Collectie: Honing & Spreads

  • Melodiko - Honing - 450g
    Melodiko - Honey - 450g
    Exp. date: 28-02-2027
    Normale prijs
    8,50€  (18,89€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,50€
    Normale prijs
    (18,89€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melodiko - Tijmhoning - 400g
    Melodiko - Thyme Honey - 400g
    Exp. date: 31-05-2027
    Normale prijs
    8,75€  (21,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,75€
    Normale prijs
    (21,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Pavlidis - Merenda - 360g
    Pavlidis - Merenda - 360g
    Exp. date: 07-11-2026
    Normale prijs
    4,75€  (13,19€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,75€
    Normale prijs
    (13,19€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Pavlidis - Merenda - 570g
    Pavlidis - Merenda - 570g
    Normale prijs
    7,25€  (12,72€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,25€
    Normale prijs
    (12,72€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Pindakaas - 200g
    Olympos - Peanut Butter - 200g
    Exp. date: 08-12-2026
    Normale prijs
    2,90€  (14,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,90€
    Normale prijs
    (14,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Superspread Pindakaas (Glad) -350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Smooth) -350g
    Exp. date: 06-04-2027
    Normale prijs
    4,05€  (11,57€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,05€
    Normale prijs
    (11,57€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Superspread Pindakaas (Crunchy) -350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Crunchy) -350g
    Exp. date: 11-04-2027
    Normale prijs
    3,00€  (8,57€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (8,57€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Exp. date: 09-11-2026
    Normale prijs
    4,25€  (21,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,25€
    Normale prijs
    (21,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Filia Crete - Thyme Pine Honey - 500g
    Filia Crete - Thyme Pine Honey - 500g
    Normale prijs
    13,50€  (27,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    13,50€
    Normale prijs
    (27,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Dit is een verzameling van honing en spreads die in Griekenland vaak als ontbijt of als dessert worden gebruikt. Sommige daarvan, zoals jam van verschillende smaken, kunnen aan yoghurt worden toegevoegd om wat extra zoetheid en smaak te geven. U kunt Merenda, Nucrema, Notenboters en andere voedzame en heerlijke zoete spreads kopen.

Bij Bakaliko kunnen producten tegen concurrerende prijzen worden gekocht en kunnen de producten door heel Nederland worden geleverd (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). In onze Griekse winkel, die een breed scala aan Griekse voedingsmiddelen aanbiedt, kunt u een verscheidenheid aan traditionele Griekse voedingsmiddelen vinden. We leveren Griekse producten aan onze klanten zowel via ons eigen wagenpark van gekoelde vrachtwagens als via onze vertrouwde partners. Met de beste klantenservice en de beste Griekse producten op de markt, is onze missie om u de beste beschikbare Griekse producten te bieden.