Συλλογή: Όλα τα Προϊόντα
-
Ψαροδήμος - Τσιπούρα 400γρ.
- Κανονική τιμή
- 8,50€  (21,25€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,25€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Filia Crete - Thyme Pine Honey - 500g
- Κανονική τιμή
- 13,50€  (27,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(27,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 500ml
- Κανονική τιμή
- 9,50€  (19,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
- Κανονική τιμή
- 4,50€  (18,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Chrisanthidis - Kataifi - 580g
Exp. date: 13-02-2027- Κανονική τιμή
- 9,95€  (17,16€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,16€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Chrisanthidis - Baklava - 580g
Exp. date: 13-02-2027- Κανονική τιμή
- 9,95€  (17,16€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,16€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
- Κανονική τιμή
- 4,45€  (19,78€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,78€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Zervas Winery - Asproudi Orange Dry Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 17,40€  (23,20€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 17,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(23,20€ / L)Εκτός αποθέματος -
Kamara Estate - Shadow Play White Dry Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 24,40€  (32,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 24,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(32,53€ / L)Εκτός αποθέματος -
Kamara Estate - Nimbus Russus Dry Red Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 24,40€  (32,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 24,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(32,53€ / L)Εκτός αποθέματος -
Sativa - Kalamon Olive Paste (Pate Elias) - 190g
Exp. date: 31-03-2027- Κανονική τιμή
- 4,00€  (21,05€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,05€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sativa - Kalamon Whole Olives - 370g
Exp. date: 31-03-2027- Κανονική τιμή
- 4,00€  (21,05€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,05€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sativa - Kalamon Olives Pitted - 360g
Exp. date: 31-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,10€  (11,39€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,39€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sativa - Green Whole Olives - 370g
- Κανονική τιμή
- 4,00€  (10,81€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,81€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Πάρος Σιφναίου - Κρέμα Βαλσάμικο με Χυμό απο Φρούτα του Δάσους - 250ml
Exp. date: 08-03-2027- Κανονική τιμή
- 3,35€  (13,40€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,35€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,40€ / L)Εκτός αποθέματος -
Ωμέγα - Ρεβύθια Χονδρά - 500g
Exp. date: 31-01-2027- Κανονική τιμή
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
- Κανονική τιμή
- 2,65€
- Τιμή έκπτωσης
- 2,65€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
- Κανονική τιμή
- 2,65€
- Τιμή έκπτωσης
- 2,65€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Olympos - Tahini with Carob - 280g
Exp. date: 29-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,00€  (14,29€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,29€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
Exp. date: 09-11-2026- Κανονική τιμή
- 4,25€  (21,25€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,25€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Tis Giagias - Pligouri - 500g
- Κανονική τιμή
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Endless - Liquid Dishwasher Wild Berry - 400ml
- Κανονική τιμή
- 2,60€  (6,50€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,60€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,50€ / L)Εκτός αποθέματος -
Tulip - Καραμέλες Διάφορες Γεύσεις - 400g
Exp. date: 10-07-2027- Κανονική τιμή
- 4,05€  (10,13€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,05€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,13€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sanitas - Αλουμινόχαρτο - 20m x 25cm
- Κανονική τιμή
- 4,80€
- Τιμή έκπτωσης
- 4,80€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Magic Clean - Lavender Wardrobe Freshener
- Κανονική τιμή
- 1,90€
- Τιμή έκπτωσης
- 1,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Γιώτης - Άνθος αραβοσίτου Βανίλια - 160g
Exp. date: 30-10-2026- Κανονική τιμή
- 3,00€  (18,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
SIM - Monemvasia Agrampeli (White Dry Wine) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 18,90€  (25,20€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,20€ / L)Εκτός αποθέματος -
SIM - Fokiano Kana (Rose Dry Wine) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,90€  (26,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(26,53€ / L)Εκτός αποθέματος -
7 Days - Μίνι Κρουασάν με Γέμιση Κρέμα Κακάο - 300g
Exp. date: 19-11-2026- Κανονική τιμή
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(23,17€ / kg)Εκτός αποθέματος -
7 Days - Mίνι Κρουασάν με γέμιση μιλφέιγ - 300g
- Κανονική τιμή
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(23,17€ / kg)Εκτός αποθέματος -
