Collectie: Andere

  • Fino - Citroendressing - 350ml
    Fino - Lemon Dressing - 350ml
    Normale prijs
    0,90€  (2,57€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    0,90€
    Normale prijs
    (2,57€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Halls - Hoestdruppels met kersensmaak
    Halls - Cough Drops with Cherry Flavour
    Exp. date: 17-11-2026
    Normale prijs
    1,25€
    Aanbiedingsprijs
    1,25€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Halls - Originele Hoestdruppels
    Halls - Original Cough Drops
    Normale prijs
    1,25€  (37,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,25€
    Normale prijs
    (37,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Aardappelpuree - 125g
    Giotis - Mashed Potatoes - 125g
    Normale prijs
    2,15€  (17,20€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,15€
    Normale prijs
    (17,20€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kagia - Pijnboompitten - 10g
    Kagia - Pine Nuts - 10g
    Exp. date: 31-12-2028
    Normale prijs
    3,50€  (350,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (350,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Fysi - Choco Rico - 375g
    Fisi - Choco Rico - 375g
    Exp. date: 12-02-2027
    Normale prijs
    3,85€  (10,27€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,85€
    Normale prijs
    (10,27€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Producten kunnen bij Bakaliko tegen concurrerende prijzen worden gekocht, en de producten kunnen door heel Nederland worden geleverd (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, etc.). In onze Griekse voedselwinkel hebben we een grote selectie aan Griekse etenswaren. Onze vloot van gekoelde vrachtwagens en onze vertrouwde partners leveren beide Griekse producten aan onze klanten. Onze missie is om de beste Griekse producten op de markt te leveren, met de beste klantenservice.