Collectie: Zoete Snacks
-
7 Dagen - Mini Croissants met Cacao Vulling - 103g
Exp. date: 19-11-2026- Normale prijs
- 2,80€  (27,18€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,18€ / kg)Uitverkocht -
7 Dagen - Mini Croissants met Millefeuille Smaakvulling - 103g
Exp. date: 19-11-2026- Normale prijs
- 2,85€  (27,67€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,67€ / kg)Uitverkocht -
Molto - Croissant Hazelnoot Praliné - 98g
Exp. date: 04-11-2026- Normale prijs
- 2,00€  (25,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,00€ / kg)Uitverkocht -
7 Days - Mini Croissants met Cacao Vulling - 300g
Exp. date: 19-11-2026- Normale prijs
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,17€ / kg)Uitverkocht -
7 Days - Mini Croissants met Millefeuille Smaakvulling - 300g
- Normale prijs
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,17€ / kg)Uitverkocht
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Ontdek de meest verrukkelijke Griekse zoete snacks die uw ontbijt of uw dagelijkse pauze van het werk kunnen vormen. Croissants van populaire merken (zoals Champion, Molto en 7Days) met verschillende vullingen, Amaretti chocolade wafels en de meest geliefde Caprice in verpakkingen van verschillende maten.
Bij Bakaliko kunnen producten tegen concurrerende prijzen worden gekocht en kunnen de producten door heel Nederland worden geleverd (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). In onze Griekse voedselwinkel, die een breed scala aan Griekse voedingsmiddelen aanbiedt, kunt u een verscheidenheid aan traditionele Griekse gerechten vinden. We leveren Griekse producten aan onze klanten zowel via ons eigen wagenpark van gekoelde vrachtwagens als via onze vertrouwde partners. Met de beste klantenservice en de beste Griekse producten op de markt, is het onze missie om u de beste beschikbare Griekse producten te bieden.
Meteen naar de content