Συλλογή: Τραχανάς
-
Αγροζύμη - Χειροποιήτος Τραχανάς Ξινός - 500g
Exp. date: 28-03-2027- Κανονική τιμή
- 5,25€  (10,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Αγροζύμη - Χειροποιήτος Τραχανάς Γλυκός - 500g
Exp. date: 28-03-2027- Κανονική τιμή
- 5,25€  (10,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Tis Giagias - Pligouri - 500g
- Κανονική τιμή
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,50€ / kg)Εκτός αποθέματος
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Η τραχανάς είναι ένα προϊόν με βάση τα δημητριακά, αναμεμειγμένο με γιαούρτι ή ξινόγαλα. Υπάρχουν γλυκές και ξινές εκδοχές του, μερικές αρωματισμένες με λαχανικά, άλλες με αλάτι και βότανα. Εύκολο στο μαγείρεμα και γεμάτο θρεπτικά συστατικά, ο τραχανάς έχει μακρά ιστορία στην ελληνική κουζίνα, όπως και το πλιγούρι, ένα άλλο δημητριακό που μπορεί να βρεθεί σε αυτή τη συλλογή.
Τα προϊόντα του Bakaliko είναι διαθέσιμα σε ανταγωνιστικές τιμές, και τα προϊόντα παραδίδονται σε όλη την Ολλανδία (Άμστερνταμ, Ρότερνταμ, Χάγη, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χέρτογκενμπος, Ναϊμέχεν, Άρνεμ, Άπελντοορν, Ζβόλε, κ.λπ.) καθώς και σε υπερπόντιους προορισμούς. Μπορείτε να βρείτε μια μεγάλη ποικιλία παραδοσιακών ελληνικών τροφίμων στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα ελληνικών τροφίμων, το οποίο προσφέρει μια μεγάλη ποικιλία ελληνικών τροφίμων. Η Ομάδα Bakaliko λειτουργεί τόσο το δικό της στόλο φορτηγών ψυγείων όσο και συνεργάζεται με αρκετούς αξιόπιστους συνεργάτες για να παραδώσει ελληνικά προϊόντα στους πελάτες μας. Σκοπός μας είναι να σας παρέχουμε την καλύτερη ποιότητα ελληνικών προϊόντων που είναι διαθέσιμα στην αγορά σήμερα, μαζί με την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.
Απευθείας μετάβαση στο περιεχόμενο