Συλλογή: Προσφορές

  • Halls - Καραμέλες Γεύση Κεράσι - 28g
    Halls - Cough Drops with Cherry Flavour
    Exp. date: 17-11-2026
    Κανονική τιμή
    1,25€
    Τιμή έκπτωσης
    1,25€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Ταλιατέλλες - 500g
    Melissa - Tagliatelle - 500g
    Exp. date: 28-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,30€  (4,60€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,30€
    Κανονική τιμή
    (4,60€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Κορδελάκια με Σπανάκι - 500g
    Agrozimi - Ribbon Pasta with Spinach (Kordelakia) - 500g
    Exp. date: 23-01-2027
    Κανονική τιμή
    4,95€  (9,90€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (9,90€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μπαχάρι - 30g
    Thalassa Spices - Piment Whole (Mpaxari) - 30g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,80€  (93,33€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,80€
    Κανονική τιμή
    (93,33€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κασίδης - Γύρος κοτόπουλο - 1kg
    Kasidis - Gyros Chicken - 1kg
    Κανονική τιμή
    18,95€  (18,95€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    18,95€
    Κανονική τιμή
    (18,95€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Φρουί ζελέ μπανάνα - 200g
    Giotis - Jelly Banana (Zele) - 200g
    Exp. date: 30-07-2027
    Κανονική τιμή
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (13,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Πάστα για Παιδιά (Διάφορα Σχέδια) - 500g
    Melissa - Kids Pasta - 500g
    Exp. date: 28-02-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (4,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Γεμιστά με ρύζι - 280g
    Zanae - Tomatoes & Peppers Stuffed With Rice (Gemista) - 280g
    Exp. date: 02-07-2028
    Κανονική τιμή
    4,45€  (15,89€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,45€
    Κανονική τιμή
    (15,89€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Μελιτζάνες - 280g
    Zanae - Eggplants Imam (Melitzanes) - 280g
    Exp. date: 16-10-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (12,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (12,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Παραδοσιακες Χυλοπίτες - 500G
    Exp. date: 30-10-2027
    Κανονική τιμή
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (9,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Φασκόμηλο - 50g
    Thalassa Spices - Sage - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    3,40€  (68,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,40€
    Κανονική τιμή
    (68,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Select - Μίνι Πίτες 10εκ x 10τεμ
    Select - Mini Greek Pita 10cm x 10pcs
    Κανονική τιμή
    4,95€  (14,14€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (14,14€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Δουζένης - Σαπούνι ελαιόλαδου - 100g
    Douzenis - Soap - 100g
    Κανονική τιμή
    1,25€  (12,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,25€
    Κανονική τιμή
    (12,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Superspread φυστικοβούτυρο απαλό - 350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Smooth) -350g
    Exp. date: 06-04-2027
    Κανονική τιμή
    4,05€  (11,57€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,05€
    Κανονική τιμή
    (11,57€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Misko - Χρυσή Σειρά Ματσάτα - 500g
    Misko - Matsata Golden Line - 500g
    Exp. date: 30-03-2028
    Κανονική τιμή
    2,95€  (5,90€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,95€
    Κανονική τιμή
    (5,90€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Χυλοπιτάκι - 500g
    Κανονική τιμή
    3,95€  (7,90€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,95€
    Κανονική τιμή
    (7,90€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Κρέμα ζαχαροπλαστικής βανίλια - 117g
    Giotis - Creme Patisserie Vanilla - 117g
    Exp. date: 28-02-2027
    Κανονική τιμή
    2,50€  (21,37€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,50€
    Κανονική τιμή
    (21,37€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Γλυκό του κουταλιού Nεράντζι - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Bitter Orange (Nerantzi) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,75€  (19,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (19,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Knorr - Έξτρα Γεύση λαχανικών - 147g
    Knorr - Extra Flavor of Vegetables - 147g
    Exp. date: 31-05-2027
    Κανονική τιμή
    4,00€  (27,21€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,00€
    Κανονική τιμή
    (27,21€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μάννα - Ζάχαρη άχνη - 400g
    Manna - Caster Sugar (Zaxari Axni) - 400g
    Exp. date: 02-08-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (5,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (5,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για κρέατα - 60g
