Συλλογή: Κρεατικά

  • Megas Yeeros - Γύρος χοιρινός - 330g
    Megas Yeeros - Gyros Pork - 330g
    Κανονική τιμή
    7,40€  (22,42€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,40€
    Κανονική τιμή
    (22,42€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Megas Yeeros - Γύρος Κοτόπουλο - 330g
    Megas Yeeros - Gyros Chicken - 330g
    Κανονική τιμή
    7,95€  (24,09€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,95€
    Κανονική τιμή
    (24,09€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Φάρμα Φωτιάδη - Λουκάνικο μαύρου χοίρου με πράσο - 340g
    Farma Fotiadi - Wild Boar Smoked Sausage & Leek - 340g
    Κανονική τιμή
    6,49€  (19,09€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,49€
    Κανονική τιμή
    (19,09€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Megas Yeeros - Γύρος χοιρινός - 1kg
    Megas Yeeros - Gyros Pork - 1kg
    Κανονική τιμή
    19,95€  (19,95€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    19,95€
    Κανονική τιμή
    (19,95€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Φάρμα Φωτιάδη - Λουκάνικο Χωριάτικο με Αγριογούρουνο - 440g
    Farma Fotiadi - Wild Boar Sausage (Agrioxoiros) - 440g
    Κανονική τιμή
    8,00€  (18,18€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,00€
    Κανονική τιμή
    (18,18€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Megas Yeeros - Χοιρινό Σουβλάκι - 900g
    Megas Yeeros - Pork Souvlaki - 900g
    Κανονική τιμή
    15,95€  (17,72€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    15,95€
    Κανονική τιμή
    (17,72€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Megas Yeeros - Χορτοφαγικός Γύρος - 330g
    Megas Yeeros - Meatless Gyros - 330g
    Κανονική τιμή
    8,25€  (25,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,25€
    Κανονική τιμή
    (25,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κασίδης - Γύρος κοτόπουλο - 1kg
    Kasidis - Gyros Chicken - 1kg
    Κανονική τιμή
    18,95€  (18,95€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    18,95€
    Κανονική τιμή
    (18,95€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Αυτή είναι μια συλλογή από νόστιμα ελληνικά προϊόντα κρέατος που μπορείτε να βρείτε σε ένα τυπικό ελληνικό σούπερ μάρκετ. Οι Έλληνες έχουν μακροχρόνια παράδοση στην παραγωγή λουκάνικων. Υπάρχουν απλά λουκάνικα γεμισμένα με χοιρινό ή μοσχαρίσιο κρέας, αλλά και πιο σύνθετα προϊόντα αρωματισμένα με βότανα και λαχανικά. Μπορείτε να παραγγείλετε δημοφιλή ελληνικά γύρο, και για όσους αποφεύγουν την κατανάλωση κρέατος, υπάρχει μια σειρά από vegan εκδοχές των πιο αγαπημένων ελληνικών συνταγών. Τέλος, αλλά εξίσου σημαντικό, το αγαπημένο των παιδιών και των ενηλίκων «παριζάκι».


Ανάμεσα στη μεγάλη ποικιλία ελληνικών προϊόντων του Bakaliko, μπορείτε να βρείτε τις πιο υπέροχες τιμές, και μπορείτε να τα παραλάβετε στις μεγάλες ολλανδικές πόλεις (Άμστερνταμ, Χάγη, Ρότερνταμ, Λέιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτοχενμπός, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Προσφέρουμε μια μεγάλη ποικιλία ελληνικών τροφίμων online. Για να παραδώσουμε ελληνικά προϊόντα, συνεργαζόμαστε με διάφορους αξιόπιστους συνεργάτες εκτός από το δικό μας στόλο ψυγείων φορτηγών του Bakaliko. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε τα προϊόντα ελληνικής υψηλής ποιότητας και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.