M20 Winery - Foxy Rose Dry Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,75€  (18,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
M20 Winery - Sleeping Bear White Dry Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,75€  (18,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Gatsinos Winery - Aniksiatiko Rose Semi Sweet Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 15,00€  (20,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Gatsinos Winery - Scala White Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 17,50€  (23,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 17,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(23,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Gatsinos Winery - Kastraki Red Wine - 750ml
- Κανονική τιμή
- 20,50€  (27,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 20,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(27,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Land's Treasure - Fine Salt - 500g
Exp. date: 21-03-2028- Κανονική τιμή
- 2,50€  (5,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(5,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γρεβενά - Ζυμαρικά Πέτουρα - 400g
Exp. date: 30-12-2026- Κανονική τιμή
- 3,15€  (7,88€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,15€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,88€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γρεβενά - Ζυμαρικά Φιογκάκι με Κόκκινο Κρασί - 330g
Exp. date: 30-12-2026- Κανονική τιμή
- 4,20€  (12,73€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,20€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,73€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Lykos Winery - Loup De La Nuit (Red Dry Wine) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Sto Chorafi - Sage (Faskomilo) - 25g
- Κανονική τιμή
- 3,95€  (158,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(158,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sto Chorafi - Echinacea - 25g
- Κανονική τιμή
- 3,95€  (158,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(158,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sto Chorafi - Tarragon (Estragkon) - 40g
- Κανονική τιμή
- 3,95€  (98,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(98,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
ΖΑΝΑΕ - Τοματοπολτός (Πάστα ντομάτας) - 200g
- Κανονική τιμή
- 2,65€  (6,46€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,65€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,46€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Πτι Μπερ με Επικάλυψη Σοκολάτα Γάλακτος - 8τμ/89g
- Κανονική τιμή
- 3,25€  (16,25€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(16,25€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Dimello - Decaf Espresso Καφές Αλεσμένος - 250g
- Κανονική τιμή
- 9,75€  (39,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(39,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Dimello - Aroma Espresso Καφές Αλεσμένος - 250g
- Κανονική τιμή
- 7,95€  (31,80€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(31,80€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Dimello - Notte Espresso Κάψουλες - 10x5,6g
Exp. date: 18-12-2026- Κανονική τιμή
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,84€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Dimello - Forte Lungo Espresso Κάψουλες - 10x5,6g
Exp. date: 18-10-2026- Κανονική τιμή
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,84€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Dimello - Intenso Espresso Κάψουλες - 10x5,6g
Exp. date: 17-10-2026- Κανονική τιμή
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,84€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Dimello - Αρωματικός Φίλτρου Καραμέλα - 250g
Exp. date: 19-11-2027- Κανονική τιμή
- 8,95€  (35,80€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(35,80€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Dimello - Αρωματικός Φίλτρου Βανίλια - 250g
Exp. date: 15-10-2027- Κανονική τιμή
- 8,95€  (35,80€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(35,80€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Lykos Winery - Gefyra Rose Semi Dry Wine (P.G.I. Evia) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 9,00€  (12,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Lykos Winery - Malagouzia White Dry Wine (P.G.I. Evia) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,95€  (18,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
Lykos Winery - Ageli Assyrtiko White Dry Wine (P.G.I. Evia) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 16,95€  (22,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 16,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(22,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
Fysi - Choco Rico - 375G
Exp. date: 12-02-2027- Κανονική τιμή
- 3,85€  (10,27€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,85€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,27€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ωμέγα - Ρύζι Νυχάκι - 500g
Exp. date: 20-09-2027- Κανονική τιμή
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ωμέγα - Ρεβύθια - 500g
Exp. date: 31-01-2027- Κανονική τιμή
- 3,00€  (6,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιώτης - Άνθος αραβοσίτου Σοκολάτα - 160g
Exp. date: 30-11-2026- Κανονική τιμή