    Thalassa Spices - Pork Seasoning - 60g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,59€  (43,17€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,59€
    Κανονική τιμή
    (43,17€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Nescafe - Στιγμιαίος Καφές - 100g
    Nescafe - Instant Coffee Classic - 100g
    Exp. date: 31-01-2028
    Κανονική τιμή
    7,00€  (70,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,00€
    Κανονική τιμή
    (70,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μπάρμπα Στάθης - Φασολάδα "Ας Μαγειρέψουμε" - 750g
    Barba Stathis - Bean Soup
    Κανονική τιμή
    7,00€  (9,33€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,00€
    Κανονική τιμή
    (9,33€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Ταλιατέλες Λαχανικών - 400g
    Agrozimi - Vegetable Tagliatelle - 400g
    Exp. date: 03-07-2027
    Κανονική τιμή
    6,00€  (15,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,00€
    Κανονική τιμή
    (15,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Halls - Καραμέλες Original - 28g
    Halls - Original Cough Drops
    Κανονική τιμή
    1,25€  (37,88€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,25€
    Κανονική τιμή
    (37,88€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για φέτα και μπουγιουρντί - 40g
    Thalassa Spices - Feta Cheese Seasoning - 40g
    Κανονική τιμή
    2,55€  (63,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,55€
    Κανονική τιμή
    (63,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Γαρύφαλλο - 30g
    Thalassa Spices - Clove Whole (Garyfallo) - 30g
    Κανονική τιμή
    3,00€  (100,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (100,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Άνθος αραβοσίτου Σοκολάτα - 160g
    Giotis - Corn Cream Pudding (Chocolate) - 160g
    Exp. date: 30-11-2026
    Κανονική τιμή
    3,00€  (18,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (18,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο με μέλι - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream with Honey (Meli) - 250ml
    Κανονική τιμή
    3,25€  (13,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (13,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Dimello - Αρωματικός Φίλτρου Καραμέλα - 250g
    Dimello - Flavoured Filter Coffee Caramel - 250g
    Exp. date: 19-11-2027
    Κανονική τιμή
    8,95€  (35,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,95€
    Κανονική τιμή
    (35,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Sanitas - Αυτοκόλλητο Χαρτί σε Φύλλα
    Sanitas - Baking Paper In Sheets
    Κανονική τιμή
    3,20€
    Τιμή έκπτωσης
    3,20€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Knorr - Έξτρα γεύση κότας - 88g
    Knorr - Extra Flavor of Chicken - 88g
    Κανονική τιμή
    4,00€  (45,45€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,00€
    Κανονική τιμή
    (45,45€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Φασολάκια μαγειρεμένα - 280g
    Zanae - Fresh Green Beans - 280g
    Exp. date: 09-01-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (12,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (12,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Μάννα - Καλαμποκάλευρο - 500g
    Manna - Corn Flour (Kalampokalevro) - 500g
    Exp. date: 03-12-2026
    Κανονική τιμή
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,70€
    Κανονική τιμή
    (3,40€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Ταχίνι με Στέβια - 300g
    Olympos - Tahini Stevia - 300g
    Exp. date: 28-07-2027
    Κανονική τιμή
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,25€
    Κανονική τιμή
    (14,17€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Dimello - Αρωματικός Φίλτρου Βανίλια - 250g
    Dimello - Flavoured Filter Coffee Vanilla - 250g
    Exp. date: 15-10-2027
    Κανονική τιμή
    8,95€  (35,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,95€
    Κανονική τιμή
    (35,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Παπαδοπούλου - Πτι Μπερ με Επικάλυψη Σοκολάτα Γάλακτος - 8τμ/89g
    Papadopoulou - Petit Beurre coated w/ Milk Chocolate - 200g
    Κανονική τιμή
    3,25€  (16,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,25€
    Κανονική τιμή
    (16,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Πουρές πατάτας στιγμής - 125g
    Giotis - Mashed Potatoes - 125g
    Κανονική τιμή
    2,15€  (17,20€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,15€
    Κανονική τιμή
    (17,20€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Καγιά - Αμμωνία - 28g
    Kagia - Ammonia - 28g
    Exp. date: 31-12-2031
    Κανονική τιμή
    1,00€  (35,71€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,00€
    Κανονική τιμή
    (35,71€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για μοσχαράκι και λαδερά - 60g
    Thalassa Spices - Beef Stew Seasoning - 60g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,55€  (42,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,55€
    Κανονική τιμή
    (42,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών για ψάρια και θαλασσινά - 50g
    Thalassa Spices - Fish & Seafood Seasoning - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,55€  (51,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,55€
