Collection: Offers

  • Chasiotis - Pita Bread 18cm - 10pcs
    Chasiotis - Pita Bread 18cm - 10pcs
    Regular price
    3,95€  (2,95€ / kg)
    Sale price
    3,95€
    Regular price
    (2,95€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giannioti - Mini Sausage Pies (Loukanikopitakia) - 450g
    Giannioti - Mini Sausage Pies (Loukanikopitakia) - 450g
    Regular price
    4,75€  (9,50€ / kg)
    Sale price
    4,75€
    Regular price
    (9,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Loumidis Papagalos - Traditional Greek Coffee - 194g
    Loumidis Papagalos - Traditional Greek Coffee - 194g
    Exp. date: 30-09-2027
    Regular price
    4,90€  (25,26€ / kg)
    Sale price
    4,90€
    Regular price
    (25,26€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melissa - Ziti No2 Pastitsio - 500g
    Melissa - Ziti No2 Pastitsio - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Regular price
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Sale price
    1,70€
    Regular price
    (3,40€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giannioti - Mini Cheese Pies (Tyropitakia) - 500g
    Giannioti - Mini Cheese Pies (Tyropitakia) - 500g
    Regular price
    4,55€  (10,11€ / kg)
    Sale price
    4,55€
    Regular price
    (10,11€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giannioti - Bougatsa Cheese - 460g
    Giannioti - Bougatsa Cheese - 460g
    Regular price
    4,50€  (9,78€ / kg)
    Sale price
    4,50€
    Regular price
    (9,78€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Papadopoulou - Gemista Sandwich Biscuits w/ Chocolate Flavored Creme - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Chocolate - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Regular price
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (10,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giannioti - Small Spinach & Cheese Pies (Strifti) - 3 x 220g Pack
    Giannioti - Small Spinach & Cheese Pies (Strifti) - 3 x 220g Pack
    Regular price
    4,65€  (7,05€ / kg)
    Sale price
    4,65€
    Regular price
    (7,05€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Megas Yeeros - Gyros Pork - 330g
    Megas Yeeros - Gyros Pork - 330g
    Regular price
    7,40€  (22,42€ / kg)
    Sale price
    7,40€
    Regular price
    (22,42€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melissa - Orzo Medium (Kritharaki Metrio) - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Medium) - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Regular price
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Sale price
    1,80€
    Regular price
    (3,60€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Megas Yeeros - Gyros Chicken - 330g
    Megas Yeeros - Gyros Chicken - 330g
    Regular price
    7,95€  (24,09€ / kg)
    Sale price
    7,95€
    Regular price
    (24,09€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giannioti - Traditional Round Cheese Pie (Tyropita) - 850g
    Giannioti - Traditional Round Cheese Pie (Tyropita) - 850g
    Regular price
    9,75€  (11,47€ / kg)
    Sale price
    9,75€
    Regular price
    (11,47€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Hotos - Anthotyro Cheese - 420g
    Hotos - Anthotyro Cheese - 470g
    Regular price
    6,80€  (16,19€ / kg)
    Sale price
    6,80€
    Regular price
    (16,19€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae Kalamon Olives Whole PET - 1kg
    Zanae Kalamon Olives Whole PET - 1kg
    Exp. date: 07-11-2027
    Regular price
    11,50€  (11,50€ / kg)
    Sale price
    11,50€
    Regular price
    (11,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Loumidis Papagalos - Traditional Greek Coffee - 96g
    Loumidis Papagalos - Traditional Greek Coffee - 96g
    Exp. date: 28-09-2027
    Regular price
    2,45€  (25,52€ / kg)
    Sale price
    2,45€
    Regular price
    (25,52€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Tsatsakis - Breadsticks Multigrain (Kritsinia) - 250g
    Tsatsakis - Multigrain Breadsticks (Kritsinia) - 250g
    Exp. date: 27-01-2027
    Regular price
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Sale price
    3,45€
    Regular price
    (13,80€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Viosal - Cheese Salad (Tyrosalata) - 200g
    Viosal - Cheese Spread (Tyrosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Regular price
    2,75€  (13,75€ / kg)
    Sale price
    2,75€
    Regular price
    (13,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Papadopoulou - Petit Beurre - 225g
    Papadopoulou - Petit Beurre - 225g
    Exp. date: 30-05-2027
    Regular price
    2,50€  (11,11€ / kg)
    Sale price
    2,50€
    Regular price
    (11,11€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae - Vine Leaves Stuffed With Rice (Dolmadakia) - 200g
    Zanae - Vine Leaves Stuffed With Rice (Dolmadakia) - 200g