- 3,00€  (18,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Chasiotis - * 16 * cm
- Κανονική τιμή
- 3,95€  (3,95€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,95€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Thopetra Estate - Cabernet Sauvignon/Syrah/Limniona PGI Meteora (κόκκινο ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Lenga (ημι -ξηρό λευκό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 15,40€  (20,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,53€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Historia Grenache/ Syrah/ Mavrokountoura (κόκκινο ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 12,50€  (16,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 12,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(16,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Historia Assyrtiko / Viognier PGI Evia (Λευκό ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,00€  (17,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Lenga Pink (Rose Dry Wine) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 15,40€  (20,53€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,53€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Agios Chronos Viognier (ξηρό λευκό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,95€  (26,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(26,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
Avantis Estate - Συλλογή PGI Evia (κόκκινο ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 65,00€  (86,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 65,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(86,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Everyday Hyperdry - Σερβιέτες Maxi Night - 10τεμ
- Κανονική τιμή
- 3,10€
- Τιμή έκπτωσης
- 3,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Terre Grec - Κόκκινο ξηρό κρασί (Muscat/Syrah/Merlot) PGI Tyrnavos - 750ml
- Κανονική τιμή
- 7,95€  (10,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
Terre Grec - κόκκινο ημι γλυκό κρασί PGI Tyrnavos (Imiglikos) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 7,95€  (10,60€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,60€ / L)Εκτός αποθέματος -
Μέγα Σπήλαιο - Cuvée III vintage (λευκό ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 14,75€  (19,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 14,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Μέγα Σπήλαιο - Cuvée III ΠΓΕ Αχαϊα (κόκκινο ξηρό κρασί) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 15,25€  (20,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Τσελέπος - Αμαλία Brut Rose - 750ml
- Κανονική τιμή
- 21,00€  (28,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 21,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(28,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Χυλοπιτάκι - 500g
- Κανονική τιμή
- 3,95€  (7,90€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,90€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Παραδοσιακες Χυλοπίτες - 500G
Exp. date: 30-10-2027- Κανονική τιμή
- 4,50€  (9,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιώτης - Σιρόπι Φράουλας - 350g
- Κανονική τιμή
- 3,95€  (11,29€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,29€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Everyday Sensitive Cotton - Σερβιέτες Maxi Night - 10τεμ
- Κανονική τιμή
- 2,65€
- Τιμή έκπτωσης
- 2,65€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Everyday Sensitive Cotton - Σερβιέτες Normal - 10τεμ
- Κανονική τιμή
- 3,10€
- Τιμή έκπτωσης
- 3,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Melissa - Πάστα για Παιδιά (Διάφορα Σχέδια) - 500g
Exp. date: 28-02-2027- Κανονική τιμή
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Κοράλλι - 500g
Exp. date: 30-05-2028- Κανονική τιμή
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,20€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Φιογκάκι - 500g
Exp. date: 30-03-2027- Κανονική τιμή
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,20€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Φάρμα Φωτιάδη - Λουκάνικο Χωριάτικο με Αγριογούρουνο - 440g
- Κανονική τιμή
- 8,00€  (18,18€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,18€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Καγιά - Κουκουνάρι - 10g
Exp. date: 31-12-2028- Κανονική τιμή
- 3,50€  (350,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(350,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Μπάμιες Λαδερές "Ας Μαγειρέψουμε" - 1κg
- Κανονική τιμή
- 9,25€  (9,25€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,25€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Καγιά - Γαρύφαλλο Ολόκληρο - 10g
Exp. date: 31-12-2031- Κανονική τιμή
- 1,50€  (150,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(150,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Καγιά - Αμμωνία - 28g
Exp. date: 31-12-2031- Κανονική τιμή
- 1,00€  (35,71€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(35,71€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Nescafe - Στιγμιαίος Καφές - 100g
Exp. date: 31-01-2028- Κανονική τιμή
- 7,00€  (70,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(70,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Tulip - Καραμέλα Μπίλια με γεύση Ούζο - 400g
Exp. date: 27-06-2027- Κανονική τιμή
