Συλλογή: Προϊόντα με τις καλύτερες κριτικές
-
Χασιώτης - Πίτα Κλασική 18εκ. - 10τεμ.
- Κανονική τιμή
- 3,95€  (2,95€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(2,95€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Μπουγάτσα με κρέμα - 460g
- Κανονική τιμή
- 4,35€  (7,77€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,35€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,77€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Caprice - 400g
Exp. date: 30-05-2027- Κανονική τιμή
- 5,99€  (14,98€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,99€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,98€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Λουκανικοπιτάκια - 450g
- Κανονική τιμή
- 4,75€  (9,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Λουμίδης Παπαγάλος - Ελληνικός καφές - 194g
Exp. date: 30-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,90€  (25,26€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,26€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Τυροπιτάκια - 500g
- Κανονική τιμή
- 4,55€  (10,11€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,11€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Μπουγάτσα με τυρί - 460g
- Κανονική τιμή
- 4,50€  (9,78€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,78€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με σοκολάτα - 200g
Exp. date: 30-04-2027- Κανονική τιμή
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Στριφτή ατομική σπανακοτυρόπιτα - 3 x 220g
- Κανονική τιμή
- 4,65€  (7,05€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,65€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,05€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Megas Yeeros - Γύρος χοιρινός - 330g
- Κανονική τιμή
- 7,40€  (22,42€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(22,42€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Κριθαράκι Μέτριο - 500g
Exp. date: 28-03-2029- Κανονική τιμή
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,80€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,60€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Βιοσάλ - Χτυπητή - 200g
Exp. date: 01-11-2026- Κανονική τιμή
- 3,10€  (15,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(15,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Χωριάτικη Χορτόπιτα - 850g
- Κανονική τιμή
- 9,75€  (11,47€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,47€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Βιοσάλ - Τζατζίκι - 200g
- Κανονική τιμή
- 2,95€  (14,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Μπάμιες - 450g
- Κανονική τιμή
- 4,85€  (10,78€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,85€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,78€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Χωριάτικη Τυρόπιτα - 850g
- Κανονική τιμή
- 9,75€  (11,47€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,47€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Στριφτή ατομική τυρόπιτα - 3 x 220g
- Κανονική τιμή
- 4,65€  (7,05€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,65€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,05€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Χώτος - Ανθότυρο - 420g
- Κανονική τιμή
- 6,80€  (16,19€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,80€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(16,19€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ελιές Καλαμών - 1kg
Exp. date: 07-11-2027- Κανονική τιμή
- 11,50€  (11,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 11,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Τσατσάκης - Κριτσίνια πολύσπορα - 250g
Exp. date: 27-01-2027- Κανονική τιμή
- 3,45€  (13,80€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,80€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Voion - Φασόλια Γίγαντες - 400g
Exp. date: 07-01-2029- Κανονική τιμή
- 4,95€  (12,38€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,38€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Βιοσάλ - Τυροσαλάτα - 200g
Exp. date: 08-11-2026- Κανονική τιμή
- 2,75€  (13,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Πτι-μπερ - 225g
Exp. date: 30-05-2027- Κανονική τιμή
- 2,50€  (11,11€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,11€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Ραδίκια - 600g
- Κανονική τιμή
- 5,75€  (9,58€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,58€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Νηστίσιμη Χορτόπιτα - 850g
- Κανονική τιμή
- 8,50€  (10,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Φάρμα Φωτιάδη - Λουκάνικο μαύρου χοίρου με πράσο - 340g
- Κανονική τιμή
- 6,49€  (19,09€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,49€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,09€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Jumbo Snacks - Φυστικόμπαλες - 102g
Exp. date: 20-12-2027- Κανονική τιμή
- 1,90€  (18,63€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,63€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Κοτόπιτα - 850g
- Κανονική τιμή
- 10,45€  (12,29€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 10,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,29€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Megas Yeeros - Γύρος χοιρινός - 1kg
- Κανονική τιμή
- 19,95€  (19,95€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,95€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάφας - Φέτα Hπείρου Π.Ο.Π. - 1kg
Exp. date: 10-01-2027- Κανονική τιμή
- 19,00€  (19,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μελοδικό - Μέλι - 950g
