Collectie: Olijf Producten

  • Zanae Kalamon Olijven Heel PET - 1kg
    Zanae Kalamon Olives Whole PET - 1kg
    Exp. date: 07-11-2027
    Normale prijs
    11,50€  (11,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    11,50€
    Normale prijs
    (11,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sellas - Maraska Extra Vierge Olijfolie - 1L
    Normale prijs
    16,49€  (16,49€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    16,49€
    Normale prijs
    (16,49€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sellas - Extra Vierge Olijfolie Dorica - 500ml
    Sellas - Extra Virgin Olive Oil Dorica - 500ml
    Normale prijs
    9,50€  (19,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    9,50€
    Normale prijs
    (19,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Douzenis - Zeep - 100g
    Douzenis - Soap - 100g
    Normale prijs
    1,25€  (12,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,25€
    Normale prijs
    (12,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sativa - Kalamon Olives Pitted - 360g
    Sativa - Kalamon Olives Pitted - 360g
    Exp. date: 31-09-2027
    Normale prijs
    4,10€  (11,39€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,10€
    Normale prijs
    (11,39€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sativa - Kalamon Whole Olives - 370g
    Sativa - Kalamon Whole Olives - 370g
    Exp. date: 31-03-2027
    Normale prijs
    4,00€  (21,05€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (21,05€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sativa - Kalamon Olive Paste (Pate Elias) - 190g
    Sativa - Kalamon Olive Paste (Pate Elias) - 190g
    Exp. date: 31-03-2027
    Normale prijs
    4,00€  (21,05€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (21,05€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sativa - Green Whole Olives - 370g
    Sativa - Green Whole Olives - 370g
    Normale prijs
    4,00€  (10,81€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (10,81€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
    Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
    Normale prijs
    4,50€  (18,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (18,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 500ml
    Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 500ml
    Normale prijs
    9,50€  (19,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    9,50€
    Normale prijs
    (19,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Verkrijg Extra Vergine Olijfolie van topkwaliteit om te gebruiken in je salades en je dagelijkse kookkunsten. Voeg wat uitzonderlijke smaak toe aan je maaltijden. Je kunt ook enkele typische Griekse variëteiten van olijfolie vinden, zoals Kalamon-olijven, en olijven gemarineerd met kruiden die voor interessante smaaksensaties zorgen. Geniet van de voedingsvoordelen van Griekse olijfproducten.

Bij Bakaliko kun je al je favoriete Griekse producten kopen tegen fantastische prijzen en met privélevering naar de grootste Nederlandse steden in Nederland (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). Je kunt honderden Griekse hoogwaardige voedingsproducten kopen in onze online winkel. Onze winkel levert Griekse producten via onze eigen vloot van professionele gekoelde vrachtwagens van Bakaliko en andere vertrouwde partners. Wij geloven in premium klantenservice en Griekse producten van de hoogste kwaliteit.