- 4,75€  (11,88€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,88€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Zanae - Χρυσές πιπεριές - 300g
Exp. date: 11-11-2028- Κανονική τιμή
- 3,35€  (10,15€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,35€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,15€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Nescafe - Στιγμιαίος Καφές Χωρίς Καφεϊνη - 100g
- Κανονική τιμή
- 7,00€  (70,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(70,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Χίον - Θαλασσινό Αλάτι - 400γρ
- Κανονική τιμή
- 1,95€  (4,88€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,88€ / kg)Εκτός αποθέματος -
AIM - Οδοντόκρεμα Family Protection White - 75ml
- Κανονική τιμή
- 2,25€  (30,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(30,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Irma - Προσάναμμα - 48 τεμ
- Κανονική τιμή
- 1,75€
- Τιμή έκπτωσης
- 1,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Γιώτης - Σοκολάτα Κουβερτούρα με 54% Κακάο - 125g
- Κανονική τιμή
- 3,45€  (27,60€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(27,60€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Syoss - Σαμπουάν Επισκευής Θεραπείας - 750ml
- Κανονική τιμή
- 5,10€  (6,80€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,80€ / L)Εκτός αποθέματος -
Syoss - Χρώμα σαμπουάν - 750ml
- Κανονική τιμή
- 5,10€  (6,80€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,80€ / L)Εκτός αποθέματος -
Της Γιαγιάς - Χιλόπιτες - 500γρ
Exp. date: 04-08-2027- Κανονική τιμή
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
ΖΑΝΑΕ - Ντολμαδάκια Γιαλαντζί - 200g
Exp. date: 21-01-2029- Κανονική τιμή
- 2,95€  (14,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Spira - Εντομοαπωθητικά Φίδια
- Κανονική τιμή
- 3,85€
- Τιμή έκπτωσης
- 3,85€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Sanitas - Αυτοκόλλητο Χαρτί σε Φύλλα
- Κανονική τιμή
- 3,20€
- Τιμή έκπτωσης
- 3,20€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Liposan - Ενυδατικό Χειλιών Κλασσικό - 4,8g
- Κανονική τιμή
- 2,50€
- Τιμή έκπτωσης
- 2,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Liposan - Ενυδατικό Χειλιών Κεράσι - 4,8g
- Κανονική τιμή
- 2,50€  (62,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(62,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Spira - Green Anti-Mosquito Body Spray - 100ml
- Κανονική τιμή
- 3,50€  (35,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(35,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Όλυμπος - Superspread φυστικοβούτυρο τραγανό - 350g
Exp. date: 11-04-2027- Κανονική τιμή
- 3,00€  (8,57€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,57€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο με μέλι - 250ml
- Κανονική τιμή
- 3,25€  (13,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Φίνο - Χυμός λεμονιού - 360ml
- Κανονική τιμή
- 0,90€  (2,57€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 0,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(2,57€ / L)Εκτός αποθέματος -
Famiglia - Σπαγγέτι Νο6 - 500γρ
Exp. date: 30-07-2027- Κανονική τιμή
- 1,00€  (2,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(2,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Nεράντζι - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,75€  (19,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Tuboflo - Αποφρακτικό Σκόνη (κρύο νερό) - 60g
- Κανονική τιμή
- 1,29€  (21,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,29€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Κριθαράκι Μέτριο - 500g
Exp. date: 28-03-2029- Κανονική τιμή
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,80€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,60€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο με σύκο - 250ml
Exp. date: 29-11-2026- Κανονική τιμή
- 3,20€  (12,80€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,20€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,80€ / L)Εκτός αποθέματος -
Knorr - Έξτρα γεύση βοδινού - 132g
Exp. date: 31-12-2026- Κανονική τιμή
- 4,00€  (30,30€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(30,30€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Φίνο - Κόκκινο ξύδι - 390ml
- Κανονική τιμή
- 0,90€  (2,31€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 0,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(2,31€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Μαρμελάδα κεράσι - 370g
Exp. date: 22-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,50€  (12,16€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,16€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Περγαμόντο - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,75€  (19,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Βύσσινο - 250g
Exp. date: 04-03-2027- Κανονική τιμή
- 5,10€  (20,40€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,40€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Κυδώνι - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Κανονική τιμή
- 5,10€  (20,40€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(20,40€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού σύκο - 250g
Exp. date: 22-04-2028- Κανονική τιμή
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Κεράσι - 250g
Exp. date: 24-01-2028- Κανονική τιμή
