Συλλογή: Όσπρια & Ρύζι
-
Voion - Ρεβύθια Χοντρά - 500g
Exp. date: 16-07-2028- Κανονική τιμή
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Voion - Φασόλια Μέτρια - 500g
Exp. date: 23-10-2026- Κανονική τιμή
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,25€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,50€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Voion - Φάβα - 500g
Exp. date: 04-09-2027- Κανονική τιμή
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Voion - Ρύζι Νυχάκι - 500g
Exp. date: 11-11-2026- Κανονική τιμή
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Voion - Ρύζι μπασμάτι - 500g
Exp. date: 08-09-2027- Κανονική τιμή
- 3,00€  (6,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ωμέγα - Ρεβύθια - 500g
Exp. date: 31-01-2027- Κανονική τιμή
- 3,00€  (6,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(6,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ωμέγα - Ρύζι Νυχάκι - 500g
Exp. date: 20-09-2027- Κανονική τιμή
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 2,00€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(4,00€ / kg)Εκτός αποθέματος -
Ωμέγα - Ρεβύθια Χονδρά - 500g
Exp. date: 31-01-2027- Κανονική τιμή
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Τιμή έκπτωσης
- 3,50€
- Κανονική τιμή
-
- Τιμή μονάδας
- ανά
(7,00€ / kg)Εκτός αποθέματος
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Πολλοί τύποι ρυζιού και οσπρίων πωλούνται σε κάθε ελληνικό σούπερ μάρκετ και όλα αυτά είναι απαραίτητα σε κάθε ελληνικό νοικοκυριό. Προμηθευτείτε τα βασικά συστατικά για γεμιστά, μαγειρέψτε τα δικά σας νόστιμα γίγαντες, θυμηθείτε τις φακές της γιαγιάς σας και απολαύστε τη σπιτική σας φάβα, όπως ακριβώς την παραγγέλλατε σε μια ελληνική ταβέρνα.
Τα προϊόντα μπορούν να αγοραστούν στο Bakaliko σε ανταγωνιστικές τιμές, και τα προϊόντα μπορούν να παραδοθούν σε όλη την Ολλανδία (Άμστερνταμ, Ρότερνταμ, Χάγη, Λάιντεν, Αϊντχόβεν, Ουτρέχτη, Ντελφτ, Ντόρντρεχτ, Χερτοχενμπός, Νάιμεχεν, Άρνεμ, Άπελντορν, Ζβόλε, κ.λπ.). Στο ελληνικό μας παντοπωλείο, έχουμε μια μεγάλη επιλογή από ελληνικά τρόφιμα. Ο στόλος των ψυγείων μας και οι αξιόπιστοι συνεργάτες μας παραδίδουν ελληνικά προϊόντα στους πελάτες μας. Η αποστολή μας είναι να παρέχουμε τα καλύτερα ελληνικά προϊόντα στην αγορά, με την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.
Απευθείας μετάβαση στο περιεχόμενο