή: Κρασιά
-
Κυρ Γιάννη - Παράγκα (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 12,85€  (17,13€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 12,85€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,13€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κυρ Γιάννη - Παράγκα (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,25€  (17,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κεχρής - Ρετσίνα Κεχριμπάρι - 500ml
- Κανονική τιμή
- 6,95€  (13,90€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,90€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Αξία (Syrah, Ξινόμαυρο) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,00€  (17,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Μπουτάρη - Μοσχοφίλερο (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 11,95€  (15,93€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 11,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(15,93€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κυρ Γιάννη - Ακακίες (Ροζέ Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,35€  (17,80€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,35€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,80€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Μαλαγουζιά (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 22,00€  (29,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 22,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(29,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Γεροβασιλείου - Μαλαγουζιά - 750ml
- Κανονική τιμή
- 24,00€  (32,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 24,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(32,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Αμέθυστος (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,50€  (26,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(26,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Σεμέλη - Ορεινός Ήλιος (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 11,00€  (14,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 11,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Αμέθυστος (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 18,50€  (24,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(24,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Πλοές - Chardonnay, Ασύρτικο (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 10,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λουκάτος - Μαυροδάφνη (Ερυθρό Γλυκό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 9,95€  (13,27€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,27€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Ερυθρό Ημίγλυκο) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,50€  (8,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Πλοές - Cabernet Sauvignon, Merlot (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 10,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Ξινόμαυρο Reserve - 750ml
- Κανονική τιμή
- 29,00€  (38,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 29,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(38,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Σεμέλη - Γιορτή (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 9,25€  (12,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Παλυβού - Πέτρινες Πλαγιές (ΠΓΕ Πελοποννήσου) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 14,95€  (19,93€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 14,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,93€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Νεμέα (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 7,00€  (9,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Λευκό Ημίγλυκο) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,85€  (9,13€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,85€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,13€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Αμέθυστος (Ροζέ Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Πλοές - Sauvignon Blanc, Μοσχάτο (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 10,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Chateau Julia | Chardonnay (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Ερυθρός (Syrah, Ξινόμαυρο, Merlot) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 29,50€  (39,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 29,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(39,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Πλοές - Cabernet Sauvignon (Ροζέ Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 10,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,95€  (9,27€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,27€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Ροζέ Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,70€  (8,93€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,93€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Chateau Julia | Merlot (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 26,50€  (35,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 26,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(35,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Sauvignon Blanc (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 22,00€  (29,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 22,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(29,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Παλυβού - Ammos Terra Leone (ΠΟΠ) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 18,50€  (24,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(24,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Σεμέλη - Ορεινός Ήλιος (Ροζέ Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 11,50€  (15,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 11,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(15,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,70€  (8,93€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,93€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Παλυβού - La Vie en Rose (ΠΓΕ) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 12,95€  (17,27€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 12,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,27€ / L)Εκτός αποθέματος -
Terre Grec - κόκκινο ημι γλυκό κρασί PGI Tyrnavos (Imiglikos) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 7,95€  (10,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
Terre Grec - Κόκκινο ξηρό κρασί (Muscat/Syrah/Merlot) PGI Tyrnavos - 750ml
- Κανονική τιμή
- 7,95€  (10,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Chardonnay Single Block "Τραμόντο" - 750ml