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Όλυμπος - Σιρόπι Γλυκόζης - 400g
Exp. date: 28-03-2028- Κανονική τιμή
- 2,51€  (6,28€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,51€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,28€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Knorr - Έξτρα γεύση κότας - 88g
- Κανονική τιμή
- 4,00€  (45,45€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(45,45€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Knorr - Έξτρα Γεύση λαχανικών - 147g
Exp. date: 31-05-2027- Κανονική τιμή
- 4,00€  (27,21€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(27,21€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κεχρής - Γένεσις (Λευκό Ξηρό Κρασί) - 500ml
- Κανονική τιμή
- 8,50€  (17,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κασίδης - Γύρος κοτόπουλο - 1kg
- Κανονική τιμή
- 18,95€  (18,95€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,95€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ήπειρος - Ταλαγάνι - 180g
- Κανονική τιμή
- 5,95€  (29,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(29,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
7 Days - Bake Rolls Σκόρδο - 160g
- Κανονική τιμή
- 2,70€  (18,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο με ρόδι - 250ml
- Κανονική τιμή
- 3,25€  (13,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Thalassa Spices - Δυόσμος - 50g
Exp. date: 30-12-2027- Κανονική τιμή
- 3,55€  (71,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(71,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
7 Days - Bake Rolls Κλασικά - 150g
Exp. date: 21-01-2027- Κανονική τιμή
- 2,70€  (18,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Mr.Crocket - Τυροκροκέτες 4 τυριών - 1kg
- Κανονική τιμή
- 11,50€  (11,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 11,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Halls - Καραμέλες Γεύση Κεράσι - 28g
Exp. date: 17-11-2026- Κανονική τιμή
- 1,25€
- Τιμή έκπτωσης
- 1,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
Εκτός αποθέματος -
Thalassa Spices - Φύλλα δάφνης - 15g
Exp. date: 30-12-2027- Κανονική τιμή
- 3,30€  (220,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,30€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(220,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για φέτα και μπουγιουρντί - 40g
- Κανονική τιμή
- 2,55€  (63,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(63,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για μοσχαράκι και λαδερά - 60g
Exp. date: 30-12-2026- Κανονική τιμή
- 2,55€  (42,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(42,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για κρέατα - 60g
Exp. date: 30-12-2026- Κανονική τιμή
- 2,59€  (43,17€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,59€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(43,17€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών πικάντικο - 50g
Exp. date: 30-12-2026- Κανονική τιμή
- 2,59€  (51,80€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,59€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(51,80€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για ψάρια και θαλασσινά - 50g
Exp. date: 30-12-2026- Κανονική τιμή
- 2,55€  (51,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(51,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Μακαρόνια τρυπητά No5 - 500g
Exp. date: 28-01-2028- Κανονική τιμή
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,40€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Πέννες Ριγέ - 500g
Exp. date: 28-02-2028- Κανονική τιμή
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Ταλιατέλλες - 500g
Exp. date: 28-12-2026- Κανονική τιμή
- 2,30€  (4,60€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,30€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,60€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Κουσκουσέ - 500g
Exp. date: 28-05-2028- Κανονική τιμή
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,40€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Τσατσάκης - Κριτσίνια με ηλιόσπορο - 400g
- Κανονική τιμή
- 5,30€  (13,25€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,30€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,25€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Τσατσάκης - Κριτσίνια πολύσπορα - 250g
Exp. date: 27-01-2027- Κανονική τιμή
- 3,45€  (13,80€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,80€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Αγροζύμη - Χιλοπιτάκι - 500g
Exp. date: 21-10-2028- Κανονική τιμή
- 4,55€  (9,10€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,10€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Αγροζύμη - Ταλιατέλες Λαχανικών - 400g
Exp. date: 03-07-2027- Κανονική τιμή
- 6,00€  (15,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(15,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Μπουγάτσα με κιμά - 460g
- Κανονική τιμή
- 6,20€  (13,78€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,20€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,78€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Misko - Χρυσή Σειρά Ματσάτα - 500g
Exp. date: 30-03-2028- Κανονική τιμή
- 2,95€  (5,90€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(5,90€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Χασιώτης - Πίτα Κλασική 18εκ. - 10τεμ.
