Collection: Offers
-
Halls - Cough Drops with Cherry Flavour
Exp. date: 17-11-2026- Regular price
- 1,25€
- Sale price
- 1,25€
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Melissa - Tagliatelle - 500g
Exp. date: 28-12-2026- Regular price
- 2,30€  (4,60€ / kg)
- Sale price
- 2,30€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(4,60€ / kg)Out of Stock -
Agrozimi - Ribbon Pasta with Spinach (Kordelakia) - 500g
Exp. date: 23-01-2027- Regular price
- 4,95€  (9,90€ / kg)
- Sale price
- 4,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(9,90€ / kg)Out of Stock -
Thalassa Spices - Piment Whole (Mpaxari) - 30g
Exp. date: 30-12-2026- Regular price
- 2,80€  (93,33€ / kg)
- Sale price
- 2,80€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(93,33€ / kg)Out of Stock -
Kasidis - Gyros Chicken - 1kg
- Regular price
- 18,95€  (18,95€ / kg)
- Sale price
- 18,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(18,95€ / kg)Out of Stock -
Giotis - Jelly Banana (Zele) - 200g
Exp. date: 30-07-2027- Regular price
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Sale price
- 2,65€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(13,25€ / kg)Out of Stock -
Melissa - Kids Pasta (Assorted Shapes) - 500g
Exp. date: 28-02-2027- Regular price
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Sale price
- 2,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(4,00€ / kg)Out of Stock -
Zanae - Tomatoes & Peppers Stuffed With Rice (Gemista) - 280g
Exp. date: 02-07-2028- Regular price
- 4,45€  (15,89€ / kg)
- Sale price
- 4,45€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(15,89€ / kg)Out of Stock -
Zanae - Eggplants Imam (Melitzanes) - 280g
Exp. date: 16-10-2028- Regular price
- 3,50€  (12,50€ / kg)
- Sale price
- 3,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(12,50€ / kg)Out of Stock -
Kandylas - Traditional Hilopites - 500g
Exp. date: 30-10-2027- Regular price
- 4,50€  (9,00€ / kg)
- Sale price
- 4,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(9,00€ / kg)Out of Stock -
Thalassa Spices - Sage - 50g
Exp. date: 30-12-2026- Regular price
- 3,40€  (68,00€ / kg)
- Sale price
- 3,40€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(68,00€ / kg)Out of Stock -
Select - Mini Greek Pita 10cm x 10pcs
- Regular price
- 4,95€  (14,14€ / kg)
- Sale price
- 4,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(14,14€ / kg)Out of Stock -
Douzenis - Soap - 100g
- Regular price
- 1,25€  (12,50€ / kg)
- Sale price
- 1,25€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(12,50€ / kg)Out of Stock -
Olympos - Superspread Peanut Butter (Smooth) -350g
Exp. date: 06-04-2027- Regular price
- 4,05€  (11,57€ / kg)
- Sale price
- 4,05€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(11,57€ / kg)Out of Stock -
Misko - Golden Line Matsata - 500g
Exp. date: 30-03-2028- Regular price
- 2,95€  (5,90€ / kg)
- Sale price
- 2,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(5,90€ / kg)Out of Stock -
Kandylas - Hilopitaki - 500g
- Regular price
- 3,95€  (7,90€ / kg)
- Sale price
- 3,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(7,90€ / kg)Out of Stock -
Giotis - Creme Patisserie Vanilla - 117g
Exp. date: 28-02-2027- Regular price
- 2,50€  (21,37€ / kg)
- Sale price
- 2,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(21,37€ / kg)Out of Stock -
Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Bitter Orange (Nerantzi) - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Regular price
- 4,75€  (19,00€ / kg)
- Sale price
- 4,75€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(19,00€ / kg)Out of Stock -
Knorr - Extra Flavor of Vegetables - 147g
Exp. date: 31-05-2027- Regular price
- 4,00€  (27,21€ / kg)
- Sale price
- 4,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(27,21€ / kg)Out of Stock -
Manna - Caster Sugar (Zaxari Axni) - 400g
Exp. date: 02-08-2027- Regular price
- 2,00€  (5,00€ / kg)
- Sale price
- 2,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(5,00€ / kg)Out of Stock -
Thalassa Spices - Pork Seasoning - 60g
Exp. date: 30-12-2026- Regular price
- 2,59€  (43,17€ / kg)
- Sale price
- 2,59€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(43,17€ / kg)Out of Stock -
Nescafe - Instant Coffee Classic - 100g
Exp. date: 31-01-2028- Regular price
- 7,00€  (70,00€ / kg)
- Sale price
- 7,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(70,00€ / kg)Out of Stock -
Barba Stathis - Bean Soup "Let's Cook" (Fasolada) - 750g
- Regular price
- 7,00€  (9,33€ / kg)
- Sale price
- 7,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(9,33€ / kg)Out of Stock -
