Συλλογή: Zanae

  • ΖΑΝΑΕ - Λαχανοντολμάδες -280g
    Zanae - Cabbage Leaves Stuffed Rice & Meat (Laxanodolmades) - 280g
    Exp. date: 08-03-2027
    Κανονική τιμή
    6,40€  (22,86€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,40€
    Κανονική τιμή
    (22,86€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Ψιλοκομμένες αποφλοιωμένες ντομάτες (Κονκασέ) - 400g
    Zanae - Crushed Peeled Tomatoes (Concasse) - 400g
    -15%
    Exp. date: 31-12-2027
    Κανονική τιμή
    1,62€  (4,05€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,62€
    Κανονική τιμή
    1,90€
    (4,05€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Μελιτζάνες - 280g
    Zanae - Eggplants Imam (Melitzanes) - 280g
    Exp. date: 16-10-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (12,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (12,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Zanae - Χρυσές πιπεριές - 300g
    Zanae - Golden Peppers
    Exp. date: 11-11-2028
    Κανονική τιμή
    3,35€  (10,15€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,35€
    Κανονική τιμή
    (10,15€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Φασόλια Γίγαντες - 280g
    Zanae - Greek Giant Beans (Gigantes) - 280g
    Exp. date: 24-03-2029
    Κανονική τιμή
    3,15€  (11,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,15€
    Κανονική τιμή
    (11,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Φασολάκια μαγειρεμένα - 280g
    Zanae - Fresh Green Beans - 280g
    Exp. date: 09-01-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (12,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (12,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Μπάμιες - 280g
    Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
    Κανονική τιμή
    4,10€  (14,64€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,10€
    Κανονική τιμή
    (14,64€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Ραδίκια - 280g
    Zanae - Radikia (Chicory) - 280g
    Exp. date: 08-11-2027
    Κανονική τιμή
    3,85€  (13,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,85€
    Κανονική τιμή
    (13,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Κόκκινες Πιπεριές Ψητές - 450g
    Zanae - Roasted Red Peppers (Florinis) - 450g
    Exp. date: 14-10-2029
    Κανονική τιμή
    3,99€  (8,87€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,99€
    Κανονική τιμή
    (8,87€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Τοματοπολτός (Πάστα ντομάτας) - 200g
    Zanae - Tomato Paste - 200g
    Κανονική τιμή
    1,75€  (8,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,75€
    Κανονική τιμή
    (8,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Τοματοπολτός (Πάστα ντομάτας) - 200g
    Κανονική τιμή
    2,65€  (6,46€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (6,46€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Γεμιστά με ρύζι - 280g
    Zanae - Tomatoes & Peppers Stuffed With Rice (Gemista) - 280g
    Exp. date: 02-07-2028
    Κανονική τιμή
    4,45€  (15,89€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,45€
    Κανονική τιμή
    (15,89€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Αμπελόφυλλα σε άλμη - 430g
    Zanae - Vine Leaves in Brine - 430g
    Exp. date: 18-03-2029
    Κανονική τιμή
    4,95€  (11,51€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (11,51€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Ντολμαδάκια Γιαλαντζί - 200g
    Zanae - Vine Leaves Stuffed With Rice (Dolmadakia) - 200g
    Exp. date: 21-01-2029
    Κανονική τιμή
    2,95€  (14,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,95€
    Κανονική τιμή
    (14,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ελιές Καλαμών - 1kg
    Zanae Kalamon Olives Whole PET - 1kg
    Exp. date: 07-11-2027
    Κανονική τιμή
    11,50€  (11,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    11,50€
    Κανονική τιμή
    (11,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top