Συλλογή: Olympos

  • Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Exp. date: 09-11-2026
    Κανονική τιμή
    4,25€  (21,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,25€
    Κανονική τιμή
    (21,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Σιρόπι Γλυκόζης - 400g
    Olympos - Glucose Syrup (Glykozi) - 400g
    Exp. date: 28-03-2028
    Κανονική τιμή
    2,51€  (6,28€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,51€
    Κανονική τιμή
    (6,28€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Χαλβάς με κακάο - 250g
    Olympos - Halva Cocoa - 250g
    Exp. date: 28-06-2027
    Κανονική τιμή
    3,55€  (14,20€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,55€
    Κανονική τιμή
    (14,20€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Χαλβάς βανίλια - 250g
    Olympos - Halva Vanilla - 250g
    Exp. date: 28-12-2027
    Κανονική τιμή
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,45€
    Κανονική τιμή
    (13,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Φυστικοβούτυρο - 200g
    Olympos - Peanut Butter - 200g
    Exp. date: 08-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,90€  (14,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,90€
    Κανονική τιμή
    (14,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Superspread φυστικοβούτυρο τραγανό - 350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Crunchy) -350g
    Exp. date: 11-04-2027
    Κανονική τιμή
    3,00€  (8,57€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (8,57€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Superspread φυστικοβούτυρο απαλό - 350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Smooth) -350g
    Exp. date: 06-04-2027
    Κανονική τιμή
    4,05€  (11,57€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,05€
    Κανονική τιμή
    (11,57€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Ταχίνι με πορτοκάλι - 300g
    Olympos - Tahini Orange - 300g
    Exp. date: 28-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,25€
    Κανονική τιμή
    (14,17€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Olympos - Tahini with Carob - 280g
    Olympos - Tahini with Carob - 280g
    Exp. date: 29-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,00€  (14,29€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,00€
    Κανονική τιμή
    (14,29€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top