Agrozimi - Vegetable Tagliatelle - 400g
Exp. date: 03-07-2027- Regular price
- 6,00€  (15,00€ / kg)
- Sale price
- 6,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(15,00€ / kg)Out of Stock -
Halls - Original Cough Drops
- Regular price
- 1,25€  (37,88€ / kg)
- Sale price
- 1,25€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(37,88€ / kg)Out of Stock -
Thalassa Spices - Feta Cheese Seasoning - 40g
- Regular price
- 2,55€  (63,75€ / kg)
- Sale price
- 2,55€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(63,75€ / kg)Out of Stock -
Thalassa Spices - Clove Whole (Garyfallo) - 30g
- Regular price
- 3,00€  (100,00€ / kg)
- Sale price
- 3,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(100,00€ / kg)Out of Stock -
Giotis - Corn Cream Pudding Chocolate - 160g
Exp. date: 30-11-2026- Regular price
- 3,00€  (18,75€ / kg)
- Sale price
- 3,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(18,75€ / kg)Out of Stock -
Galaxy - Balsamic Cream with Honey (Meli) - 250ml
- Regular price
- 3,25€  (13,00€ / L)
- Sale price
- 3,25€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(13,00€ / L)Out of Stock -
Dimello - Flavoured Filter Coffee Caramel - 250g
Exp. date: 19-11-2027- Regular price
- 8,95€  (35,80€ / kg)
- Sale price
- 8,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(35,80€ / kg)Out of Stock -
Sanitas - Baking Paper In Sheets
- Regular price
- 3,20€
- Sale price
- 3,20€
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Knorr - Extra Flavor of Chicken - 88g
- Regular price
- 4,00€  (45,45€ / kg)
- Sale price
- 4,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(45,45€ / kg)Out of Stock -
Zanae - Green Beans - 280g
Exp. date: 09-01-2028- Regular price
- 3,50€  (12,50€ / kg)
- Sale price
- 3,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(12,50€ / kg)Out of Stock -
Manna - Corn Flour (Kalampokalevro) - 500g
Exp. date: 03-12-2026- Regular price
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Sale price
- 1,70€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(3,40€ / kg)Out of Stock -
Olympos - Tahini Stevia - 300g
Exp. date: 28-07-2027- Regular price
- 4,25€  (14,17€ / kg)
- Sale price
- 4,25€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(14,17€ / kg)Out of Stock -
Dimello - Flavoured Filter Coffee Vanilla - 250g
Exp. date: 15-10-2027- Regular price
- 8,95€  (35,80€ / kg)
- Sale price
- 8,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(35,80€ / kg)Out of Stock -
Papadopoulou - Petit Beurre coated w/ Milk Chocolate - 200g
- Regular price
- 3,25€  (16,25€ / kg)
- Sale price
- 3,25€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(16,25€ / kg)Out of Stock -
Giotis - Mashed Potatoes - 125g
- Regular price
- 2,15€  (17,20€ / kg)
- Sale price
- 2,15€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(17,20€ / kg)Out of Stock -
Kagia - Ammonia - 28g
Exp. date: 31-12-2031- Regular price
- 1,00€  (35,71€ / kg)
- Sale price
- 1,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(35,71€ / kg)Out of Stock -
Thalassa Spices - Beef Stew Seasoning - 60g
Exp. date: 30-12-2026- Regular price
- 2,55€  (42,50€ / kg)
- Sale price
- 2,55€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(42,50€ / kg)Out of Stock -
Thalassa Spices - Fish & Seafood Seasoning - 50g
Exp. date: 30-12-2026- Regular price
- 2,55€  (51,00€ / kg)
- Sale price
- 2,55€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(51,00€ / kg)Out of Stock -
Melissa - Farfale (Fiogkaki) - 500g
Exp. date: 30-03-2027- Regular price
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Sale price
- 2,10€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(4,20€ / kg)Out of Stock -
Everyday - Sensitive Cotton / Maxi Night - 10pcs
- Regular price
- 2,65€
- Sale price
- 2,65€
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Olympos - Superspread Peanut Butter (Crunchy) -350g
Exp. date: 11-04-2027- Regular price
- 3,00€  (8,57€ / kg)
- Sale price
- 3,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(8,57€ / kg)Out of Stock -
Everyday - Sensitive Cotton / Normal - 10pcs
- Regular price
- 3,10€
- Sale price
- 3,10€
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Giotis - Creme Patisserie Chocolate - 200g
- Regular price
- 4,15€  (20,75€ / kg)
- Sale price
- 4,15€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(20,75€ / kg)Out of Stock -
Kagia - Clove Whole (Garyfallo) - 10g
Exp. date: 31-12-2031- Regular price
- 1,50€  (150,00€ / kg)
- Sale price
- 1,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(150,00€ / kg)Out of Stock -