- Κανονική τιμή
- 3,95€  (2,95€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(2,95€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μύθος - Μπύρα (μπουκάλι) - 330ml
Exp. date: 30-03-2027- Κανονική τιμή
- 1,55€  (4,70€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,70€ / L)Εκτός αποθέματος -
Fix Hellas - Μπύρα Lager - 330ml (μπουκάλι)
- Κανονική τιμή
- 1,75€  (5,30€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(5,30€ / L)Εκτός αποθέματος -
Ευβοϊκή Ζύμη - Χωριάτικο Φύλλο - 500g
- Κανονική τιμή
- 5,25€  (10,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Σπιτικά Εδέσματα - Γεμιστά με ρύζι - 400g
- Κανονική τιμή
- 7,00€  (17,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Βιοσάλ - Μουστάρδα - 530g
- Κανονική τιμή
- 3,85€  (7,26€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,85€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,26€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Αμέθυστος (Ροζέ Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Αμέθυστος (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,50€  (26,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(26,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Αμέθυστος (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 18,50€  (24,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(24,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Chateau Julia | Chardonnay (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Κώστα Λαζαρίδη - Chateau Julia | Merlot (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 26,50€  (35,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 26,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(35,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Ωμέγα | Μαλαγουζιά (Λευκό Γλυκό) - 500ml
- Κανονική τιμή
- 31,00€  (62,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 31,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(62,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λουκάτος - Μαυροδάφνη (Ερυθρό Γλυκό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 9,95€  (13,27€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,27€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Sauvignon Blanc (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 22,00€  (29,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 22,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(29,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Ντούγκος - Ραψάνη (Ερυθρό ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 18,90€  (25,20€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,20€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Ερυθρό Ημίγλυκο) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,50€  (8,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,95€  (9,27€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,27€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,70€  (8,93€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,93€ / L)Εκτός αποθέματος -
Mr.Croket - Κολοκυθοκεφτέδες - 1kg
- Κανονική τιμή
- 8,75€  (8,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Όλυμπος - Ταχίνι με πορτοκάλι - 300g
Exp. date: 28-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,25€  (14,17€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,17€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Όλυμπος - Φυστικοβούτυρο - 200g
Exp. date: 08-12-2026- Κανονική τιμή
- 2,90€  (14,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Χαβέλας - Φύλλο Καταΐφι - 450g
- Κανονική τιμή
- 6,00€  (12,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μάννα - Ζάχαρη άχνη - 400g
Exp. date: 02-08-2027- Κανονική τιμή
- 2,00€  (5,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(5,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μάννα - Χρυσό αλεύρι - 1kg
- Κανονική τιμή
- 3,00€  (3,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Φασολάκια πλατιά - 450g
- Κανονική τιμή
- 3,35€  (7,44€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,35€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,44€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κυρ Γιάννη - Παράγκα (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 12,85€  (17,13€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 12,85€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,13€ / L)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Φασολάκια Γιαχνί "Ας Μαγειρέψουμε" - 1kg
- Κανονική τιμή
- 6,45€  (6,45€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,45€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Φασολάδα "Ας Μαγειρέψουμε" - 750g
- Κανονική τιμή
- 7,00€  (9,33€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,33€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Μπριάμ "Ας Μαγειρέψουμε"- 1kg