    Exp. date: 21-01-2029
    Regular price
    2,95€  (14,75€ / kg)
    Sale price
    2,95€
    Regular price
    (14,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Barba Stathis - Chicory (Radikia) - 600g
    Barba Stathis - Chicory (Radikia) - 600g
    Regular price
    5,75€  (9,58€ / kg)
    Sale price
    5,75€
    Regular price
    (9,58€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giannioti - Round Veggie Pie (Nistisimi Xortopita) - 850g
    Giannioti - Round Veggie Pie (Nistisimi Xortopita) - 850g
    Regular price
    8,50€  (10,00€ / kg)
    Sale price
    8,50€
    Regular price
    (10,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Fino - Red Vinegar - 390ml
    Fino - Red Vinegar - 390ml
    Regular price
    0,90€  (2,31€ / L)
    Sale price
    0,90€
    Regular price
    (2,31€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Farma Fotiadi - Wild Boar Smoked Sausage & Leek - 340g
    Farma Fotiadi - Wild Boar Smoked Sausage & Leek - 340g
    Regular price
    6,49€  (19,09€ / kg)
    Sale price
    6,49€
    Regular price
    (19,09€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giannioti - Rounded Chicken Pie (Kotopita) - 850g
    Giannioti - Rounded Chicken Pie (Kotopita) - 850g
    Regular price
    10,45€  (12,29€ / kg)
    Sale price
    10,45€
    Regular price
    (12,29€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Megas Yeeros - Gyros Pork - 1kg
    Megas Yeeros - Gyros Pork - 1kg
    Regular price
    19,95€  (19,95€ / kg)
    Sale price
    19,95€
    Regular price
    (19,95€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Barba Stathis - Peas "Let's Cook" (Arakas Laderos) - 1kg
    Barba Stathis - Peas
    Regular price
    6,40€  (6,40€ / kg)
    Sale price
    6,40€
    Regular price
    (6,40€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Viosal - Eggplant Salad (Melitzanosalata) - 200g
    Viosal - Eggplant Salad (Melitzanosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Regular price
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Sale price
    2,65€
    Regular price
    (13,25€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Tsatsakis - Breadsticks with Sunflower Seed (Kritsinia) - 400g
    Tsatsakis - Breadsticks with Sunflower Seed (Kritsinia) - 400g
    Regular price
    5,30€  (13,25€ / kg)
    Sale price
    5,30€
    Regular price
    (13,25€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Barba Stathis - Peas (Arakas) - 450g
    Barba Stathis - Peas (Arakas) - 450g
    Regular price
    3,45€  (7,67€ / kg)
    Sale price
    3,45€
    Regular price
    (7,67€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Nescafe - Instant Coffee Classic - 200g
    Nescafe - Instant Coffee Classic - 200g
    Exp. date: 30-01-2028
    Regular price
    11,25€  (56,25€ / kg)
    Sale price
    11,25€
    Regular price
    (56,25€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Barba Stathis - Flat Beans (Fasolakia Platia) - 450g
    Barba Stathis - Flat Beans (Fasolakia Platia) - 450g
    Regular price
    3,35€  (7,44€ / kg)
    Sale price
    3,35€
    Regular price
    (7,44€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melodiko - Honey - 450g
    Melodiko - Honey - 450g
    Exp. date: 28-02-2027
    Regular price
    8,50€  (18,89€ / kg)
    Sale price
    8,50€
    Regular price
    (18,89€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melissa - Orzo Thick (Kritharaki Xondro) - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Thick) - 500g
    Exp. date: 28-07-2028
    Regular price
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Sale price
    1,80€
    Regular price
    (3,60€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Barba Stathis - Flat Beans "Let's Cook" (Fasolakia Giaxni) - 1kg
    Barba Stathis - Flat Beans
    Regular price
    6,45€  (6,45€ / kg)
    Sale price
    6,45€
    Regular price
    (6,45€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Tsatsakis - Mini Olive Oil Rusks (Kythira Type) - 400g
    Exp. date: 27-11-2026
    Regular price
    4,90€  (12,25€ / kg)
    Sale price
    4,90€
    Regular price
    (12,25€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Jumbo Snacks - Vrykoles - 85g
    Jumbo Snacks - Vrykoles - 85g
    Exp. date: 30-12-2026
    Regular price
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Sale price
    1,90€
    Regular price
    (22,35€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Kanakis - Phyllo Dough Kroustas - 450g
    Kanakis - Phyllo Dough Kroustas - 450g
    Regular price
    5,50€  (12,22€ / kg)
    Sale price
    5,50€
    Regular price
    (12,22€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Amita Motion - 330ml
    Amita Motion - 330ml
    Regular price
    1,75€  (5,30€ / L)
    Sale price
    1,75€
    Regular price