AIM - Toothpaste Family Protection White - 75ml
- Regular price
- 2,25€  (30,00€ / L)
- Sale price
- 2,25€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(30,00€ / L)Out of Stock -
Olympos - Glucose Syrup (Glykozi) - 400g
Exp. date: 28-03-2028- Regular price
- 2,51€  (6,28€ / kg)
- Sale price
- 2,51€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(6,28€ / kg)Out of Stock -
Nescafe - Decaf Instant Coffee - 100g
- Regular price
- 7,00€  (70,00€ / kg)
- Sale price
- 7,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(70,00€ / kg)Out of Stock -
Galaxy - White Balsamic Cream - 250ml
- Regular price
- 3,35€  (13,40€ / L)
- Sale price
- 3,35€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(13,40€ / L)Out of Stock -
Giotis - Corn Cream Pudding Vanilla - 160g
Exp. date: 30-10-2026- Regular price
- 3,00€  (18,75€ / kg)
- Sale price
- 3,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(18,75€ / kg)Out of Stock -
Famiglia - Spaghetti no6 - 500g
Exp. date: 30-07-2027- Regular price
- 1,00€  (2,00€ / kg)
- Sale price
- 1,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(2,00€ / kg)Out of Stock -
Agrozimi - Linguini - 500g
Exp. date: 16-06-2028- Regular price
- 4,75€  (9,50€ / kg)
- Sale price
- 4,75€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(9,50€ / kg)Out of Stock -
Omega - Long Grain Rice (Nichaki) - 500g
Exp. date: 20-09-2027- Regular price
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Sale price
- 2,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(4,00€ / kg)Out of Stock -
Thalassa Spices - Spicy Seasoning - 50g
Exp. date: 30-12-2026- Regular price
- 2,59€  (51,80€ / kg)
- Sale price
- 2,59€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(51,80€ / kg)Out of Stock -
Giotis - Crème - 250g
- Regular price
- 3,00€  (12,00€ / kg)
- Sale price
- 3,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(12,00€ / kg)Out of Stock -
Giotis - Couverture Chocolate with 54% Cocoa (Kouvertoura) - 125g
- Regular price
- 3,45€  (27,60€ / kg)
- Sale price
- 3,45€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(27,60€ / kg)Out of Stock -
Bakaliko Gift Card
- Regular price
- from 10,00€
- Sale price
- from 10,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Tulip - Ball Shaped Ouzo Flavored Hard Candies 400g
Exp. date: 27-06-2027- Regular price
- 4,75€  (11,88€ / kg)
- Sale price
- 4,75€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(11,88€ / kg)Out of Stock -
Everyday - Hyperdry / Maxi Night - 10pcs
- Regular price
- 3,10€
- Sale price
- 3,10€
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Kagia - Pine Nuts - 10g
Exp. date: 31-12-2028- Regular price
- 3,50€  (350,00€ / kg)
- Sale price
- 3,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(350,00€ / kg)Out of Stock -
Melissa - Koralli - 500g
Exp. date: 30-05-2028- Regular price
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Sale price
- 2,10€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(4,20€ / kg)Out of Stock -
Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
Exp. date: 09-11-2026- Regular price
- 4,25€  (21,25€ / kg)
- Sale price
- 4,25€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(21,25€ / kg)Out of Stock -
7 Days - Mini Croissants w/ Cocoa Filling - 300g
Exp. date: 19-11-2026- Regular price
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Sale price
- 6,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(23,17€ / kg)Out of Stock -
Liposan Cherry - 4,8g
- Regular price
- 2,50€  (62,50€ / kg)
- Sale price
- 2,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(62,50€ / kg)Out of Stock -
Irma - Firelighter (prosanamma) - 48pcs
- Regular price
- 1,75€
- Sale price
- 1,75€
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Knorr - Extra Flavor of Beef - 132g
Exp. date: 31-12-2026- Regular price
- 4,00€  (30,30€ / kg)
- Sale price
- 4,00€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(30,30€ / kg)Out of Stock -
Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
- Regular price
- 4,45€  (19,78€ / kg)
- Sale price
- 4,45€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(19,78€ / kg)Out of Stock -
Dimello - Espresso Intenso Capsules - 10x5,6g
Exp. date: 17-10-2026- Regular price
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Sale price
- 4,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(8,84€ / kg)Out of Stock -
Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
- Regular price
- 5,10€  (6,80€ / L)
- Sale price
- 5,10€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(6,80€ / L)Out of Stock -
7 Days - Mini Croissants w/ Millefeuille Flavor Filling - 300g
