Collectie: Peulvruchten & Rijst

  • Voion - Kikkererwten (Revythia Xondra) - 500g
    Voion - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 16-07-2028
    Normale prijs
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (7,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Voion - Medium Bonen (Fasolia) - 500g
    Voion - Medium Beans (Fasolia) - 500g
    Exp. date: 23-10-2026
    Normale prijs
    3,25€  (6,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (6,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Voion - Fava - 500g
    Voion - Fava - 500g
    Exp. date: 04-09-2027
    Normale prijs
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (7,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Voion - Langkorrelrijst (Nichaki) - 500g
    Voion - Long Grain Rice (Nichaki) - 500g
    Exp. date: 11-11-2026
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Voion - Basmati Rijst - 500g
    Voion - Basmati Rice - 500g
    Exp. date: 08-09-2027
    Normale prijs
    3,00€  (6,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (6,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Omega - Kikkererwten (Revythia Xondra) - 500g
    Omega - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 31-01-2027
    Normale prijs
    3,00€  (6,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (6,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Omega - Langkorrelrijst (Nichaki) - 500g
    Omega - Long Grain Rice (Nichaki) - 500g
    Exp. date: 20-09-2027
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Omega - Kikkererwten Klassiek - 500g
    Omega - Chickpeas Classic (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 31-01-2027
    Normale prijs
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (7,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Veel soorten rijst en peulvruchten worden verkocht in elke Griekse supermarkt en allemaal zijn ze essentieel in elk Grieks huishouden. Verkrijg de basis ingrediënten van gemista, kook je eigen heerlijke reuzenbonen, herinner je de linzen (fakes) van je grootmoeder en geniet van je zelfgemaakte fava, precies zoals je het bestelde in een Griekse taverna.


Producten kunnen tegen concurrerende prijzen bij Bakaliko worden gekocht, en de producten kunnen door heel Nederland worden geleverd (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). In onze Griekse voedselwinkel hebben we een grote selectie van Grieks voedsel. Onze vloot van gekoelde vrachtwagens en onze vertrouwde partners leveren beide Griekse producten aan onze klanten. Onze missie is om de beste Griekse producten op de markt te leveren, met de beste klantenservice.