    (5,30€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Voion - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
    Voion - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 16-07-2028
    Regular price
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Sale price
    3,50€
    Regular price
    (7,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Thalassa Spices - Greek Oregano - 50g
    Thalassa Spices - Greek Oregano - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Regular price
    3,30€  (66,00€ / kg)
    Sale price
    3,30€
    Regular price
    (66,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melissa - Ditali Pasta (Kofto) - 500g
    Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Regular price
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Sale price
    1,80€
    Regular price
    (3,60€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Halva Cocoa - 250g
    Olympos - Halva Cocoa - 250g
    Exp. date: 28-06-2027
    Regular price
    3,55€  (14,20€ / kg)
    Sale price
    3,55€
    Regular price
    (14,20€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Ion - Mini Sokofreta Chocolate Classic - pack 210g
    Ion - Mini Sokofreta Chocolate Classic - pack 210g
    Exp. date: 11-05-2027
    Regular price
    4,90€  (23,33€ / kg)
    Sale price
    4,90€
    Regular price
    (23,33€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Hotos - Manouri Cheese (P.D.O) - 150g
    Hotos - Manouri Cheese (P.D.O) - 150g
    Exp. date: 08-01-2027
    Regular price
    3,55€  (23,67€ / kg)
    Sale price
    3,55€
    Regular price
    (23,67€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Tsatsakis - Barley Rusks Rolls (Kritharokouloura) - 600g
    Tsatsakis - Barley Rusks Rolls (Kritharokouloura) - 600g
    Exp. date: 27-11-2027
    Regular price
    5,25€  (8,75€ / kg)
    Sale price
    5,25€
    Regular price
    (8,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Tsatsakis - Barley Bites w/ Olive Oil - 400g
    Tsatsakis - Barley Bites w/ Olive Oil - 400g
    Regular price
    5,25€  (13,13€ / kg)
    Sale price
    5,25€
    Regular price
    (13,13€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Farma Fotiadi - Wild Boar Sausage (Agrioxoiros) - 440g
    Farma Fotiadi - Wild Boar Sausage (Agrioxoiros) - 440g
    Regular price
    8,00€  (18,18€ / kg)
    Sale price
    8,00€
    Regular price
    (18,18€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Kalas - Salt (Classic) - 400g
    Kalas - Salt (Classic) - 400g
    Exp. date: 10-11-2026
    Regular price
    2,40€  (6,00€ / kg)
    Sale price
    2,40€
    Regular price
    (6,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Voion - Medium Beans (Fasolia) - 500g
    Voion - Medium Beans (Fasolia) - 500g
    Exp. date: 23-10-2026
    Regular price
    3,25€  (6,50€ / kg)
    Sale price
    3,25€
    Regular price
    (6,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Havelas - Handmade Greek Fillo 'Zagorisio' - 750g
    Havelas - Handmade Greek Fillo 'Zagorisio' - 750g
    Regular price
    6,50€  (8,67€ / kg)
    Sale price
    6,50€
    Regular price
    (8,67€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Epirus - Talagani Grill Cheese - 200g
    Epirus - Talagani Grill Cheese - 180g
    Regular price
    5,95€  (29,75€ / kg)
    Sale price
    5,95€
    Regular price
    (29,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Steiakakis - Cretan Graviera Cheese - 250g
    Steiakakis - Cretan Graviera Cheese - 250g
    Exp. date: 07-04-2027
    Regular price
    7,95€  (31,80€ / kg)
    Sale price
    7,95€
    Regular price
    (31,80€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • 7 Days - Mini Croissants with Cocoa Filling - 103g
    7 Days - Mini Croissants w/ Cocoa Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Regular price
    2,80€  (27,18€ / kg)
    Sale price
    2,80€
    Regular price
    (27,18€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Barba Stathis - Mixed Vegetables "Let's Cook" (Briam) - 1kg
    Barba Stathis - Mixed Vegetables
    Regular price
    7,20€  (7,20€ / kg)
    Sale price
    7,20€
    Regular price
    (7,20€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Evoiki Zimi - Country Style Pastry Sheet (Choriatiko Fillo) - 500g
    Evoiki Zimi - Country Style Pastry Sheet (Choriatiko Fillo) - 500g
    Regular price
    5,25€  (10,50€ / kg)
    Sale price
    5,25€
    Regular price
    (10,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Farina - 500g
    Giotis - Farina - 500g
    Exp. date: 30-11-2026
    Regular price
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (4,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Voion - Fava - 500g
    Voion - Fava - 500g
    Exp. date: 04-09-2027
    Regular price
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Sale price
    3,50€
    Regular price
    (7,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Bechamel Sauce - 162g
