Συλλογή: Melodiko

  • Μελοδικό - Μέλι - 450g
    Melodiko - Honey - 450g
    Exp. date: 28-02-2027
    Κανονική τιμή
    8,50€  (18,89€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,50€
    Κανονική τιμή
    (18,89€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μελοδικό - Μέλι - 950g
    Melodiko - Honey - 950g
    -15%
    Exp. date: 31-05-2028
    Κανονική τιμή
    13,13€  (13,82€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    13,13€
    Κανονική τιμή
    15,45€
    (13,82€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μελοδικό - Θυμαρίσιο Μέλι (ανθόμελο) - 400g
    Melodiko - Thyme Honey - 400g
    Exp. date: 31-05-2027
    Κανονική τιμή
    8,75€  (21,88€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,75€
    Κανονική τιμή
    (21,88€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top