Collectie: Zoute Snacks

  • Jumbo Snacks - Vrykoles - 85g
    Jumbo Snacks - Vrykoles - 85g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,90€
    Normale prijs
    (22,35€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Jumbo Snacks - Garidares - 85g
    Jumbo Snacks - Garidares - 85g
    Normale prijs
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,90€
    Normale prijs
    (22,35€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • 7 Dagen - Bake Rolls Zout - 150g
    Exp. date: 21-01-2027
    Normale prijs
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,70€
    Normale prijs
    (18,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • 7 Dagen - Bake Rolls Knoflook - 150g
    Normale prijs
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,70€
    Normale prijs
    (18,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Enkele zoute snacks die zowel kinderen als volwassenen lekker vinden! Oregano en gezouten chips, Bake Rolls in verschillende smaken, en enkele snacks met namen die sterk verbonden zijn met de kindertijd in Griekenland: Pacotinia, Foudounia en Vrikoles, nu verkrijgbaar in een Griekse supermarkt in Nederland. Geniet met je internationale vrienden en help hen nieuwe lekkernijen te ontdekken!

Je kunt al je favoriete Griekse producten kopen bij Bakaliko tegen fantastische prijzen en ze laten bezorgen in de grootste Nederlandse steden (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle enz.). Onze online winkel biedt honderden hoogwaardige Griekse voedingsmiddelen. Naast ons eigen wagenpark van gekoelde Bakaliko-vrachtwagens werken we samen met andere vertrouwde partners om Griekse producten te leveren. Ons doel is om premium klantenservice en de beste Griekse producten te bieden.