    Giotis - Bechamel Sauce - 162g
    Exp. date: 30-07-2027
    Regular price
    2,95€  (18,21€ / kg)
    Sale price
    2,95€
    Regular price
    (18,21€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Ion - Derby - 38g
    Ion - Derby - 38g
    Exp. date: 17-02-2027
    Regular price
    0,95€  (25,00€ / kg)
    Sale price
    0,95€
    Regular price
    (25,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • 7 Days - Mini Croissants with Millefeuille Flavor Filling - 103g
    7 Days - Mini Croissants w/ Millefeuille Flavor Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Regular price
    2,85€  (27,67€ / kg)
    Sale price
    2,85€
    Regular price
    (27,67€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Jumbo Snacks - Garidares - 85g
    Jumbo Snacks - Garidares - 85g
    Regular price
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Sale price
    1,90€
    Regular price
    (22,35€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melissa - Spaghetti No6 - 500g
    Melissa - Spaghetti No6 - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Regular price
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Sale price
    1,70€
    Regular price
    (3,40€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Amita - Sour Cherry Juice (Vyssino) - 1L
    Amita - Sour Cherry Juice (Vyssino) - 1L
    Exp. date: 02-02-2027
    Regular price
    2,99€  (2,99€ / kg)
    Sale price
    2,99€
    Regular price
    (2,99€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Thalassa Spices - Mountain Tea - 15g
    Thalassa Spices - Mountain Tea - 15g
    Exp. date: 30-12-2027
    Regular price
    3,45€  (230,00€ / kg)
    Sale price
    3,45€
    Regular price
    (230,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Megas Yeeros - Pork Souvlaki - 900g
    Megas Yeeros - Pork Souvlaki - 900g
    Regular price
    15,95€  (17,72€ / kg)
    Sale price
    15,95€
    Regular price
    (17,72€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Chasiotis - Carob Pitas 18cm (apo Xaroupi) - 10pcs
    Chasiotis - Carob Pitas (Xaroupaleuro) - 10pcs
    Regular price
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Sale price
    4,50€
    Regular price
    (9,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melodiko - Thyme Honey - 400g
    Melodiko - Thyme Honey - 400g
    Exp. date: 31-05-2027
    Regular price
    8,75€  (21,88€ / kg)
    Sale price
    8,75€
    Regular price
    (21,88€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melissa - Spaghettini No10 - 500g
    Melissa - Spaghettini No10 - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Regular price
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Sale price
    1,70€
    Regular price
    (3,40€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Papadopoulou - Gemista Sandwich Biscuits w/ Lemon Creme - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Lemon - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Regular price
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (10,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Pavlidis - Merenda - 360g
    Pavlidis - Merenda - 360g
    Exp. date: 07-11-2026
    Regular price
    4,75€  (13,19€ / kg)
    Sale price
    4,75€
    Regular price
    (13,19€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Psilo (semolina fine) - 500g
    Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Psilo (semolina fine) - 500g
    Exp. date: 31-07-2027
    Regular price
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (4,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Yeast / Magia stigmis / Gist - 24g (3x8g)
    Giotis - Yeast / Magia stigmis / Gist - 24g (3x8g)
    Exp. date: 25-01-2027
    Regular price
    2,00€  (833,33€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (833,33€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Papadopoulou - Gemista Sandwich Biscuits w/ Strawberry Creme - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Strawberry - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Regular price
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (10,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Mr. Croket - Zucchini croquettes (Kolokythokeftedes) - 1kg
    Mr.Croket - Zucchini croquettes (Kolokythokeftedes) - 1kg
    Regular price
    8,75€  (8,75€ / kg)
    Sale price
    8,75€
    Regular price
    (8,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Spitika Edesmata - Mousakas - 400g
    Spitika Edesmata - Mousakas - 400g
    Regular price
    7,75€  (19,38€ / kg)
    Sale price
    7,75€
    Regular price
    (19,38€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae - Roasted Red Peppers - 450g
    Zanae - Roasted Red Peppers (Florinis) - 450g
    Exp. date: 14-10-2029
    Regular price
    3,99€  (8,87€ / kg)
    Sale price
    3,99€
    Regular price