- Κανονική τιμή
- 7,20€  (7,20€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,20€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,20€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Ραδίκια - 600g
- Κανονική τιμή
- 5,75€  (9,58€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,58€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Αρακάς λαδερός "Ας Μαγειρέψουμε" - 1kg
- Κανονική τιμή
- 6,40€  (6,40€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,40€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Αρακάς - 450g
- Κανονική τιμή
- 3,45€  (7,67€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,67€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Αγροζύμη - Κορδελάκια με Σπανάκι - 500g
Exp. date: 23-01-2027- Κανονική τιμή
- 4,95€  (9,90€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,90€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Κοφτό Μακαρόνι - 500g
Exp. date: 28-04-2028- Κανονική τιμή
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,80€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,60€ / kg)Εκτός αποθέματος -
ΖΑΝΑΕ - Αμπελόφυλλα σε άλμη - 430g
Exp. date: 18-03-2029- Κανονική τιμή
- 4,95€  (11,51€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,51€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Voion - Ρύζι μπασμάτι - 500g
Exp. date: 08-09-2027- Κανονική τιμή
- 3,00€  (6,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Thalassa Spices - Τσάι του Βουνού - 15g
Exp. date: 30-12-2027- Κανονική τιμή
- 3,45€  (230,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(230,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Cream Crackers σίτου - 215g
Exp. date: 28-10-2026- Κανονική τιμή
- 2,70€  (19,29€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,29€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Cream Crackers ολικής άλεσης - 175g
Exp. date: 31-04-2027- Κανονική τιμή
- 3,25€  (18,57€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,57€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιώτης - Πουρές πατάτας στιγμής - 125g
- Κανονική τιμή
- 2,15€  (17,20€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,15€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,20€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Όλυμπος - Χαλβάς βανίλια - 250g
Exp. date: 28-12-2027- Κανονική τιμή
- 3,45€  (13,80€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,80€ / kg)Εκτός αποθέματος -
ΖΑΝΑΕ - Ψιλοκομμένες αποφλοιωμένες ντομάτες (Κονκασέ) - 400g
Exp. date: 31-12-2027- Κανονική τιμή
- 1,90€  (4,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Παλυβού - La Vie en Rose (ΠΓΕ) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 12,95€  (17,27€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 12,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,27€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Ερυθρός (Syrah, Ξινόμαυρο, Merlot) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 29,50€  (39,33€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 29,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(39,33€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Άλφα - Ξινόμαυρο Reserve - 750ml
- Κανονική τιμή
- 29,00€  (38,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 29,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(38,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Παλυβού - Ammos Terra Leone (ΠΟΠ) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 18,50€  (24,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(24,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Στειακάκης - Γραβιέρα Κρήτης - 250g
Exp. date: 07-04-2027- Κανονική τιμή
- 7,95€  (31,80€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(31,80€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο λευκή - 250ml
- Κανονική τιμή
- 3,35€  (13,40€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,35€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,40€ / L)Εκτός αποθέματος -
Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο - 250ml
Exp. date: 03-02-2028- Κανονική τιμή
- 2,95€  (11,80€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,80€ / L)Εκτός αποθέματος -
Amita - Χυμός Βύσσινο - 1L
Exp. date: 02-02-2027- Κανονική τιμή
- 2,99€  (2,99€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,99€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(2,99€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μύλοι Αγ.Γεωργίου - Σιμιγδάλι χονδρό - 500g
Exp. date: 31-12-2027- Κανονική τιμή
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μύλοι Αγ.Γεωργίου - Σιμιγδάλι λεπτό - 500g
Exp. date: 31-07-2027- Κανονική τιμή
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,00€ / kg)Εκτός αποθέματος
Απευθείας μετάβαση στο περιεχόμενο