Collectie: Pasta

  • Melissa - Ziti No2 Pastitsio - 500g
    Melissa - Ziti No2 Pastitsio - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Orzo Medium (Kritharaki Metrio) - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Medium) - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Normale prijs
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,80€
    Normale prijs
    (3,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Orzo Dik (Kritharaki Xondro) - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Thick) - 500g
    Exp. date: 28-07-2028
    Normale prijs
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,80€
    Normale prijs
    (3,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
    Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Normale prijs
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,80€
    Normale prijs
    (3,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Spaghetti No6 - 500g
    Melissa - Spaghetti No6 - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Spaghettini No10 - 500g
    Melissa - Spaghettini No10 - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
    Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
    Exp. date: 28-05-2028
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Hilopitaki - 500g
    Exp. date: 21-10-2028
    Normale prijs
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,55€
    Normale prijs
    (9,10€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Penne Rigate - 500g
    Melissa - Penne Rigate - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Hilopites - 500g
    Exp. date: 26-03-2027
    Normale prijs
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,55€
    Normale prijs
    (9,10€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
    Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
    Exp. date: 28-01-2028
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Tis Giagias - Hilopites - 500g
    Tis Giagias - Hilopites - 500g
    Exp. date: 04-08-2027
    Normale prijs
    3,25€  (6,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (6,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Petoura - 500g
    Agrozimi - Petoura - 500g
    Exp. date: 23-09-2027
    Normale prijs
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (9,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Tagliatelle - 500g
    Melissa - Tagliatelle - 500g
    Exp. date: 28-12-2026
    Normale prijs
    2,30€  (4,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,30€
    Normale prijs
    (4,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Lintpasta met Spinazie (Kordelakia) - 500g
    Agrozimi - Ribbon Pasta with Spinach (Kordelakia) - 500g
    Exp. date: 23-01-2027
    Normale prijs
    4,95€  (9,90€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,95€
    Normale prijs
    (9,90€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Pasta voor Kinderen (Verschillende Vormen)- 500g
    Melissa - Kids Pasta - 500g
    Exp. date: 28-02-2027
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Traditionele Hilopites - 500g
    Exp. date: 30-10-2027
    Normale prijs
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (9,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Misko - Gouden Lijn Matsata - 500g
    Misko - Matsata Golden Line - 500g
    Exp. date: 30-03-2028
    Normale prijs
    2,95€  (5,90€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,95€
    Normale prijs
    (5,90€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Hilopitaki - 500g
    Normale prijs
    3,95€  (7,90€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,95€
    Normale prijs
    (7,90€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Groente Tagliatelle - 400g
    Agrozimi - Vegetable Tagliatelle - 400g
    Exp. date: 03-07-2027
    Normale prijs
    6,00€  (15,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,00€
    Normale prijs
    (15,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Farfale (Fiogkaki) - 500g
    Melissa - Farfale (Fiogkaki) - 500g
    Exp. date: 30-03-2027
    Normale prijs
    2,10€  (4,20€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,10€
    Normale prijs
    (4,20€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Famiglia - Spaghetti nr6 - 500g
    Famiglia - Spaghetti no6 - 500g
    Exp. date: 30-07-2027
    Normale prijs
    1,00€  (2,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,00€
    Normale prijs
    (2,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Linguini - 500g
    Exp. date: 16-06-2028
    Normale prijs
    4,75€  (9,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,75€
    Normale prijs
    (9,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Koralli - 500g
    Melissa - Koralli - 500g
    Exp. date: 30-05-2028
    Normale prijs
    2,10€  (4,20€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,10€
    Normale prijs
    (4,20€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Grevena - Farfalle met Rode Wijn - 330g
    Grevena - Farfalle with Red Wine (Fiogkaki) - 330g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    4,20€  (12,73€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,20€
    Normale prijs
    (12,73€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Grevena - Petoura - 400g
    Grevena - Petoura - 400g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    3,15€  (7,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,15€
    Normale prijs
    (7,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Pasta is dominant in het Griekse dieet. Naast de internationaal bekende klassieke spaghetti en penne, gebruiken de Grieken vaak orzo (kritharaki), hilopites en fides. In deze collectie kun je elke pasta vinden die je wenst, gewoon, gearomatiseerd of gemaakt van volkoren. Je kunt kiezen uit verschillende Griekse merken en elk traditioneel recept maken, inclusief giouvetsi en pastitsio.

Onder Bakaliko's brede selectie van Griekse producten vind je de meest geweldige prijzen, en je kunt ze laten bezorgen in de grote Nederlandse steden (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). Wij bieden een brede selectie van Griekse voedingsproducten online. Om Griekse producten te leveren, werken we samen met verschillende vertrouwde partners naast ons eigen wagenpark van Bakaliko gekoelde vrachtwagens. Onze missie is om de hoogste kwaliteit Griekse producten en de beste klantenservice te bieden.