Συλλογή: Προσωπική Φροντίδα

  • Everyday Sensitive Cotton - Σερβιέτες Maxi Night - 10τεμ
    Everyday Sensitive Cotton - Maxi Night - 10pcs
    Κανονική τιμή
    2,65€
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Everyday Sensitive Cotton - Σερβιέτες Normal - 10τεμ
    Everyday Sensitive Cotton - Normal - 10pcs
    Κανονική τιμή
    3,10€
    Τιμή έκπτωσης
    3,10€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • AIM - Οδοντόκρεμα Family Protection White - 75ml
    AIM - Toothpaste Family Protection White - 75ml
    Κανονική τιμή
    2,25€  (30,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    2,25€
    Κανονική τιμή
    (30,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Everyday Hyperdry - Σερβιέτες Maxi Night - 10τεμ
    Everyday Hyperdry - Maxi Night - 10pcs
    Κανονική τιμή
    3,10€
    Τιμή έκπτωσης
    3,10€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Liposan - Ενυδατικό Χειλιών Κεράσι - 4,8g
    Liposan Cherry
    Κανονική τιμή
    2,50€  (62,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,50€
    Κανονική τιμή
    (62,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Syoss - Σαμπουάν Επισκευής Θεραπείας - 750ml
    Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
    Κανονική τιμή
    5,10€  (6,80€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    5,10€
    Κανονική τιμή
    (6,80€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Liposan - Ενυδατικό Χειλιών Κλασσικό - 4,8g
    Liposan Original
    Κανονική τιμή
    2,50€
    Τιμή έκπτωσης
    2,50€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Spira - Green Anti-Mosquito Body Spray - 100ml
    Spira - Green Anti-mosquito Body Spray - 100ml
    Κανονική τιμή
    3,50€  (35,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (35,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Syoss - Χρώμα σαμπουάν - 750ml
    Syoss - Color Shampoo - 750ml
    Κανονική τιμή
    5,10€  (6,80€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    5,10€
    Κανονική τιμή
    (6,80€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
    Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
    Κανονική τιμή
    2,65€
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
    Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
    Κανονική τιμή
    2,65€
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Τα προϊόντα μπορούν να αγοραστούν στο Bakaliko σε ανταγωνιστικές τιμές, και τα προϊόντα μπορούν να παραδοθούν σε όλη την Ολλανδία (Άμστερνταμ, Ρότερνταμ, Χάγη, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντοορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Στο ελληνικό μας κατάστημα τροφίμων, έχουμε μεγάλη ποικιλία ελληνικών τροφίμων. Ο στόλος των ψυγείων φορτηγών μας και οι αξιόπιστοι συνεργάτες μας παραδίδουν ελληνικά προϊόντα στους πελάτες μας. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα στην αγορά, με την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.