Collectie: Kruiden & Specerijen

  • Thalassa Spices - Griekse Oregano - 50g
    Thalassa Spices - Greek Oregano - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    3,30€  (66,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,30€
    Normale prijs
    (66,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kalas - Zout (Klassiek) - 400g
    Kalas - Salt (Classic) - 400g
    Exp. date: 10-11-2026
    Normale prijs
    2,40€  (6,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,40€
    Normale prijs
    (6,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Kruiden - Tijm - 50g
    Thalassa Spices - Thyme - 50g
    Exp. date: 31-12-2026
    Normale prijs
    3,40€  (68,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,40€
    Normale prijs
    (68,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Laurierblaadjes in een pot (Fylla Dafnis) - 18g
    Thalassa Spices - Bay Leaves in a Jar (Fylla Dafnis) - 18g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    3,30€  (220,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,30€
    Normale prijs
    (220,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Chion - Zout Fijn - 400g
    Chion - Salt Fine - 400g
    Normale prijs
    1,95€  (4,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,95€
    Normale prijs
    (4,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Pepermunt (Diosmos) - 50g
    Thalassa Spices - Spearmint (Diosmos) - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    3,55€  (71,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,55€
    Normale prijs
    (71,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Kruiden - Rozemarijn - 60g
    Thalassa Spices - Rosemary - 60g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    3,75€  (62,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,75€
    Normale prijs
    (62,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Piment Heel (Mpaxari) - 30g
    Thalassa Spices - Piment Whole (Mpaxari) - 30g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,80€  (93,33€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,80€
    Normale prijs
    (93,33€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Knorr - Extra Smaak van Groenten - 147g
    Knorr - Extra Flavor of Vegetables - 147g
    Exp. date: 31-05-2027
    Normale prijs
    4,00€  (27,21€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (27,21€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Varkenskruiden - 60g
    Thalassa Spices - Pork Seasoning - 60g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,59€  (43,17€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,59€
    Normale prijs
    (43,17€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Feta Kaas Kruiden - 40g
    Thalassa Spices - Feta Cheese Seasoning - 40g
    Normale prijs
    2,55€  (63,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,55€
    Normale prijs
    (63,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Kruidnagel Heel (Garyfallo) - 30g
    Thalassa Spices - Clove Whole (Garyfallo) - 30g
    Normale prijs
    3,00€  (100,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (100,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Knorr - Extra Smaak van Kip - 88g
    Knorr - Extra Flavor of Chicken - 88g
    Normale prijs
    4,00€  (45,45€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (45,45€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Stoofvlees Kruiden - 60g
    Thalassa Spices - Beef Stew Seasoning - 60g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,55€  (42,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,55€
    Normale prijs
    (42,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Vis & Zeevruchten Kruiden - 50g
    Thalassa Spices - Fish & Seafood Seasoning - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,55€  (51,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,55€
    Normale prijs
    (51,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kagia - Kruidnagel Heel (Garyfallo) - 10g
    Kagia - Clove Whole (Garyfallo) - 10g
    Exp. date: 31-12-2031
    Normale prijs
    1,50€  (150,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,50€
    Normale prijs
    (150,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Pittige Kruidenmix - 50g
    Thalassa Spices - Spicy Seasoning - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,59€  (51,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,59€
    Normale prijs
    (51,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Knorr - Extra Smaak van Rundvlees - 132g
    Knorr - Extra Flavor of Beef - 132g
    Exp. date: 31-12-2026
    Normale prijs
    4,00€  (30,30€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (30,30€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sto Chorafi - Sage (Faskomilo) - 25g
    Normale prijs
    3,95€  (158,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,95€
    Normale prijs
    (158,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sto Chorafi - Echinacea - 25g
    Normale prijs
    3,95€  (158,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,95€
    Normale prijs
    (158,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Land's Treasure - Fine Salt - 500g
    Land's Treasure - Fine Salt - 500g
    Exp. date: 21-03-2028
    Normale prijs
    2,50€  (5,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,50€
    Normale prijs
    (5,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sto Chorafi - Tarragon (Estragkon) - 40g
    Normale prijs
    3,95€  (98,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,95€
    Normale prijs
    (98,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Griekse keuken staat bekend om zijn kenmerkende en intense aroma's. Dit komt door de talrijke kruiden en specerijen die in bijna elke maaltijd worden gebruikt. In onze Griekse supermarkt kunt u alle basis specerijen verkrijgen, zoals zout en peper, maar zelfs de meest complexe die moeilijk te vinden zijn, zoals Griekse mastiha en saffraan, machleb. Onze online winkel biedt ook mengsels aan die kunnen worden gebruikt als kruiden in Griekse recepten.


Bakaliko biedt een verscheidenheid aan producten tegen concurrerende prijzen, en zijn producten worden geleverd aan de belangrijkste steden in Nederland (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). In onze online Griekse voedselwinkel kunt u een brede selectie van traditionele Griekse voedingsmiddelen vinden. Naast onze eigen vloot van gekoelde Bakaliko-vrachtwagens, werken we ook samen met verschillende vertrouwde partners om Griekse producten te leveren. Onze missie is om de beste klantenservice te bieden die vandaag de dag op de markt beschikbaar is, samen met de hoogste kwaliteit Griekse producten.