Collectie: Zuivel

  • Hotos - Anthotyro Kaas - 420g
    Hotos - Anthotyro Cheese - 470g
    Normale prijs
    6,80€  (16,19€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,80€
    Normale prijs
    (16,19€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Bafas - Graviera uit Epirus - 300g
    Bafas - Graviera from Epirus - 300g
    Normale prijs
    7,95€  (26,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,95€
    Normale prijs
    (26,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Hotos - Manouri Kaas (P.D.O) - 150g
    Hotos - Manouri Cheese (P.D.O) - 150g
    Exp. date: 08-01-2027
    Normale prijs
    3,55€  (23,67€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,55€
    Normale prijs
    (23,67€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Epirus - Talagani Grillkaas - 200g
    Epirus - Talagani Grill Cheese - 180g
    Normale prijs
    5,95€  (29,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,95€
    Normale prijs
    (29,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Steiakakis - Cretaanse Graviera Kaas - 250g
    Steiakakis - Cretan Graviera Cheese - 250g
    Exp. date: 07-04-2027
    Normale prijs
    7,95€  (31,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,95€
    Normale prijs
    (31,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Hotos - Feta Kaas P.D.O. - 200g
    Hotos - Feta Cheese P.D.O. - 200g
    Normale prijs
    4,35€  (21,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,35€
    Normale prijs
    (21,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
    Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
    Normale prijs
    4,45€  (19,78€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,45€
    Normale prijs
    (19,78€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

In deze collectie vind je heerlijke traditionele kaasproducten uit Griekenland. Talagani, manouri, graviera en kefalotiri zijn slechts vier van de vele Griekse kaasvariëteiten die beschikbaar zijn in de online winkel van Bakaliko en de supermarkt van Bakaliko. Uiteraard mocht feta niet ontbreken op de lijst! Bovendien kun je enkele andere zuivelproducten verkrijgen die populair zijn op de Griekse markt, zoals gecondenseerde melk voor volwassenen of kinderen, evenals babycrèmes voor de eerste voedingsstappen van je kind.

De producten van Bakaliko zijn beschikbaar tegen concurrerende prijzen en worden geleverd door heel Nederland (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.) en naar overzeese bestemmingen. Je kunt een brede selectie van traditioneel Grieks voedsel vinden in onze online Griekse voedselwinkel, die een ruime keuze aan Griekse voedingsmiddelen biedt. De Bakaliko Groep exploiteert zowel haar eigen vloot van gekoelde vrachtwagens als werkt samen met verschillende vertrouwde partners om Griekse producten aan onze klanten te leveren. Het is onze missie om je de beste kwaliteit Griekse producten te bieden die vandaag de dag op de markt beschikbaar zijn, samen met de beste klantenservice.