Collectie: Koffie & Thee
-
Loumidis Papagalos - Traditionele Griekse Koffie - 194g
Exp. date: 30-09-2027- Normale prijs
- 4,90€  (25,26€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,26€ / kg)Uitverkocht -
Loumidis Papagalos - Traditionele Griekse Koffie - 96g
Exp. date: 28-09-2027- Normale prijs
- 2,45€  (25,52€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,52€ / kg)Uitverkocht -
Nescafe - Instant Koffie Classic - 200g
Exp. date: 30-01-2028- Normale prijs
- 11,25€  (56,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 11,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(56,25€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Specerijen - Bergthee - 15g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 3,45€  (230,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(230,00€ / kg)Uitverkocht -
Loumidis - Cafeïnevrije Griekse Koffie - 143g
- Normale prijs
- 4,95€  (34,62€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(34,62€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Kruiden - Salie - 50g
Exp. date: 30-12-2026- Normale prijs
- 3,40€  (68,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(68,00€ / kg)Uitverkocht -
Nescafe - Instant Koffie Classic - 100g
Exp. date: 31-01-2028- Normale prijs
- 7,00€  (70,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(70,00€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Gearomatiseerde Filterkoffie Karamel - 250g
Exp. date: 19-11-2027- Normale prijs
- 8,95€  (35,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(35,80€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Gearomatiseerde Filterkoffie Vanille - 250g
Exp. date: 15-10-2027- Normale prijs
- 8,95€  (35,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(35,80€ / kg)Uitverkocht -
Nescafe - Cafeïnevrije Instantkoffie - 100g
- Normale prijs
- 7,00€  (70,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(70,00€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Intenso Capsules - 10x5,6g
Exp. date: 17-10-2026- Normale prijs
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,84€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Forte Lungo Capsules - 10x5,6g
Exp. date: 18-10-2026- Normale prijs
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,84€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Koffie Aroma (Gemalen) - 250g
- Normale prijs
- 7,95€  (31,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(31,80€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Notte Capsules - 10x5,6g
Exp. date: 18-12-2026- Normale prijs
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,84€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Koffie Decaf (Gemalen) - 250g
- Normale prijs
- 9,75€  (39,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(39,00€ / kg)Uitverkocht
Shop Online Greek Products in the Netherlands
In deze collectie vind je de klassieke Griekse koffieblends, kies tussen de traditionele, donkere of cafeïnevrije variant. Verder zijn er filterkoffies met vele aromatische varianten van het beroemde Loumidis-bedrijf, evenals kruidentheeën met verschillende samenstellingen. Je kunt ook de beroemde Griekse "briki" aanschaffen, het essentiële gereedschap om je Griekse koffie te bereiden.
De producten van Bakaliko zijn beschikbaar tegen concurrerende prijzen, en de producten worden geleverd door heel Nederland (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.) evenals naar overzeese bestemmingen. Je vindt een brede selectie van traditionele Griekse voeding in onze online Griekse voedselwinkel, die een brede selectie van Griekse voedingsmiddelen biedt. De Bakaliko Groep exploiteert zowel zijn eigen vloot van gekoelde vrachtwagens als werkt samen met verschillende vertrouwde partners om Griekse producten aan onze klanten te leveren. Het is onze missie om je de beste kwaliteit Griekse producten te bieden die vandaag de dag op de markt beschikbaar zijn, samen met de beste klantenservice.
Meteen naar de content