Collectie: Antipasti
-
Zanae - Wijnbladeren gevuld met rijst (Dolmadakia) - 200g
Exp. date: 21-01-2029- Normale prijs
- 2,95€  (14,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,75€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Geroosterde Rode Paprika's - 450g
Exp. date: 14-10-2029- Normale prijs
- 3,99€  (8,87€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,99€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,87€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Wijnbladeren in Pekel - 430g
Exp. date: 18-03-2029- Normale prijs
- 4,95€  (11,51€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,51€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Radikia (Cichorei) - 280g
Exp. date: 08-11-2027- Normale prijs
- 3,85€  (13,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,75€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Koolbladeren gevuld met rijst & vlees (Laxanodolmades) - 280g
Exp. date: 08-03-2027- Normale prijs
- 6,40€  (22,86€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(22,86€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Gouden Peper - 300g
Exp. date: 11-11-2028- Normale prijs
- 3,35€  (10,15€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,15€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
- Normale prijs
- 4,10€  (14,64€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,64€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Tomaten & Paprika Gevuld Met Rijst (Gemista) - 280g
Exp. date: 02-07-2028- Normale prijs
- 4,45€  (15,89€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(15,89€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Aubergines Imam (Melitzanes) - 280g
Exp. date: 16-10-2028- Normale prijs
- 3,50€  (12,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,50€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Sperziebonen - 280g
Exp. date: 09-01-2028- Normale prijs
- 3,50€  (12,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,50€ / kg)Uitverkocht
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Hete, gepekelde en rood geroosterde (Florinis) pepers zijn opgenomen in deze collectie, maar ook een grote verscheidenheid aan kant-en-klare traditionele Griekse maaltijden, zoals kikkererwten, reuzen- en verse bonen, imam en, last but not least, gemista en dolmadakia. Je kunt nu gemakkelijk de Griekse keuken naar je huis brengen.
Producten kunnen bij Bakaliko tegen concurrerende prijzen worden gekocht en de producten kunnen door heel Nederland worden geleverd (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). In onze Griekse voedselwinkel hebben we een grote selectie van Grieks eten. Onze vloot van gekoelde vrachtwagens en onze vertrouwde partners leveren beide Griekse producten aan onze klanten. Onze missie is om de beste Griekse producten op de markt te leveren, met de beste klantenservice.
Meteen naar de content