Συλλογή: Διάφορα

  • Φίνο - Χυμός λεμονιού - 360ml
    Fino - Lemon Dressing - 350ml
    Κανονική τιμή
    0,90€  (2,57€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    0,90€
    Κανονική τιμή
    (2,57€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Halls - Καραμέλες Γεύση Κεράσι - 28g
    Halls - Cough Drops with Cherry Flavour
    Exp. date: 17-11-2026
    Κανονική τιμή
    1,25€
    Τιμή έκπτωσης
    1,25€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Halls - Καραμέλες Original - 28g
    Halls - Original Cough Drops
    Κανονική τιμή
    1,25€  (37,88€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,25€
    Κανονική τιμή
    (37,88€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Πουρές πατάτας στιγμής - 125g
    Giotis - Mashed Potatoes - 125g
    Κανονική τιμή
    2,15€  (17,20€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,15€
    Κανονική τιμή
    (17,20€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Καγιά - Κουκουνάρι - 10g
    Kagia - Pine Nuts - 10g
    Exp. date: 31-12-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (350,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (350,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Fysi - Choco Rico - 375G
    Fisi - Choco Rico - 375g
    Exp. date: 12-02-2027
    Κανονική τιμή
    3,85€  (10,27€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,85€
    Κανονική τιμή
    (10,27€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Τα προϊόντα μπορούν να αγοραστούν στο Bakaliko σε ανταγωνιστικές τιμές, και τα προϊόντα μπορούν να παραδοθούν σε όλη την Ολλανδία (Άμστερνταμ, Ρότερνταμ, Χάγη, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόχενμπος, Ναϊμέχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Στο ελληνικό μας κατάστημα τροφίμων, έχουμε μια μεγάλη ποικιλία ελληνικών τροφίμων. Ο στόλος μας από φορτηγά ψυγεία και οι αξιόπιστοι συνεργάτες μας παραδίδουν ελληνικά προϊόντα στους πελάτες μας. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα στην αγορά, με την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.