    (8,87€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Papadopoulou - Rye Rusks (Fryganies Sikalis) - 160g
    Papadopoulou - Rye Rusks (Fryganies Sikalis) - 160g
    Exp. date: 30-06-2027
    Regular price
    0,90€  (5,63€ / kg)
    Sale price
    0,90€
    Regular price
    (5,63€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Molto - Croissant Hazelnut Praline - 98g
    Molto - Croissant Hazelnut Praline - 80g
    Exp. date: 04-11-2026
    Regular price
    2,00€  (25,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (25,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - All Purpose Flour - 1kg
    Giotis - All Purpose Flour - 1kg
    Exp. date: 30-11-2026
    Regular price
    2,75€  (2,75€ / kg)
    Sale price
    2,75€
    Regular price
    (2,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (semolina thick) - 500g
    Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (semolina thick) - 500g
    Exp. date: 31-12-2027
    Regular price
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (4,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giannioti - Bougatsa Minced meat (Kimas) - 450g
    Giannioti - Bougatsa Minced meat (Kimas) - 460g
    Regular price
    6,20€  (13,78€ / kg)
    Sale price
    6,20€
    Regular price
    (13,78€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Baking Powder - 60g (3x20g)
    Giotis - Baking Powder - 60g (3x20g)
    Exp. date: 30-04-2027
    Regular price
    0,95€  (15,83€ / kg)
    Sale price
    0,95€
    Regular price
    (15,83€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Sellas - Maraska Extra Virgin Olive Oil - 1L
    Regular price
    16,49€  (16,49€ / kg)
    Sale price
    16,49€
    Regular price
    (16,49€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Voion - Long Grain Rice (Nichaki) - 500g
    Voion - Long Grain Rice (Nichaki) - 500g
    Exp. date: 11-11-2026
    Regular price
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (4,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Papadopoulou - Cream Crackers Wheat (Sitou) - 140g
    Papadopoulou - Cream Crackers Wheat (Sitou) - 140g
    Exp. date: 28-10-2026
    Regular price
    2,70€  (19,29€ / kg)
    Sale price
    2,70€
    Regular price
    (19,29€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Papadopoulou - Cream Crackers Wholegrain (Olikis) - 175g
    Papadopoulou - Cream Crackers Wholegrain (Olikis) - 175g
    Exp. date: 31-04-2027
    Regular price
    3,25€  (18,57€ / kg)
    Sale price
    3,25€
    Regular price
    (18,57€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Viosal - Russian Salad (Rossiki)- 200g
    Viosal - Russian (Rossiki) Salad - 200g
    Regular price
    2,80€  (14,00€ / kg)
    Sale price
    2,80€
    Regular price
    (14,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Domaine Costa Lazaridi - Botanico 1 Year Aged Balsamic Vinegar - 250ml
    Domaine Costa Lazaridi - 1 Year Aged Botanico Balsamic - 250ml
    Exp. date: 30-12-2028
    Regular price
    3,50€  (14,00€ / L)
    Sale price
    3,50€
    Regular price
    (14,00€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Jelly Strawberry (Zele) - 200g
    Giotis - Jelly Strawberry (Zele) - 200g
    Exp. date: 30-01-2028
    Regular price
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Sale price
    2,65€
    Regular price
    (13,25€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Hotos - Feta Cheese P.D.O. - 200g
    Hotos - Feta Cheese P.D.O. - 200g
    Regular price
    4,35€  (21,75€ / kg)
    Sale price
    4,35€
    Regular price
    (21,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Lacta - Milk Chocolate - 85g
    Lacta - Milk Chocolate - 100g
    Exp. date: 02-03-2027
    Regular price
    3,25€  (38,24€ / kg)
    Sale price
    3,25€
    Regular price
    (38,24€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos -Tahini Whole Grain - 300g
    Olympos -Tahini Whole Grain - 300g
    Exp. date: 29-03-2027
    Regular price
    3,60€  (12,00€ / kg)
    Sale price
    3,60€
    Regular price
    (12,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Pavlidis - Merenda - 570g
    Pavlidis - Merenda - 570g
    Regular price
    7,25€  (12,72€ / kg)
    Sale price
    7,25€
    Regular price
    (12,72€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Manna - All-Purpose Flour - 1kg
    Manna - All-Purpose Flour - 1kg
    Regular price
    2,75€  (2,75€ / kg)
    Sale price
    2,75€
    Regular price
    (2,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae - Vine Leaves in Brine - 430g
    Zanae - Vine Leaves in Brine - 430g
    Exp. date: 18-03-2029
    Regular price
    4,95€  (11,51€ / kg)
    Sale price
    4,95€
    Regular price
    (11,51€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Evoiki Zimi - Fillo Sfoliatas (Puff Pastry) - 700g
    Evoiki Zimi - Fillo Sfoliatas (Puff Pastry) - 700g