- Κανονική τιμή
- 29,95€  (39,93€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 29,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(39,93€ / L)Εκτός αποθέματος -
Lykos Winery - Ageli Assyrtiko White Dry Wine (P.G.I. Evia) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 16,95€  (22,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 16,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(22,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Historia Assyrtiko / Viognier PGI Evia (Λευκό ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,00€  (17,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Ντούγκος - Ραψάνη (Ερυθρό ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 18,90€  (25,20€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,20€ / L)Εκτός αποθέματος -
Lykos Winery - Malagouzia White Dry Wine (P.G.I. Evia) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,95€  (18,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
Μέγα Σπήλαιο - Cuvée III ΠΓΕ Αχαϊα (κόκκινο ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 15,25€  (20,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Lykos Winery - Gefyra Rose Semi Dry Wine (P.G.I. Evia) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 9,00€  (12,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Ωμέγα | Μαλαγουζιά (Λευκό Γλυκό) - 500ml
- Κανονική τιμή
- 31,00€  (62,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 31,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(62,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Μέγα Σπήλαιο - Cuvée III vintage (λευκό ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 14,75€  (19,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 14,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Historia Grenache/ Syrah/ Mavrokountoura (κόκκινο ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 12,50€  (16,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 12,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(16,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κεχρής - Γένεσις (Λευκό Ξηρό Κρασί) - 500ml
- Κανονική τιμή
- 8,50€  (17,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
SIM - Monemvasia Agrampeli (White Dry Wine) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 18,90€  (25,20€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,20€ / L)Εκτός αποθέματος -
SIM - Fokiano Kana (Rose Dry Wine) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,90€  (26,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(26,53€ / L)Εκτός αποθέματος -
Thopetra Estate - Cabernet Sauvignon/Syrah/Limniona PGI Meteora (κόκκινο ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Lykos Winery - Loup De La Nuit (Red Dry Wine) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Gatsinos Winery - Aniksiatiko Rose Semi Sweet Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 15,00€  (20,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Lenga (ημι -ξηρό λευκό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 15,40€  (20,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,53€ / L)Εκτός αποθέματος -
Gatsinos Winery - Scala White Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 17,50€  (23,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 17,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(23,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
M20 Winery - Sleeping Bear White Dry Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,75€  (18,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Gatsinos Winery - Kastraki Red Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 20,50€  (27,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 20,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(27,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Zervas Winery - Asproudi Orange Dry Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 17,40€  (23,20€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 17,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(23,20€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Lenga Pink (Rose Dry Wine) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 15,40€  (20,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,53€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Agios Chronos Viognier (ξηρό λευκό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,95€  (26,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(26,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
M20 Winery - Foxy Rose Dry Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,75€  (18,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Τσελέπος - Αμαλία Brut Rose - 750ml
- Κανονική τιμή
- 21,00€  (28,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 21,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(28,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Συλλογή PGI Evia (κόκκινο ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 65,00€  (86,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 65,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(86,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Kamara Estate - Shadow Play White Dry Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 24,40€  (32,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 24,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(32,53€ / L)Εκτός αποθέματος -
Kamara Estate - Nimbus Russus Dry Red Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 24,40€  (32,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 24,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(32,53€ / L)Εκτός αποθέματος
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Αυτή είναι μια εκτεταμένη συλλογή από δεκάδες κρασιά που προέρχονται από την Ελλάδα. Μπορείτε κυριολεκτικά να βρείτε το κρασί που σας ταιριάζει καλύτερα, επιλέγοντας ανάμεσα σε λευκά, κόκκινα και ροζέ, ξηρά, ημίγλυκα και γλυκά, έναν μεγάλο αριθμό ποικιλιών και των μιγμάτων τους, καθώς και μια βολική γκάμα τιμών. Ανακαλύψτε τις συναρπαστικές γεύσεις της ελληνικής οινοποιίας και κεράστε τους φίλους σας με αμβροσιακά ελληνικά κρασιά.
Τα προϊόντα μπορούν να αγοραστούν στο Bakaliko σε ανταγωνιστικές τιμές, και τα προϊόντα μπορούν να παραδοθούν σε όλη την Ολλανδία (Άμστερνταμ, Ρότερνταμ, Χάγη, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Στο ελληνικό μας κατάστημα τροφίμων, έχουμε μια μεγάλη επιλογή από ελληνικά τρόφιμα. Ο στόλος μας από ψυγεία φορτηγά και οι αξιόπιστοι συνεργάτες μας παραδίδουν ελληνικά προϊόντα στους πελάτες μας. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα στην αγορά, με την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.
Απευθείας μετάβαση στο περιεχόμενο