Συλλογή: Ελαιόλαδο & Ελιές
-
Ελιές Καλαμών - 1kg
Exp. date: 07-11-2027- Κανονική τιμή
- 11,50€  (11,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 11,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sellas - Εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο Maraska - 1L
- Κανονική τιμή
- 16,49€  (16,49€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 16,49€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(16,49€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sellas - Εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο Dorica - 500ml
- Κανονική τιμή
- 9,50€  (19,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Δουζένης - Σαπούνι ελαιόλαδου - 100g
- Κανονική τιμή
- 1,25€  (12,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 1,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(12,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sativa - Kalamon Olives Pitted - 360g
Exp. date: 31-09-2027- Κανονική τιμή
- 4,10€  (11,39€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,10€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(11,39€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sativa - Kalamon Whole Olives - 370g
Exp. date: 31-03-2027- Κανονική τιμή
- 4,00€  (21,05€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,05€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sativa - Kalamon Olive Paste (Pate Elias) - 190g
Exp. date: 31-03-2027- Κανονική τιμή
- 4,00€  (21,05€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(21,05€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Sativa - Green Whole Olives - 370g
- Κανονική τιμή
- 4,00€  (10,81€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(10,81€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
- Κανονική τιμή
- 4,50€  (18,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 4,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(18,00€ / L)Εκτός αποθέματος -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 500ml
- Κανονική τιμή
- 9,50€  (19,00€ / L)
- Τιμή έκπτωσης
- 9,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(19,00€ / L)Εκτός αποθέματος
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Προμηθευτείτε Έξτρα Παρθένο Ελαιόλαδο κορυφαίας ποιότητας για να το χρησιμοποιήσετε στις σαλάτες σας και στο καθημερινό σας μαγείρεμα. Προσθέστε εξαιρετική γεύση στα γεύματά σας. Μπορείτε επίσης να βρείτε μερικές τυπικές ελληνικές ποικιλίες ελαιολάδων, όπως ελιές Καλαμών, και ελιές μαριναρισμένες με βότανα που δίνουν ενδιαφέροντα γευστικά αποτελέσματα. Απολαύστε τα θρεπτικά οφέλη των ελληνικών προϊόντων ελιάς.
Στο Bakaliko μπορείτε να αγοράσετε όλα τα αγαπημένα σας ελληνικά προϊόντα σε φανταστικές τιμές και με ιδιωτική παράδοση στις μεγαλύτερες ολλανδικές πόλεις στην Ολλανδία (Άμστερνταμ, Χάγη, Ρότερνταμ, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε κ.λπ.). Μπορείτε να αγοράσετε εκατοντάδες ελληνικά προϊόντα υψηλής ποιότητας στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα. Το κατάστημά μας παραδίδει ελληνικά προϊόντα μέσω του δικού μας στόλου επαγγελματικών ψυγείων Bakaliko και άλλων αξιόπιστων συνεργατών. Πιστεύουμε στην εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών και στα ελληνικά προϊόντα της υψηλότερης ποιότητας.
Απευθείας μετάβαση στο περιεχόμενο