Exp. date: 31-05-2028- Κανονική τιμή
- 15,45€  (16,26€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(16,26€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Αρακάς λαδερός "Ας Μαγειρέψουμε" - 1kg
- Κανονική τιμή
- 6,40€  (6,40€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,40€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Voion - Ρύζι Καρολίνα - 500g
Exp. date: 27-12-2028- Κανονική τιμή
- 2,50€  (5,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(5,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Βιοσάλ- Μελιτζανοσαλάτα - 200g
Exp. date: 08-11-2026- Κανονική τιμή
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,65€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,25€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Megas Yeeros - Γύρος Κοτόπουλο - 1kg
- Κανονική τιμή
- 19,95€  (19,95€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,95€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Αρακάς - 450g
- Κανονική τιμή
- 3,45€  (7,67€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,45€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,67€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Amita Motion - 1L
Exp. date: 06-11-2026- Κανονική τιμή
- 3,55€  (3,55€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,55€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Φασολάκια πλατιά - 450g
- Κανονική τιμή
- 3,35€  (7,44€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,35€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,44€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μελοδικό - Μέλι - 450g
Exp. date: 28-02-2027- Κανονική τιμή
- 8,50€  (18,89€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,89€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάφας - Κεφαλοτύρι Ηπείρου - 300γρ
- Κανονική τιμή
- 7,95€  (26,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(26,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Τσατσάκης - Παξιμαδάκι Eλαιόλαδου Tύπου Κυθήρων - 400g
Exp. date: 27-11-2026- Κανονική τιμή
- 4,90€  (12,25€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,25€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανάκης - Φύλλο κρούστας - 450g
- Κανονική τιμή
- 5,50€  (12,22€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,22€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Κοφτό Μακαρόνι - 500g
Exp. date: 28-04-2028- Κανονική τιμή
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,80€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,60€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Όλυμπος - Χαλβάς με κακάο - 250g
Exp. date: 28-06-2027- Κανονική τιμή
- 3,55€  (14,20€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,20€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Χώτος - Μανούρι (ΠΟΠ) - 150g
Exp. date: 08-01-2027- Κανονική τιμή
- 3,55€  (23,67€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(23,67€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Τσατσάκης - Κριθαροκούλουρα - 600g
Exp. date: 27-11-2027- Κανονική τιμή
- 5,25€  (8,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Τσατσάκης - Μπουκίτσες Κρίθινες με Ελαιόλαδο - 400g
- Κανονική τιμή
- 5,25€  (13,13€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,13€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κάλας - Αλάτι (Κλασικό) - 400g
Exp. date: 10-11-2026- Κανονική τιμή
- 2,40€  (6,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,40€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Χαβέλας - Ζαγορίσιο παραδοσιακό φύλλο - 750g
- Κανονική τιμή
- 6,50€  (8,67€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,67€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ήπειρος - Ταλαγάνι - 180g
- Κανονική τιμή
- 5,95€  (29,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(29,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Στειακάκης - Γραβιέρα Κρήτης - 250g
Exp. date: 07-04-2027- Κανονική τιμή
- 7,95€  (31,80€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(31,80€ / kg)Εκτός αποθέματος -
7 Days - Μίνι Κρουασάν με Γέμιση Κρέμα Κακάο - 103g
Exp. date: 19-11-2026- Κανονική τιμή
- 2,80€  (27,18€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,80€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(27,18€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μπάρμπα Στάθης - Μπριάμ "Ας Μαγειρέψουμε"- 1kg
- Κανονική τιμή
- 7,20€  (7,20€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,20€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,20€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ευβοϊκή Ζύμη - Χωριάτικο Φύλλο - 500g
- Κανονική τιμή
- 5,25€  (10,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Megas Yeeros - Σουβλάκι Κοτόπουλο - 9x100g
- Κανονική τιμή
- 15,95€  (17,72€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,72€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Voion - Φάβα - 500g
Exp. date: 04-09-2027- Κανονική τιμή
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιώτης - Μπεσαμέλ - 162g
Exp. date: 30-07-2027- Κανονική τιμή
- 2,95€  (18,21€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,21€ / kg)Εκτός αποθέματος -
ΙΟΝ - Derby - 38g
Exp. date: 17-02-2027- Κανονική τιμή
- 0,95€  (25,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 0,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(25,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Amita - Χυμός Βύσσινο - 1L
Exp. date: 02-02-2027- Κανονική τιμή
- 2,99€  (2,99€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,99€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(2,99€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Χασιώτης - Πίτες από χαρουπάλευρο - 10τεμ.