    Regular price
    6,75€  (9,64€ / kg)
    Sale price
    6,75€
    Regular price
    (9,64€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae - Crushed Peeled Tomatoes (Concasse) - 400g
    Zanae - Crushed Peeled Tomatoes (Concasse) - 400g
    Exp. date: 31-12-2027
    Regular price
    1,90€  (4,75€ / kg)
    Sale price
    1,90€
    Regular price
    (4,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Viosal - Mustard - 530g
    Viosal - Mustard - 530g
    Regular price
    3,85€  (7,26€ / kg)
    Sale price
    3,85€
    Regular price
    (7,26€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Tuboflo - Drainpipe unclogging powder (cold water) - 60g
    Tuboflo - Drainpipe unclogging powder (cold water) - 60g
    Regular price
    1,29€  (21,50€ / kg)
    Sale price
    1,29€
    Regular price
    (21,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Barba Stathis - Okra "Let's Cook" (Mpamies Laderes)- 1kg
    Barba Stathis - Okra
    Regular price
    9,25€  (9,25€ / kg)
    Sale price
    9,25€
    Regular price
    (9,25€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Tahini Orange - 300g
    Olympos - Tahini Orange - 300g
    Exp. date: 28-09-2027
    Regular price
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Sale price
    4,25€
    Regular price
    (14,17€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae - Radikia (Chicory) - 280g
    Zanae - Radikia (Chicory) - 280g
    Exp. date: 08-11-2027
    Regular price
    3,85€  (13,75€ / kg)
    Sale price
    3,85€
    Regular price
    (13,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Papadopoulou - Gemista Sandwich Biscuits w/ Banana Cream - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Banana - 200g
    Exp. date: 27-02-2027
    Regular price
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (10,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Thalassa Spices - Thyme - 50g
    Thalassa Spices - Thyme - 50g
    Exp. date: 31-12-2026
    Regular price
    3,40€  (68,00€ / kg)
    Sale price
    3,40€
    Regular price
    (68,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Thalassa Spices - Bay Leaves in a Jar (Fylla Dafnis) - 18g
    Thalassa Spices - Bay Leaves in a Jar (Fylla Dafnis) - 18g
    Exp. date: 30-12-2027
    Regular price
    3,30€  (220,00€ / kg)
    Sale price
    3,30€
    Regular price
    (220,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Chion - Salt Fine - 400g
    Chion - Salt Fine - 400g
    Regular price
    1,95€  (4,88€ / kg)
    Sale price
    1,95€
    Regular price
    (4,88€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Halva Vanilla - 250g
    Olympos - Halva Vanilla - 250g
    Exp. date: 28-12-2027
    Regular price
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Sale price
    3,45€
    Regular price
    (13,80€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Manna - Golden Flour - 1kg
    Manna - Golden Flour - 1kg
    Regular price
    3,00€  (3,00€ / kg)
    Sale price
    3,00€
    Regular price
    (3,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
    Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
    Exp. date: 28-05-2028
    Regular price
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Sale price
    1,70€
    Regular price
    (3,40€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Corn Flour - 200g
    Giotis - Corn Flour - 200g
    Exp. date: 30-10-2026
    Regular price
    1,60€  (8,00€ / kg)
    Sale price
    1,60€
    Regular price
    (8,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Galaxy - Balsamic Cream Classic - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream Classic - 250ml
    Exp. date: 03-02-2028
    Regular price
    2,95€  (11,80€ / L)
    Sale price
    2,95€
    Regular price
    (11,80€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Fino - Lemon Dressing - 350ml
    Fino - Lemon Dressing - 350ml
    Regular price
    0,90€  (2,57€ / L)
    Sale price
    0,90€
    Regular price
    (2,57€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Cacao Powder - 125g
    Giotis - Cacao Powder - 125g
    Exp. date: 30-03-2028
    Regular price
    4,50€  (36,00€ / kg)
    Sale price
    4,50€
    Regular price
    (36,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Megas Yeeros - Meatless Gyros - 330g
    Megas Yeeros - Meatless Gyros - 330g
    Regular price
    8,25€  (25,00€ / kg)
    Sale price
    8,25€
    Regular price
    (25,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Chasiotis - Pita Bread 16cm - 10pcs
    Chasiotis - Pita Bread 18cm - 10pcs
    Regular price
    3,95€  (3,95€ / kg)
    Sale price
    3,95€
    Regular price
    (3,95€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Spitika Edesmata - Tomatoes and Peppers Stuffed with Rice (Gemista) - 400g
    Spitika Edesmata - Tomatoes and Peppers Stuffed with Rice (Gemista) - 400g