    Κανονική τιμή
    (51,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Φιογκάκι - 500g
    Melissa - Farfale (Fiogkaki) - 500g
    Exp. date: 30-03-2027
    Κανονική τιμή
    2,10€  (4,20€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,10€
    Κανονική τιμή
    (4,20€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Everyday Sensitive Cotton - Σερβιέτες Maxi Night - 10τεμ
    Everyday Sensitive Cotton - Maxi Night - 10pcs
    Κανονική τιμή
    2,65€
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Superspread φυστικοβούτυρο τραγανό - 350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Crunchy) -350g
    Exp. date: 11-04-2027
    Κανονική τιμή
    3,00€  (8,57€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (8,57€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Everyday Sensitive Cotton - Σερβιέτες Normal - 10τεμ
    Everyday Sensitive Cotton - Normal - 10pcs
    Κανονική τιμή
    3,10€
    Τιμή έκπτωσης
    3,10€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Κρέμα ζαχαροπλαστικής σοκολάτα - 200g
    Giotis - Creme Patisserie Chocolate - 200g
    Κανονική τιμή
    4,15€  (20,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,15€
    Κανονική τιμή
    (20,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Καγιά - Γαρύφαλλο Ολόκληρο - 10g
    Kagia - Clove Whole (Garyfallo) - 10g
    Exp. date: 31-12-2031
    Κανονική τιμή
    1,50€  (150,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,50€
    Κανονική τιμή
    (150,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • AIM - Οδοντόκρεμα Family Protection White - 75ml
    AIM - Toothpaste Family Protection White - 75ml
    Κανονική τιμή
    2,25€  (30,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    2,25€
    Κανονική τιμή
    (30,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Όλυμπος - Σιρόπι Γλυκόζης - 400g
    Olympos - Glucose Syrup (Glykozi) - 400g
    Exp. date: 28-03-2028
    Κανονική τιμή
    2,51€  (6,28€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,51€
    Κανονική τιμή
    (6,28€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Nescafe - Στιγμιαίος Καφές Χωρίς Καφεϊνη - 100g
    Nescafe - Instant Coffee Decaf - 100g
    Κανονική τιμή
    7,00€  (70,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,00€
    Κανονική τιμή
    (70,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Galaxy - Κρέμα βαλσάμικο λευκή - 250ml
    Galaxy - White Balsamic Cream - 250ml
    Κανονική τιμή
    3,35€  (13,40€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    3,35€
    Κανονική τιμή
    (13,40€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Άνθος αραβοσίτου Βανίλια - 160g
    Giotis - Corn Cream Pudding Vanilla - 160g
    Exp. date: 30-10-2026
    Κανονική τιμή
    3,00€  (18,75€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (18,75€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Spira - Εντομοαπωθητικά Φίδια
    Spira - Spiralette
    Κανονική τιμή
    3,85€
    Τιμή έκπτωσης
    3,85€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Famiglia - Σπαγγέτι Νο6 - 500γρ
    Famiglia - Spaghetti no6 - 500g
    Exp. date: 30-07-2027
    Κανονική τιμή
    1,00€  (2,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    1,00€
    Κανονική τιμή
    (2,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Αγροζύμη - Λινγκουίνι - 500g
    Exp. date: 16-06-2028
    Κανονική τιμή
    4,75€  (9,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (9,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ωμέγα - Ρύζι Νυχάκι - 500g
    Omega - Long Grain Rice (Nichaki) - 500g
    Exp. date: 20-09-2027
    Κανονική τιμή
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,00€
    Κανονική τιμή
    (4,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Thalassa Spices - Μίγμα μπαχαρικών πικάντικο - 50g
    Thalassa Spices - Spicy Seasoning - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    2,59€  (51,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,59€
    Κανονική τιμή
    (51,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Κρέμα Ζαχαροπλαστικής - 250g
    Giotis - Crème - 250g
    Κανονική τιμή
    3,00€  (12,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,00€
    Κανονική τιμή
    (12,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Σοκολάτα Κουβερτούρα με 54% Κακάο - 125g
    Giotis - Couverture Chocolate with 54% Cocoa (Kouvertoura) - 125g
    Κανονική τιμή
    3,45€  (27,60€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,45€
    Κανονική τιμή
    (27,60€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Δωροκάρτα Bakaliko
    Bakaliko Gift Card
    Κανονική τιμή
    από 10,00€
    Τιμή έκπτωσης
    από 10,00€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Tulip - Καραμέλα Μπίλια με γεύση Ούζο - 400g
    Tulip - Ball Shaped Ouzo Flavored Hard Candies 400g
    Exp. date: 27-06-2027
    Κανονική τιμή
    4,75€  (11,88€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,75€
    Κανονική τιμή
    (11,88€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Everyday Hyperdry - Σερβιέτες Maxi Night - 10τεμ
