Collection: Bafas

  • Bafas - Feta Cheese P.D.O. from Epirus - 1kg
    Bafas - Feta Cheese P.D.O. from Epirus - 400g
    Exp. date: 10-01-2027
    Regular price
    19,00€  (19,00€ / kg)
    Sale price
    19,00€
    Regular price
    (19,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Bafas - Kefalograviera from Epirus (P.D.O) - 300g
    Bafas - Kefalograviera from Epirus (P.D.O) - 300g
    Regular price
    7,95€  (26,50€ / kg)
    Sale price
    7,95€
    Regular price
    (26,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Bafas - Kefalotyri from Epirus - 300g
    Bafas - Kefalotyri from Epirus - 300g
    Regular price
    7,95€  (26,50€ / kg)
    Sale price
    7,95€
    Regular price
    (26,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
🔝 Back to Top