    Regular price
    7,00€  (17,50€ / kg)
    Sale price
    7,00€
    Regular price
    (17,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Sour Cherry (Vyssino) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Sour Cherry (Vyssino) - 250g
    Exp. date: 04-03-2027
    Regular price
    5,10€  (20,40€ / kg)
    Sale price
    5,10€
    Regular price
    (20,40€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Havelas - Kataifi Pastry Sheet - 500g
    Havelas - Kataifi Pastry Sheet - 500g
    Regular price
    6,00€  (12,00€ / kg)
    Sale price
    6,00€
    Regular price
    (12,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Jelly Cherry (Zele) - 200g
    Giotis - Jelly Cherry (Zele) - 200g
    Regular price
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Sale price
    2,65€
    Regular price
    (13,25€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Spitika Edesmata - Mousakas Vegeterian - 400g
    Spitika Edesmata - Mousakas Vegeterian - 400g
    Regular price
    6,95€  (17,38€ / kg)
    Sale price
    6,95€
    Regular price
    (17,38€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Voion - Basmati Rice - 500g
    Voion - Basmati Rice - 500g
    Exp. date: 08-09-2027
    Regular price
    3,00€  (6,00€ / kg)
    Sale price
    3,00€
    Regular price
    (6,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Loukoumades Mix - 225g
    Giotis - Loukoumades Mix - 225g
    Exp. date: 30-07-2027
    Regular price
    2,65€  (11,78€ / kg)
    Sale price
    2,65€
    Regular price
    (11,78€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Fig (Syko) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Fig (Syko) - 250g
    Exp. date: 22-04-2028
    Regular price
    4,50€  (18,00€ / kg)
    Sale price
    4,50€
    Regular price
    (18,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Agrozimi - Hilopitaki - 500g
    Exp. date: 21-10-2028
    Regular price
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Sale price
    4,55€
    Regular price
    (9,10€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Thalassa Spices - Machleb Grated (Maxlepi) - 5g
    Thalassa Spices - Machleb Grated (Maxlepi) - 5g
    Exp. date: 30-12-2027
    Regular price
    2,35€  (470,00€ / kg)
    Sale price
    2,35€
    Regular price
    (470,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Cherry (Kerasi) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Cherry (Kerasi) - 250g
    Exp. date: 24-01-2028
    Regular price
    4,50€  (18,00€ / kg)
    Sale price
    4,50€
    Regular price
    (18,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Domaine Costa Lazaridi - Botanico White Balsamic Vinegar - 250ml
    Domaine Costa Lazaridi - Botanico Balsamic White - 250ml
    Exp. date: 30-06-2030
    Regular price
    3,75€  (15,00€ / L)
    Sale price
    3,75€
    Regular price
    (15,00€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Galaxy - Balsamic Cream with Fig (Syko) - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream with Fig (Syko) - 250ml
    Exp. date: 29-11-2026
    Regular price
    3,20€  (12,80€ / L)
    Sale price
    3,20€
    Regular price
    (12,80€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae - Tomato Paste - 200g
    Zanae - Tomato Paste - 200g
    Regular price
    1,75€  (8,75€ / kg)
    Sale price
    1,75€
    Regular price
    (8,75€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • 7 Days - Bake Rolls Salt - 150g
    Exp. date: 21-01-2027
    Regular price
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Sale price
    2,70€
    Regular price
    (18,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Sellas - Extra Virgin Olive Oil Dorica - 500ml
    Sellas - Extra Virgin Olive Oil Dorica - 500ml
    Regular price
    9,50€  (19,00€ / L)
    Sale price
    9,50€
    Regular price
    (19,00€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Thalassa Spices - Spearmint (Diosmos) - 50g
    Thalassa Spices - Spearmint (Diosmos) - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Regular price
    3,55€  (71,00€ / kg)
    Sale price
    3,55€
    Regular price
    (71,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • 7 Days - Bake Rolls Garlic - 150g
    Regular price
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Sale price
    2,70€
    Regular price
    (18,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melissa - Penne Rigate - 500g
    Melissa - Penne Rigate - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Regular price
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Sale price
    2,00€
    Regular price
    (4,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Agrozimi - Hilopites - 500g
    Exp. date: 26-03-2027
    Regular price
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Sale price
    4,55€
    Regular price