- Regular price
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Sale price
- 6,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(23,17€ / kg)Out of Stock -
Dimello - Espresso Forte Lungo Capsules - 10x5,6g
Exp. date: 18-10-2026- Regular price
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Sale price
- 4,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(8,84€ / kg)Out of Stock -
Spira - Green Anti-mosquito Body Spray - 100ml
- Regular price
- 3,50€  (35,00€ / L)
- Sale price
- 3,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(35,00€ / L)Out of Stock -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
- Regular price
- 4,50€  (18,00€ / L)
- Sale price
- 4,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(18,00€ / L)Out of Stock -
Zanae - Tomato Paste - 410g
- Regular price
- 2,65€  (6,46€ / kg)
- Sale price
- 2,65€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(6,46€ / kg)Out of Stock -
Giotis - Strawberry Syrup - 350g
- Regular price
- 3,95€  (11,29€ / kg)
- Sale price
- 3,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(11,29€ / kg)Out of Stock -
Omega - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
Exp. date: 31-01-2027- Regular price
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Sale price
- 3,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(7,00€ / kg)Out of Stock -
Syoss - Color Shampoo - 750ml
- Regular price
- 5,10€  (6,80€ / L)
- Sale price
- 5,10€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(6,80€ / L)Out of Stock -
Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
- Regular price
- 2,65€
- Sale price
- 2,65€
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
- Regular price
- 2,65€
- Sale price
- 2,65€
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Psarodimos - Single Sea Bream (Tsipoura) 400g
- Regular price
- 8,50€  (21,25€ / kg)
- Sale price
- 8,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(21,25€ / kg)Out of Stock -
Fysi - Choco Rico - 375g
Exp. date: 12-02-2027- Regular price
- 3,85€  (10,27€ / kg)
- Sale price
- 3,85€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(10,27€ / kg)Out of Stock -
Grevena - Farfalle with Red Wine - 330g
Exp. date: 30-12-2026- Regular price
- 4,20€  (12,73€ / kg)
- Sale price
- 4,20€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(12,73€ / kg)Out of Stock -
Paros Sifnaiou - Balsamic Creme with Mixed Berries Juice (Frouta tou dasous) - 250ml
Exp. date: 08-03-2027- Regular price
- 3,35€  (13,40€ / L)
- Sale price
- 3,35€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(13,40€ / L)Out of Stock -
Grevena - Petoura - 400g
Exp. date: 30-12-2026- Regular price
- 3,15€  (7,88€ / kg)
- Sale price
- 3,15€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(7,88€ / kg)Out of Stock -
Kandylas - Cherry Jam (Kerasi) - 370g
Exp. date: 22-09-2027- Regular price
- 4,50€  (12,16€ / kg)
- Sale price
- 4,50€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(12,16€ / kg)Out of Stock -
Dimello - Espresso Coffee Aroma (Ground) - 250g
- Regular price
- 7,95€  (31,80€ / kg)
- Sale price
- 7,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(31,80€ / kg)Out of Stock -
Dimello - Espresso Notte Capsules - 10x5,6g
Exp. date: 18-12-2026- Regular price
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Sale price
- 4,95€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(8,84€ / kg)Out of Stock -
Dimello - Espresso Coffee Decaf (Ground) - 250g
- Regular price
- 9,75€  (39,00€ / kg)
- Sale price
- 9,75€
- Regular price
-
- Unit price
- per
(39,00€ / kg)Out of Stock
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Welcome to Bakaliko, your one-stop online shop for premium Greek products at unbeatable prices! We are proud to offer a diverse range of authentic and delicious Greek products, sourced from trusted suppliers across Greece.
At Bakaliko, we believe that everyone should be able to enjoy the tastes of Greece, which is why we offer frequent promotions and discounts on our products. Our offers are updated every few days, so you can always find something new and exciting to try.
Whether you're looking for traditional Greek olive oil, artisanal cheeses, fragrant herbs and spices, or mouth-watering sweets and pastries, our selection of products has got you covered. And with our ongoing promotions and discounts, you can enjoy these products at even more affordable prices.
So why wait? Browse our website today to discover our latest promotions and discounts, and experience the flavors of Greece like never before. Shop now at Bakaliko!
Skip to content