Collectie: Halva & Tahini

  • Olympos - Halva Cacao - 250g
    Olympos - Halva Cocoa - 250g
    Exp. date: 28-06-2027
    Normale prijs
    3,55€  (14,20€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,55€
    Normale prijs
    (14,20€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Tahini Volkoren - 300g
    Olympos -Tahini Whole Grain - 300g
    Exp. date: 29-03-2027
    Normale prijs
    3,60€  (12,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,60€
    Normale prijs
    (12,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Tahini Sinaasappel - 300g
    Olympos - Tahini Orange - 300g
    Exp. date: 28-09-2027
    Normale prijs
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,25€
    Normale prijs
    (14,17€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Halva Vanille - 250g
    Olympos - Halva Vanilla - 250g
    Exp. date: 28-12-2027
    Normale prijs
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,45€
    Normale prijs
    (13,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Tahini Stevia - 300g
    Olympos - Tahini Stevia - 300g
    Exp. date: 28-07-2027
    Normale prijs
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,25€
    Normale prijs
    (14,17€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Tahini with Carob - 280g
    Olympos - Tahini with Carob - 280g
    Exp. date: 29-09-2027
    Normale prijs
    4,00€  (14,29€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (14,29€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Tahini en halva zijn twee traditionele producten die sterk met elkaar verbonden zijn en die heel gebruikelijk zijn in het Griekse dieet. Tahini bestaat uitsluitend uit 100% geroosterde gemalen sesamzaadjes, terwijl halva 50% tahini bevat, gemengd met olie, suiker en kruiden of specerijen die de gewenste smaak toevoegen. Ze zijn populair vanwege hun voedingswaarde en hun verrassende voordelen. Eén enkele eetlepel tahini zit vol energie, gezonde vetten, mineralen en vitamines. Het heeft ontstekingsremmende eigenschappen en helpt uw lever en nieren goed te functioneren.  

Bakaliko biedt een verscheidenheid aan producten tegen concurrerende prijzen, en de producten worden geleverd in de belangrijkste steden van Nederland (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). In onze online Griekse voedselwinkel kunt u een breed scala aan traditionele Griekse voedingsmiddelen vinden. Naast onze eigen vloot van gekoelde Bakaliko-vrachtwagens werken we ook samen met verschillende vertrouwde partners om Griekse producten te leveren. Onze missie is om de beste klantenservice te bieden die vandaag de dag op de markt beschikbaar is, samen met de hoogste kwaliteit Griekse producten.