    Everyday Hyperdry - Maxi Night - 10pcs
    Κανονική τιμή
    3,10€
    Τιμή έκπτωσης
    3,10€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Καγιά - Κουκουνάρι - 10g
    Kagia - Pine Nuts - 10g
    Exp. date: 31-12-2028
    Κανονική τιμή
    3,50€  (350,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (350,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Melissa - Κοράλλι - 500g
    Melissa - Koralli - 500g
    Exp. date: 30-05-2028
    Κανονική τιμή
    2,10€  (4,20€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,10€
    Κανονική τιμή
    (4,20€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Exp. date: 09-11-2026
    Κανονική τιμή
    4,25€  (21,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,25€
    Κανονική τιμή
    (21,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Μίνι Κρουασάν με Γέμιση Κρέμα Κακάο - 300g
    7 Days - Mini Croissants w/ Cocoa Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Κανονική τιμή
    6,95€  (23,17€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,95€
    Κανονική τιμή
    (23,17€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Liposan - Ενυδατικό Χειλιών Κεράσι - 4,8g
    Liposan Cherry
    Κανονική τιμή
    2,50€  (62,50€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,50€
    Κανονική τιμή
    (62,50€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Irma - Προσάναμμα - 48 τεμ
    Irma - Firelighter (prosanamma) - 48pcs
    Κανονική τιμή
    1,75€
    Τιμή έκπτωσης
    1,75€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Knorr - Έξτρα γεύση βοδινού - 132g
    Knorr - Extra Flavor of Beef - 132g
    Exp. date: 31-12-2026
    Κανονική τιμή
    4,00€  (30,30€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,00€
    Κανονική τιμή
    (30,30€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
    Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
    Κανονική τιμή
    4,45€  (19,78€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,45€
    Κανονική τιμή
    (19,78€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Dimello - Intenso Espresso Κάψουλες - 10x5,6g
    Dimello - Espresso Intenso - 10 capsules
    Exp. date: 17-10-2026
    Κανονική τιμή
    4,95€  (8,84€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (8,84€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Syoss - Σαμπουάν Επισκευής Θεραπείας - 750ml
    Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
    Κανονική τιμή
    5,10€  (6,80€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    5,10€
    Κανονική τιμή
    (6,80€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Liposan - Ενυδατικό Χειλιών Κλασσικό - 4,8g
    Liposan Original
    Κανονική τιμή
    2,50€
    Τιμή έκπτωσης
    2,50€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • 7 Days - Mίνι Κρουασάν με γέμιση μιλφέιγ - 300g
    7 Days - Mini Croissants w/ Millefeuille Flavor Filling - 300g
    Κανονική τιμή
    6,95€  (23,17€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    6,95€
    Κανονική τιμή
    (23,17€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Dimello - Forte Lungo Espresso Κάψουλες - 10x5,6g
    Dimello - Espresso Forte Lungo - 10 capsules
    Exp. date: 18-10-2026
    Κανονική τιμή
    4,95€  (8,84€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (8,84€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Spira - Green Anti-Mosquito Body Spray - 100ml
    Spira - Green Anti-mosquito Body Spray - 100ml
    Κανονική τιμή
    3,50€  (35,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (35,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
    Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
    Κανονική τιμή
    4,50€  (18,00€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (18,00€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • ΖΑΝΑΕ - Τοματοπολτός (Πάστα ντομάτας) - 200g
    Κανονική τιμή
    2,65€  (6,46€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    (6,46€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γιώτης - Σιρόπι Φράουλας - 350g
    Giotis - Strawberry Syrup - 350g
    Κανονική τιμή
    3,95€  (11,29€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,95€
    Κανονική τιμή
    (11,29€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ωμέγα - Ρεβύθια Χονδρά - 500g
    Omega - Chickpeas Classic (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 31-01-2027
    Κανονική τιμή
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,50€
    Κανονική τιμή
    (7,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Syoss - Χρώμα σαμπουάν - 750ml
    Syoss - Color Shampoo - 750ml
    Κανονική τιμή
    5,10€  (6,80€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    5,10€
    Κανονική τιμή
    (6,80€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
    Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
    Κανονική τιμή
    2,65€
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
    Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
    Κανονική τιμή
    2,65€
    Τιμή έκπτωσης
    2,65€
    Κανονική τιμή
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Ψαροδήμος - Τσιπούρα 400γρ.