- Κανονική τιμή
- 4,50€  (9,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Megas Yeeros - Χοιρινό Σουβλάκι - 900g
- Κανονική τιμή
- 15,95€  (17,72€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 15,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,72€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κυρ Γιάννη - Παράγκα (Λευκό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 12,85€  (17,13€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 12,85€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,13€ / L)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Σπαγγετίνη Νο10 - 500g
Exp. date: 28-02-2028- Κανονική τιμή
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,40€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μαλαματίνα - Ρετσίνα - 500ml
- Κανονική τιμή
- 4,50€  (5,11€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(5,11€ / L)Εκτός αποθέματος -
Παυλίδης - Μερέντα - 360g
Exp. date: 07-11-2026- Κανονική τιμή
- 4,75€  (13,19€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,19€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Χώτος - Φέτα Π.Ο.Π. Θεσσαλία - 1kg
Exp. date: 31-02-2027- Κανονική τιμή
- 19,00€  (19,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 19,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sellas - Εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο - 5L
- Κανονική τιμή
- 66,00€  (13,20€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 66,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,20€ / L)Εκτός αποθέματος -
Mr.Croket - Κολοκυθοκεφτέδες - 1kg
- Κανονική τιμή
- 8,75€  (8,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 8,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Αγροζύμη - Χειροποιήτος Τραχανάς Ξινός - 500g
Exp. date: 28-03-2027- Κανονική τιμή
- 5,25€  (10,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 5,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Σπιτικά Εδέσματα - Μουσακάς - 400g
- Κανονική τιμή
- 7,75€  (19,38€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,38€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Φρυγανιές σίκαλης - 160g
Exp. date: 30-06-2027- Κανονική τιμή
- 0,90€  (5,63€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 0,90€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(5,63€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Μύλοι Αγ.Γεωργίου - Σιμιγδάλι χονδρό - 500g
Exp. date: 31-12-2027- Κανονική τιμή
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιαννιώτη - Μπουγάτσα με κιμά - 460g
- Κανονική τιμή
- 6,20€  (13,78€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,20€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,78€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sellas - Εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο Maraska - 1L
- Κανονική τιμή
- 16,49€  (16,49€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 16,49€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(16,49€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Cream Crackers σίτου - 215g
Exp. date: 28-10-2026- Κανονική τιμή
- 2,70€  (19,29€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,29€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Cream Crackers ολικής άλεσης - 175g
Exp. date: 31-04-2027- Κανονική τιμή
- 3,25€  (18,57€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,57€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Χώτος - Φέτα Π.Ο.Π. Θεσσαλία - 200g
- Κανονική τιμή
- 4,35€  (21,75€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,35€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,75€ / kg)Εκτός αποθέματος -
ΖΑΝΑΕ - Αμπελόφυλλα σε άλμη - 430g
Exp. date: 18-03-2029- Κανονική τιμή
- 4,95€  (11,51€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,51€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ευβοϊκή Ζύμη - Φύλλο σφολιάτας - 700g
- Κανονική τιμή
- 6,75€  (9,64€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,64€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Παπαδοπούλου - Γεμιστά μπισκότα με γεύση μπανάνα - 200g
-15%Exp. date: 27-02-2027- Κανονική τιμή
- 1,70€  (8,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,70€
- Κανονική τιμή
-
2,00€ - Τιμή μονάδας
- ανά
(8,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Συμπόσιον - Σαλάμι Λευκάδος - 225g
Exp. date: 27-11-2026- Κανονική τιμή
- 6,95€  (30,89€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(30,89€ / kg)Εκτός αποθέματος -
TRATA - Σαρδέλες σε φυτικό λάδι - 100g
Exp. date: 30-12-2030- Κανονική τιμή
- 2,75€  (27,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,75€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(27,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Κουσκουσέ - 500g
Exp. date: 28-05-2028- Κανονική τιμή
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,40€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο - 250ml
Exp. date: 03-02-2028- Κανονική τιμή
- 2,95€  (11,80€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,80€ / L)Εκτός αποθέματος -
Κυρ Γιάννη - Ακακίες (Ροζέ Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 13,35€  (17,80€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 13,35€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,80€ / L)Εκτός αποθέματος -
