Συλλογή: Ζυμαρικά

  • Melissa - Μακαρόνια Παστίτσιο Νο2 - 500g
    Melissa - Ziti No2 Pastitsio - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κριθαράκι Μέτριο - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Medium) - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Κανονική τιμή
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,80€
    Κανονική τιμή
    (3,60€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κριθαράκι Χονδρό - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Thick) - 500g
    Exp. date: 28-07-2028
    Κανονική τιμή
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,80€
    Κανονική τιμή
    (3,60€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κοφτό Μακαρόνι - 500g
    Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Κανονική τιμή
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,80€
    Κανονική τιμή
    (3,60€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Σπαγγέτι No6 - 500g
    Melissa - Spaghetti No6 - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Σπαγγετίνη Νο10 - 500g
    Melissa - Spaghettini No10 - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κουσκουσέ - 500g
    Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
    Exp. date: 28-05-2028
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Χιλοπιτάκι - 500g
    Exp. date: 21-10-2028
    Κανονική τιμή
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,55€
    Κανονική τιμή
    (9,10€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Πέννες Ριγέ - 500g
    Melissa - Penne Rigate - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Κανονική τιμή
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (4,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Χιλοπίτες με αυγό και γάλα - 500g
    Exp. date: 26-03-2027
    Κανονική τιμή
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,55€
    Κανονική τιμή
    (9,10€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Μακαρόνια τρυπητά No5 - 500g
    Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
    Exp. date: 28-01-2028
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Της Γιαγιάς - Χιλόπιτες - 500γρ
    Tis Giagias - Hilopites - 500g
    Exp. date: 04-08-2027
    Κανονική τιμή
    3,25€  (6,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (6,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Πέτουρα - 500g
    Agrozimi - Petoura - 500g
    Exp. date: 23-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (9,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Ταλιατέλλες - 500g
    Melissa - Tagliatelle - 500g
    Exp. date: 28-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,30€  (4,60€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,30€
    Κανονική τιμή
    (4,60€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Κορδελάκια με Σπανάκι - 500g
    Agrozimi - Ribbon Pasta with Spinach (Kordelakia) - 500g
    Exp. date: 23-01-2027
    Κανονική τιμή
    4,95€  (9,90€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (9,90€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Πάστα για Παιδιά (Διάφορα Σχέδια) - 500g
    Melissa - Kids Pasta - 500g
    Exp. date: 28-02-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (4,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Παραδοσιακες Χυλοπίτες - 500G
    Exp. date: 30-10-2027
    Κανονική τιμή
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (9,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Misko - Χρυσή Σειρά Ματσάτα - 500g
    Misko - Matsata Golden Line - 500g
    Exp. date: 30-03-2028
    Κανονική τιμή
    2,95€  (5,90€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,95€
    Κανονική τιμή
    (5,90€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Χυλοπιτάκι - 500g
    Κανονική τιμή
    3,95€  (7,90€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,95€
    Κανονική τιμή
    (7,90€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Ταλιατέλες Λαχανικών - 400g
    Agrozimi - Vegetable Tagliatelle - 400g
    Exp. date: 03-07-2027
    Κανονική τιμή
    6,00€  (15,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,00€
    Κανονική τιμή
    (15,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Φιογκάκι - 500g
    Melissa - Farfale (Fiogkaki) - 500g
    Exp. date: 30-03-2027
    Κανονική τιμή
    2,10€  (4,20€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,10€
    Κανονική τιμή
    (4,20€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Famiglia - Σπαγγέτι Νο6 - 500γρ
    Famiglia - Spaghetti no6 - 500g
    Exp. date: 30-07-2027
    Κανονική τιμή
    1,00€  (2,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,00€
    Κανονική τιμή
    (2,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Λινγκουίνι - 500g
    Exp. date: 16-06-2028
    Κανονική τιμή
    4,75€  (9,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (9,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κοράλλι - 500g
    Melissa - Koralli - 500g
    Exp. date: 30-05-2028
    Κανονική τιμή
    2,10€  (4,20€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,10€
    Κανονική τιμή
    (4,20€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γρεβενά - Ζυμαρικά Φιογκάκι με Κόκκινο Κρασί - 330g
    Grevena - Farfalle with Red Wine (Fiogkaki) - 330g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    4,20€  (12,73€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,20€
    Κανονική τιμή
    (12,73€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γρεβενά - Ζυμαρικά Πέτουρα - 400g
    Grevena - Petoura - 400g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    3,15€  (7,88€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,15€
    Κανονική τιμή
    (7,88€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Τα ζυμαρικά είναι κυρίαρχα στη ελληνική διατροφή. Εκτός από τα διεθνώς γνωστά κλασικά σπαγγέτι και πέννες, οι Έλληνες χρησιμοποιούν συχνά κριθαράκι, χυλοπίτες και φιδέ. Σε αυτή τη συλλογή μπορείτε να βρείτε οποιοδήποτε ζυμαρικό επιθυμείτε, απλό, αρωματισμένο ή φτιαγμένο από ολικής άλεσης. Μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα σε διάφορες ελληνικές μάρκες και να φτιάξετε οποιαδήποτε παραδοσιακή συνταγή, συμπεριλαμβανομένων του γιουβέτσι και του παστίτσιου.

Ανάμεσα στην ευρεία επιλογή ελληνικών προϊόντων του Bakaliko, μπορείτε να βρείτε τις πιο υπέροχες τιμές, και μπορείτε να τα παραλάβετε στις μεγάλες ολλανδικές πόλεις (Άμστερνταμ, Χάγη, Ρότερνταμ, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Προσφέρουμε μια ευρεία επιλογή ελληνικών τροφίμων online. Για να παραδώσουμε ελληνικά προϊόντα, συνεργαζόμαστε με μια ποικιλία αξιόπιστων συνεργατών εκτός από το δικό μας στόλο ψυγείων φορτηγών του Bakaliko. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε τα υψηλότερης ποιότητας ελληνικά προϊόντα και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.