    Κανονική τιμή
    8,50€  (21,25€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    8,50€
    Κανονική τιμή
    (21,25€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Fysi - Choco Rico - 375G
    Fisi - Choco Rico - 375g
    Exp. date: 12-02-2027
    Κανονική τιμή
    3,85€  (10,27€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,85€
    Κανονική τιμή
    (10,27€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γρεβενά - Ζυμαρικά Φιογκάκι με Κόκκινο Κρασί - 330g
    Grevena - Farfalle with Red Wine (Fiogkaki) - 330g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    4,20€  (12,73€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,20€
    Κανονική τιμή
    (12,73€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Πάρος Σιφναίου - Κρέμα Βαλσάμικο με Χυμό απο Φρούτα του Δάσους - 250ml
    Paros Sifnaiou - Balsamic Creme with Mixed Berries Juice (Frouta tou dasous) - 250ml
    Exp. date: 08-03-2027
    Κανονική τιμή
    3,35€  (13,40€ / L)
    Τιμή έκπτωσης
    3,35€
    Κανονική τιμή
    (13,40€ / L)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Γρεβενά - Ζυμαρικά Πέτουρα - 400g
    Grevena - Petoura - 400g
    Exp. date: 30-12-2026
    Κανονική τιμή
    3,15€  (7,88€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    3,15€
    Κανονική τιμή
    (7,88€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Κανδύλας - Μαρμελάδα κεράσι - 370g
    Kandylas - Cherry Jam (Kerasi) - 370g
    Exp. date: 22-09-2027
    Κανονική τιμή
    4,50€  (12,16€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,50€
    Κανονική τιμή
    (12,16€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Dimello - Aroma Espresso Καφές Αλεσμένος - 250g
    Dimello - Espresso Coffee Aroma (Ground) - 250g
    Κανονική τιμή
    7,95€  (31,80€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    7,95€
    Κανονική τιμή
    (31,80€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Dimello - Notte Espresso Κάψουλες - 10x5,6g
    Dimello - Espresso Notte - 10 capsules
    Exp. date: 18-12-2026
    Κανονική τιμή
    4,95€  (8,84€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    4,95€
    Κανονική τιμή
    (8,84€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
  • Dimello - Decaf Espresso Καφές Αλεσμένος - 250g
    Dimello - Espresso Coffee Decaf (Ground) - 250g
    Κανονική τιμή
    9,75€  (39,00€ / kg)
    Τιμή έκπτωσης
    9,75€
    Κανονική τιμή
    (39,00€ / kg)
    Τιμή μονάδας
    ανά 
    Εκτός αποθέματος
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Καλώς ήρθατε στο Bakaliko, το μοναδικό σας ηλεκτρονικό κατάστημα για premium ελληνικά προϊόντα σε ασυναγώνιστες τιμές! Είμαστε περήφανοι που προσφέρουμε μια ποικιλία από αυθεντικά και νόστιμα ελληνικά προϊόντα, προερχόμενα από αξιόπιστους προμηθευτές από όλη την Ελλάδα.

Στο Bakaliko, πιστεύουμε ότι όλοι πρέπει να μπορούν να απολαύσουν τις γεύσεις της Ελλάδας, γι' αυτό προσφέρουμε συχνές προσφορές και εκπτώσεις στα προϊόντα μας. Οι προσφορές μας ανανεώνονται κάθε λίγες ημέρες, ώστε να μπορείτε πάντα να βρείτε κάτι νέο και συναρπαστικό για να δοκιμάσετε.

Είτε ψάχνετε για παραδοσιακό ελληνικό ελαιόλαδο, χειροποίητα τυριά, αρωματικά βότανα και μπαχαρικά, ή λαχταριστά γλυκά και αρτοσκευάσματα, η επιλογή των προϊόντων μας σας καλύπτει. Και με τις συνεχιζόμενες προσφορές και εκπτώσεις μας, μπορείτε να απολαύσετε αυτά τα προϊόντα σε ακόμη πιο προσιτές τιμές.

Γιατί λοιπόν να περιμένετε; Περιηγηθείτε στην ιστοσελίδα μας σήμερα για να ανακαλύψετε τις τελευταίες προσφορές και εκπτώσεις μας, και να ζήσετε τις γεύσεις της Ελλάδας όπως ποτέ άλλοτε. Ψωνίστε τώρα στο Bakaliko!