Aanbiedingen
-
Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
-15%- Normale prijs
- 3,78€  (16,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,78€
- Normale prijs
-
4,45€ - Eenheidsprijs
- per
(16,80€ / kg)Uitverkocht -
Kamara Estate - Shadow Play White Dry Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
-15%- Normale prijs
- 20,74€  (27,65€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 20,74€
- Normale prijs
-
24,40€ - Eenheidsprijs
- per
(27,65€ / L)Uitverkocht -
Sativa - Kalamon Olives Pitted - 360g
-15%Exp. date: 31-09-2027- Normale prijs
- 3,49€  (9,69€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,49€
- Normale prijs
-
4,10€ - Eenheidsprijs
- per
(9,69€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Tahini with Carob - 280g
-15%Exp. date: 29-09-2027- Normale prijs
- 3,40€  (12,14€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,40€
- Normale prijs
-
4,00€ - Eenheidsprijs
- per
(12,14€ / kg)Uitverkocht -
Everyday Hyperdry - Maxi Nacht - 10 stuks
-15%- Normale prijs
- 2,64€
- Aanbiedingsprijs
- 2,64€
- Normale prijs
-
3,10€ - Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Famiglia - Spaghetti nr6 - 500g
-15%Exp. date: 30-07-2027- Normale prijs
- 0,85€  (1,70€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 0,85€
- Normale prijs
-
1,00€ - Eenheidsprijs
- per
(1,70€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Penne Rigate - 500g
-15%Exp. date: 28-02-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
2,00€ - Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Bonensoep "Let's Cook" (Fasolada) - 750g
-15%- Normale prijs
- 5,95€  (7,93€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,95€
- Normale prijs
-
7,00€ - Eenheidsprijs
- per
(7,93€ / kg)Uitverkocht -
Melodiko - Honing - 950g
-15%Exp. date: 31-05-2028- Normale prijs
- 13,13€  (13,82€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 13,13€
- Normale prijs
-
15,45€ - Eenheidsprijs
- per
(13,82€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Orzo Dik (Kritharaki Xondro) - 500g
-15%Exp. date: 28-07-2028- Normale prijs
- 1,53€  (3,06€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,53€
- Normale prijs
-
1,80€ - Eenheidsprijs
- per
(3,06€ / kg)Uitverkocht
Our Reviews
Nieuwe Aankomsten 📯
-
Psarodimos - Zeebrasem (Tsipoura) 400 g
- Normale prijs
- 8,50€  (21,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,25€ / kg)Uitverkocht -
Filia Crete - Thyme Pine Honey - 500g
- Normale prijs
- 13,50€  (27,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 13,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,00€ / kg)Uitverkocht -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 5L
- Normale prijs
- 75,00€  (15,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 75,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(15,00€ / L)Uitverkocht -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 500ml
- Normale prijs
- 9,50€  (19,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / L)Uitverkocht -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / L)Uitverkocht -
Chrisanthidis - Kataifi - 580g
Exp. date: 13-02-2027- Normale prijs
- 9,95€  (17,16€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,16€ / kg)Uitverkocht -
Chrisanthidis - Baklava - 580g
Exp. date: 13-02-2027- Normale prijs
- 9,95€  (17,16€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,16€ / kg)Uitverkocht -
Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
-15%- Normale prijs
- 3,78€  (16,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,78€
- Normale prijs
-
4,45€ - Eenheidsprijs
- per
(16,80€ / kg)Uitverkocht -
Zervas Winery - Asproudi Orange Dry Wine - 750ml
- Normale prijs
- 17,40€  (23,20€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 17,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,20€ / L)Uitverkocht -
Kamara Estate - Shadow Play White Dry Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
-15%- Normale prijs
- 20,74€  (27,65€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 20,74€
- Normale prijs
-
24,40€ - Eenheidsprijs
- per
(27,65€ / L)Uitverkocht
Kalí órexi!
Ontdek je favoriete Griekse smaken
Van een rustig ontbijt met warme bougatsa tot een lange meze-avond met vrienden: kies je moment en wij laten zien wat Grieken op tafel zetten. Bij elk product lees je hoe het smaakt en hoe je het klaarmaakt, zodat je precies weet wat je krijgt.
- Kies een moment
- Lees hoe het smaakt
- Leg het in je winkelwagen
Waar heb je zin in?
Jouw Griekse ontbijt
Nog niet bekend met de Griekse keuken? Begin zoals de Grieken hun dag beginnen, met bougatsa, kaastaartjes, sterke koffie, honing en Kretenzisch beschuit.
Deze producten konden nu niet worden geladen. Bekijk ze allemaal →
Jouw mezetafel
Kleine hapjes om samen te delen. Feta, graviera, olijven, taramosalata en warme kaastaartjes voor een echte Griekse meze.
