Συλλογή: Σαλάτες & Σάλτσες

  • Βιοσάλ - Τυροσαλάτα - 200g
    Viosal - Cheese Spread (Tyrosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,75€  (13,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,75€
    Κανονική τιμή
    (13,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Βιοσάλ- Μελιτζανοσαλάτα - 200g
    Viosal - Eggplant Salad (Melitzanosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Βιοσάλ - Ρώσικη Σαλάτα - 200g
    Viosal - Russian (Rossiki) Salad - 200g
    Κανονική τιμή
    2,80€  (14,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,80€
    Κανονική τιμή
    (14,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Ψιλοκομμένες αποφλοιωμένες ντομάτες (Κονκασέ) - 400g
    Zanae - Crushed Peeled Tomatoes (Concasse) - 400g
    Exp. date: 31-12-2027
    Κανονική τιμή
    1,90€  (4,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,90€
    Κανονική τιμή
    (4,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Βιοσάλ - Μουστάρδα - 530g
    Viosal - Mustard - 530g
    Κανονική τιμή
    3,85€  (7,26€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,85€
    Κανονική τιμή
    (7,26€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Τοματοπολτός (Πάστα ντομάτας) - 200g
    Zanae - Tomato Paste - 200g
    Κανονική τιμή
    1,75€  (8,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,75€
    Κανονική τιμή
    (8,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Τοματοπολτός (Πάστα ντομάτας) - 200g
    Κανονική τιμή
    2,65€  (6,46€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (6,46€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Έτοιμες σάλτσες ζυμαρικών με νόστιμες γεύσεις (επίσης σε εκδόσεις BIO), χυμός ντομάτας, πάστα και άλλα προϊόντα ντομάτας απαραίτητα στην ελληνική κουζίνα μπορούν να βρεθούν σε αυτή τη συλλογή. Προφανώς, δεν μπορούσαμε να παραλείψουμε να συμπεριλάβουμε τις πιο νόστιμες ελληνικές αλμυρές αλείψεις, όπως το διεθνώς διάσημο «τζατζίκι», «σκορδαλιά», «ταραμοσαλάτα» και «χτυπητή».


Μπορείτε να αγοράσετε όλα τα αγαπημένα σας ελληνικά προϊόντα στο Bakaliko σε φανταστικές τιμές και να τα παραδώσετε στις μεγαλύτερες ολλανδικές πόλεις (Άμστερνταμ, Χάγη, Ρότερνταμ, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτόγενμπος, Νιμέχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε κ.λπ.). Το ηλεκτρονικό μας κατάστημα προσφέρει εκατοντάδες ελληνικά τρόφιμα υψηλής ποιότητας. Εκτός από τον δικό μας στόλο ψυγείων φορτηγών Bakaliko, συνεργαζόμαστε με άλλους αξιόπιστους συνεργάτες για την παράδοση ελληνικών προϊόντων. Στόχος μας είναι να παρέχουμε εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών και τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα.