Collectie: Beschuitjes en koekjes
-
Papadopoulou - Petit Beurre bedekt met melkchocolade - 8st/89g
- Normale prijs
- 3,25€  (16,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(16,25€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Stokbroodjes met Zonnebloempitten (Kritsinia) - 400g
- Normale prijs
- 5,30€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,30€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Meergranen Broodstengels (Kritsinia) - 250g
Exp. date: 27-01-2027- Normale prijs
- 3,45€  (13,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,80€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Roomcrackers Tarwe (Sitou) - 140g
Exp. date: 28-10-2026- Normale prijs
- 2,70€  (19,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,29€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Cream Crackers Volkoren (Olikis) - 175g
Exp. date: 31-04-2027- Normale prijs
- 3,25€  (18,57€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,57€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwich Koekjes met Aardbeiencrème - 200g
Exp. date: 30-04-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwich Biscuits met Bananencrème - 200g
Exp. date: 27-02-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwich Koekjes met Citroencrème - 200g
Exp. date: 30-04-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Mini Olijfoliebeschuit (Kythira type) - 400g
Exp. date: 27-11-2026- Normale prijs
- 4,90€  (12,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,25€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Rogge Beschuiten (Fryganies Sikalis) - 160g
Exp. date: 30-06-2027- Normale prijs
- 0,90€  (5,63€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 0,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,63€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Gerstbeschuit Rollen (Kritharokouloura) - 600g
Exp. date: 27-11-2027- Normale prijs
- 5,25€  (8,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,75€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Gersthapjes met Olijfolie - 400g
- Normale prijs
- 5,25€  (13,13€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,13€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwichkoekjes met chocoladesmaakcrème - 200g
Exp. date: 30-04-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Petit Beurre - 225g
Exp. date: 30-05-2027- Normale prijs
- 2,50€  (11,11€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,11€ / kg)Uitverkocht
Shop Online Greek Products in the Netherlands
In deze collectie vind je producten voor elk moment van je dag. Traditionele Griekse beschuiten die tijdens het ontbijt kunnen worden geconsumeerd, beschuiten die een van de basisingrediënten vormen van het "dakos" recept, verschillende soorten soepstengels en vele zoete koekjes in heerlijke smaken. Typische Papadopoulou-koekjes zoals Miranda, Gemista en Petit Beurre, zijn nu slechts een klik verwijderd van je keuken!
Met de brede selectie van Bakaliko vind je producten tegen de meest concurrerende prijzen, en kun je ze bestellen voor levering in de belangrijkste Nederlandse steden (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). Onze online Griekse voedingswinkel biedt een breed scala aan Griekse voedingsmiddelen. Het is niet alleen onze eigen vloot van Bakaliko gekoelde vrachtwagens die we gebruiken om Griekse producten te leveren, maar we werken ook samen met verschillende vertrouwde partners. Onze missie is om de hoogste kwaliteit Griekse producten en de beste klantenservice te bieden die vandaag de dag op de markt beschikbaar zijn.
Meteen naar de content