Deze producten konden nu niet worden geladen. Bekijk ze allemaal →
Iets zoets
Voor als je trek hebt in iets zoets. Halva, chocolade en gebak, op z'n Grieks.
Deze producten konden nu niet worden geladen. Bekijk ze allemaal →
Jouw mediterrane voorraadkast
De basis van het mediterrane dieet. Olijfolie, honing, peulvruchten en kruiden die je altijd in huis wilt hebben.
Deze producten konden nu niet worden geladen. Bekijk ze allemaal →
Vanavond Grieks eten
Alles om vanavond een echt Grieks gerecht te koken. Orzo, olijfolie, feta en peulvruchten, en een kant-en-klare moussaka voor als je geen zin hebt om te koken.
Deze producten konden nu niet worden geladen. Bekijk ze allemaal →
Jouw Griekse kaasplank
Stel een Griekse kaasplank samen met graviera, kefalotyri, feta, olijven en beschuit.
Lekker bij: Griekse wijnen →Deze producten konden nu niet worden geladen. Bekijk ze allemaal →
Een stukje Griekenland om te geven
Honing, olijfolie, halva en een paar dingen die je nergens anders vindt. Een mooi cadeau voor iedereen die nieuwsgierig is naar Griekenland.
Deze producten konden nu niet worden geladen. Bekijk ze allemaal →
Snacks voor de kinderen
Makkelijke favorieten voor kleine proevers. Croissants, sap en snacks die kinderen echt lekker vinden.
Deze producten konden nu niet worden geladen. Bekijk ze allemaal →
Let customers speak for us
from 2967 reviewsHOOGST BEOORDEELD
-
Chasiotis - Pita Brood 18cm - 10st
- Normale prijs
- 3,95€  (2,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,95€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Zoete Room - 560g
- Normale prijs
- 4,35€  (7,77€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,77€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Mini Worsttaartjes (Loukanikopitakia) - 450g
- Normale prijs
- 4,75€  (9,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,50€ / kg)Uitverkocht -
Loumidis Papagalos - Traditionele Griekse Koffie - 194g
Exp. date: 30-09-2027- Normale prijs
- 4,90€  (25,26€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,26€ / kg)Uitverkocht -
Ion - Sokofreta Chocolade Classic - 38g
Exp. date: 17-02-2027- Normale prijs
- 0,80€  (21,05€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 0,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,05€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Mini Kaastaartjes (Tyropitakia) - 500g
- Normale prijs
- 4,55€  (10,11€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,11€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Kaas - 460g
- Normale prijs
- 4,50€  (9,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,78€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwichkoekjes met chocoladesmaakcrème - 200g
Exp. date: 30-04-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Kleine Spinazie & Kaas Taarten (Strifti) - 3 x 220g Verpakking
- Normale prijs
- 4,65€  (7,05€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,05€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Gyros Varkensvlees - 330g
- Normale prijs
- 7,40€  (22,42€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(22,42€ / kg)Uitverkocht
Uit onze keuken
Thuis Grieks koken
Eenvoudige Griekse recepten met producten die je hier kunt bestellen.
Collections
Koop online Griekse producten in Nederland
Bakaliko is een online supermarkt (eshop) gevestigd in Nederland waar je online Griekse levensmiddelen kunt shoppen met een grote variëteit en geweldige service. Van Griekse wijnen tot Griekse Olijfolie en Feta en Griekse kaas, Bakaliko heeft het allemaal. Al uw favoriete Griekse producten tegen geweldige prijzen en biedt particuliere levering in de grote steden van Nederland (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, 's Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle enz.) Onze winkel levert Griekse producten via een eigen wagenpark van professionele koelwagens. Uitstekende klantenservice en hoogwaardige Griekse producten. Bakaliko is ook gevestigd in Amsterdam Centrum met een fysieke winkel waar u het grootste deel van ons Griekse productassortiment kunt vinden.
Bakaliko - De grootste online supermarkt voor Griekse Producten in Nederland
- Antipasti
- Bakproducten
- Grieks bier
- Frisdrank & sappen
- Chocolade
- Koffie & thee
- Zuivel & kaas
- Diepvriesgroenten
- Granen
- Halva & tahini
- Kruiden & specerijen
- Honing & broodbeleg
- Vlees & gyros
- Olijfolie & olijven
- Overig
- Pasta
- Filodeeg-taarten
- Pitabrood
- Peulvruchten & rijst
- Kant-en-klare maaltijden
- Beschuit & koekjes
- Zoute snacks
- Zeevruchten
- Salades & sauzen
- Zoete snacks
- Zoetigheid
- Filodeeg-taarten
- Azijn
- Griekse wijnen
- Huishouden
- Verzorging
Meteen naar de content