    (9,10€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Omega - Chickpeas Special (Revythia Xondra) - 500g
    Omega - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 31-01-2027
    Regular price
    3,00€  (6,00€ / kg)
    Sale price
    3,00€
    Regular price
    (6,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae - Cabbage Leaves Stuffed Rice & Meat (Laxanodolmades) - 280g
    Zanae - Cabbage Leaves Stuffed Rice & Meat (Laxanodolmades) - 280g
    Exp. date: 08-03-2027
    Regular price
    6,40€  (22,86€ / kg)
    Sale price
    6,40€
    Regular price
    (22,86€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae - Golden Peppers - 300g
    Zanae - Golden Peppers
    Exp. date: 11-11-2028
    Regular price
    3,35€  (10,15€ / kg)
    Sale price
    3,35€
    Regular price
    (10,15€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Mr. Crocket - Cheese Balls with 4 Cheeses (Tyrokroketes) - 1kg
    Mr.Crocket - Cheese Balls with 4 Cheeses (Tyrokroketes) - 1kg
    Regular price
    11,50€  (11,50€ / kg)
    Sale price
    11,50€
    Regular price
    (11,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Galaxy - Balsamic Cream with Pomegranate - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream with Pomegranate - 250ml
    Regular price
    3,25€  (13,00€ / L)
    Sale price
    3,25€
    Regular price
    (13,00€ / L)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Bergamot (Pergamonto) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Bergamot (Pergamonto) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Regular price
    4,75€  (19,00€ / kg)
    Sale price
    4,75€
    Regular price
    (19,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
    Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
    Exp. date: 28-01-2028
    Regular price
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Sale price
    1,70€
    Regular price
    (3,40€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Olympos - Peanut Butter - 200g
    Olympos - Peanut Butter - 200g
    Exp. date: 08-12-2026
    Regular price
    2,90€  (14,50€ / kg)
    Sale price
    2,90€
    Regular price
    (14,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
    Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
    Regular price
    4,10€  (14,64€ / kg)
    Sale price
    4,10€
    Regular price
    (14,64€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Loumidis - Decaffeinated Greek Coffee - 143g
    Loumidis - Decaffeinated Greek Coffee - 143g
    Regular price
    4,95€  (34,62€ / kg)
    Sale price
    4,95€
    Regular price
    (34,62€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Tis Giagias - Hilopites - 500g
    Tis Giagias - Hilopites - 500g
    Exp. date: 04-08-2027
    Regular price
    3,25€  (6,50€ / kg)
    Sale price
    3,25€
    Regular price
    (6,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Quince (Kydwni) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Quince (Kydwni) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Regular price
    5,10€  (20,40€ / kg)
    Sale price
    5,10€
    Regular price
    (20,40€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Giotis - Jelly Berries (Zele) - 200g
    Giotis - Jelly Berries (Zele) - 200g
    Regular price
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Sale price
    2,65€
    Regular price
    (13,25€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Thalassa Spices - Rosemary - 60g
    Thalassa Spices - Rosemary - 60g
    Exp. date: 30-12-2027
    Regular price
    3,75€  (62,50€ / kg)
    Sale price
    3,75€
    Regular price
    (62,50€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
  • Agrozimi - Petoura - 500g
    Agrozimi - Petoura - 500g
    Exp. date: 23-09-2027
    Regular price
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Sale price
    4,50€
    Regular price
    (9,00€ / kg)
    Unit price
    per 
    Out of Stock
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Welcome to Bakaliko, your one-stop online shop for premium Greek products at unbeatable prices! We are proud to offer a diverse range of authentic and delicious Greek products, sourced from trusted suppliers across Greece.

At Bakaliko, we believe that everyone should be able to enjoy the tastes of Greece, which is why we offer frequent promotions and discounts on our products. Our offers are updated every few days, so you can always find something new and exciting to try.

Whether you're looking for traditional Greek olive oil, artisanal cheeses, fragrant herbs and spices, or mouth-watering sweets and pastries, our selection of products has got you covered. And with our ongoing promotions and discounts, you can enjoy these products at even more affordable prices.

So why wait? Browse our website today to discover our latest promotions and discounts, and experience the flavors of Greece like never before. Shop now at Bakaliko!