Σπιτικά Εδέσματα - Γεμιστά με ρύζι - 400g
- Κανονική τιμή
- 7,00€  (17,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 7,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Σπιτικά Εδέσματα - Μουσακάς Χορτοφαγικός - 400g
- Κανονική τιμή
- 6,95€  (17,38€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(17,38€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού σύκο - 250g
Exp. date: 22-04-2028- Κανονική τιμή
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Αγροζύμη - Χιλοπιτάκι - 500g
Exp. date: 21-10-2028- Κανονική τιμή
- 4,55€  (9,10€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,10€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Κεράσι - 250g
Exp. date: 24-01-2028- Κανονική τιμή
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο με σύκο - 250ml
Exp. date: 29-11-2026- Κανονική τιμή
- 3,20€  (12,80€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,20€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,80€ / L)Εκτός αποθέματος -
7 Days - Bake Rolls Κλασικά - 150g
Exp. date: 21-01-2027- Κανονική τιμή
- 2,70€  (18,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sellas - Εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο Dorica - 500ml
- Κανονική τιμή
- 9,50€  (19,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Αγροζύμη - Χιλοπίτες με αυγό και γάλα - 500g
Exp. date: 26-03-2027- Κανονική τιμή
- 4,55€  (9,10€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,55€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,10€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Λουκάτος - Μαυροδάφνη (Ερυθρό Γλυκό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 9,95€  (13,27€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,27€ / L)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Μακαρόνια τρυπητά No5 - 500g
Exp. date: 28-01-2028- Κανονική τιμή
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,70€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(3,40€ / kg)Εκτός αποθέματος -
ΖΑΝΑΕ - Μπάμιες - 280g
- Κανονική τιμή
- 4,10€  (14,64€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,64€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Πλοές - Cabernet Sauvignon, Merlot (Ερυθρό Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 10,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Ερυθρό Ημίγλυκο) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,50€  (8,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(8,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Της Γιαγιάς - Χιλόπιτες - 500γρ
Exp. date: 04-08-2027- Κανονική τιμή
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Αγροζύμη - Πέτουρα - 500g
Exp. date: 23-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,50€  (9,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κασίδης - Γύρος κοτόπουλο - 1kg
- Κανονική τιμή
- 18,95€  (18,95€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 18,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,95€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Πάστα για Παιδιά (Διάφορα Σχέδια) - 500g
Exp. date: 28-02-2027- Κανονική τιμή
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Γιώτης - Φρουί ζελέ μπανάνα - 200g
Exp. date: 30-07-2027- Κανονική τιμή
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,65€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,25€ / kg)Εκτός αποθέματος -
ΖΑΝΑΕ - Μελιτζάνες - 280g
Exp. date: 16-10-2028- Κανονική τιμή
- 3,50€  (12,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Knorr - Έξτρα Γεύση λαχανικών - 147g
Exp. date: 31-05-2027- Κανονική τιμή
- 4,00€  (27,21€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(27,21€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Κτήμα Παλυβού - Πέτρινες Πλαγιές (ΠΓΕ Πελοποννήσου) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 14,95€  (19,93€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 14,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,93€ / L)Εκτός αποθέματος -
Λαυκιώτης - Κλεώνη (Λευκό Ημίγλυκο) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 6,85€  (9,13€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,85€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(9,13€ / L)Εκτός αποθέματος -
Πλοές - Cabernet Sauvignon (Ροζέ Ξηρό) - 750ml
- Κανονική τιμή
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 10,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(13,67€ / L)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Φιογκάκι - 500g
Exp. date: 30-03-2027- Κανονική τιμή
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,20€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Olympos - Tahini with Carob - 280g
Exp. date: 29-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,00€  (14,29€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(14,29€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Melissa - Κοράλλι - 500g
Exp. date: 30-05-2028- Κανονική τιμή
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,20€ / kg)Εκτός αποθέματος -
7 Days - Μίνι Κρουασάν με Γέμιση Κρέμα Κακάο - 300g
Exp. date: 19-11-2026- Κανονική τιμή
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 6,95€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(23,17€ / kg)Εκτός αποθέματος
Απευθείας μετάβαση στο περιεχόμενο