Collectie: Verzorging

  • Everyday Sensitive Cotton - Maxi Nacht - 10 stuks
    Everyday Sensitive Cotton - Maxi Night - 10pcs
    Normale prijs
    2,65€
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Everyday Sensitive Cotton - Normaal - 10 stuks
    Everyday Sensitive Cotton - Normal - 10pcs
    Normale prijs
    3,10€
    Aanbiedingsprijs
    3,10€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • AIM - Tandpasta Familie Bescherming Wit - 75ml
    AIM - Toothpaste Family Protection White - 75ml
    Normale prijs
    2,25€  (30,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    2,25€
    Normale prijs
    (30,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Everyday Hyperdry - Maxi Nacht - 10 stuks
    Everyday Hyperdry - Maxi Night - 10pcs
    Normale prijs
    3,10€
    Aanbiedingsprijs
    3,10€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Liposan Kers - 4,8g
    Liposan Cherry
    Normale prijs
    2,50€  (62,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,50€
    Normale prijs
    (62,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
    Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
    Normale prijs
    5,10€  (6,80€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    5,10€
    Normale prijs
    (6,80€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Liposan Origineel
    Liposan Original
    Normale prijs
    2,50€
    Aanbiedingsprijs
    2,50€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Spira - Groene Anti-muggen Lichaamspray - 100ml
    Spira - Green Anti-mosquito Body Spray - 100ml
    Normale prijs
    3,50€  (35,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (35,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Syoss - Kleuren Shampoo - 750ml
    Syoss - Color Shampoo - 750ml
    Normale prijs
    5,10€  (6,80€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    5,10€
    Normale prijs
    (6,80€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Everyday - Hyperdry / Super - 10st
    Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
    Normale prijs
    2,65€
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Everyday - Hyperdry / Normal - 10st
    Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
    Normale prijs
    2,65€
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Producten kunnen bij Bakaliko tegen concurrerende prijzen worden gekocht, en de producten kunnen door heel Nederland worden geleverd (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). In onze Griekse voedselwinkel hebben we een grote selectie van Grieks eten. Onze vloot van gekoelde vrachtwagens en onze vertrouwde partners leveren beide Griekse producten aan onze klanten. Onze missie is om de beste Griekse producten op de markt te bieden, met de beste klantenservice.